Choroby, dolegliwości Podkategoria: Choroby, dolegliwości

Sortuj po:

 • Skuteczne odchudzanie

  Skuteczne odchudzanie »

  Środek pełni rolę dodatku do diety i opiera się na mechanizmie pęcznienia w żołądku, powstrzymując uczucie głodu. Ponadto zawarte w nim elementy także w inny sposób umożliwiają szybkie odchudzanie. Usprawniają ruchy jelit. Co ważne Goodbye Appetite nie zakłóca procesów wchłaniania zdrowotnych komponentów zawartych w połykanym jedzeniu. Reguluje poziom cukru we krwi. Nie ma skutków przeczyszczających i nie pozostawia wrażenia wzdętego brzucha. Wyrób oferowany jest w 2 wersjach: dla kobiet i dla mężczyzn. Został tak pomyślany, by z niego przygotować swego rodzaju koktajle odchudzające. Środek jest umieszczany w pojedynczych opakowaniach, z których każda jest osobną dawką. Trzeba ją rozpuścić w szklance płynu i połknąć. To prosta metoda na utratę wagi w krótkim czasie.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • gabinet psychoterapii warszawa

  gabinet psychoterapii warszawa »

  Skorzystaj z oferty naszego centrum psychoterapii ben, który leczy swoich pacjentów z uzależnień, a także z chorób natury psychologicznej. Już teraz możesz uzyskać fachową pomoc, która pozwoli ci uporać się ze swoimi problemami psychologicznymi. Nie czekaj, sprawdź nas na stronie internetowej gdzie znajdziesz dużo cennych informacji o naszej pracy i opiniach od naszej grupy pacjentów. Zapraszamy, a z pewnością będziesz zadowolony z świadczeń naszych usług.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucia alkoholowe

  Odtrucia alkoholowe »

  Ośrodek Uzależnień OAZA organizowany jest przez biegłego sądowego do spraw uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest również nauczycielem uniwersyteckim i wspiera osoby mające trudności rodzinne. Nałóg to mocna, natrętna potrzeba przyjmowania danego środka, powodująca występowanie objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Nałogowiec zażywa ją, mimo że jest przekonany o jej szkodliwości. Uzależnieni dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje życie. Będzie to miało także oddziaływanie na ich życie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień zapewniany jest detoks. W instytucji przygotowuje się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię dzienną. Jej przejście jest podstawowym założeniem, lecz wzbogacona jest ona wycieczkami. Przedstawiana na witrynie baza zdjęć obrazuje świetną estetykę kliniki.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień, depresji - Klinika MEDOX

  Leczenie uzależnień, depresji - Klinika MEDOX »

  Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika Medox
  Prywatny szpital położony pod Warszawą, powstał w 2008 roku.
  Z naszej szerokiej oferty do końca 2011 roku skorzystało już ponad 1500pacjentów z Polski, USA, Kanady, EU.
  W strukturze posiadamy oddziały:
  - detoksykacji alkoholowej
  - Oddział Terapii Uzależnień
  - detoksykacji osób uzależnionych od leków uspokajających i nasennych oraz narkotyków
  Przyjmujemy pacjentów z podwójną diagnozą. Zatrudniamy specjalistów z dużym doswiadczeniem klinicznym.
  W szpitalu wykonujemy wszelkie wskazane badania diagnostyczne, leczymy powikłania uzależnień i choroby towarzyszące.
  Zapraszamy na naszą stronę psychiatra Warszawa
  Oraz leczenie alkoholizmu
  Warunki socjalne w Klinice: pokoje 1 i 2 osobowe, z łazienkami, TV, WiFi. Do dyspozycji pacjentów: bezpłatny parking, mini sala gimnastyczna, siłownia, sauna, solarium.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badanie EMG, Neurolog Warszawa - Polineuropatia.

  Badanie EMG, Neurolog Warszawa - Polineuropatia. »

  Zapraszamy na str. internetową lekarza specjalistę K. Toruńskiej. Dr Toruńska prowadzi gabinet neurologiczny z pracownią emg w Stolicy w dzielnicy Służewiec. Badania neurofizjologiczne wykonywane są na najnowocześniejszym aparacie w Warszawie. Dr Toruńska prowadziła pierwszą w Polsce poradnię Spazmofiliczną w szpitalu MSWiA.
  Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych min. : choroba Parkinsona ; padaczka ; omdlenia ; mięśniowe ; choroby neuronu obwodowego;
  choroby zwyrodnieniowe; drętwienie i mrowienie ; udar ; udar mózgu ; próba ischemiczna; bóle głowy ; dyskopatia ;
  Badanie elektromiograficzne jest badaniem sprawności mięśni i nerwów, określające stopień i wymiar degeneracji nerwów lub mięśni.
  Badanie elektromiograficzne :
  - aparat elektromiograficzny ( rok produkcji 2010 ), DUŃSKIEJ firmy Alpine używany przez renomowane szpitale kliniczne na świecie,
  - badanie nerwów BEZ Igieł,
  - ponad 9100 przeprowadzonych badań neurofizjologicznych,
  - ponad dwunastoletni staż w prowadzeniu badań EMG,
  - indywidualnie wycena badania emg.,
  - wyniki badanie bezpośrednio po wykonaniu badania,
  - możliwość konsultacji neurologicznej wyniku badania neurofizjologicznego.
  CHOROBY do badań EMG, min. :
  • miopatie,
  • tężyczka,
  • spastyczność,
  • miastenia,
  •mononeuropatia ( zespół cieśni nadgarstka),
  •polineuropatia,
  • stwardnienie zanikowe boczne,
  • rwa.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • autyzm

  autyzm »

  Ludzi dobrego serca zachęcamy do zaglądnięcia na witrynę internetową autyzmpiotrmateusz.pl. Na stronie tej przeczytasz apel mamy Piotrusia i Mateuszka, którzy od małego cierpią na autyzm, lecz każdego dnia toczą walkę z tą chorobą. Na podanej stronie internetowej mama Mateuszka i Piotra opisuje ich walkę z autyzmem, postępy w rehabilitacji a także trudności, które rodzina napotyka w życiu. Ty możesz pomóc w finansowaniu rehabilitacji chłopców. Zajrzyj na stronę i sprawdź jak to zrobić.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy

  Hemoroidy »

  Odwiedź już dzisiaj nasz praktyczny poradnik poświęcony leczeniu hemoroidów i poznaj najważniejsze fakty na temat tej uciążliwej i kłopotliwej dolegliwości. W naszym serwisie zamieściliśmy wyciąg najważniejszych naszym zdaniem informacji o przyczynach występowania, objawach oraz metodach leczenia hemoroidów. Przekonaj się, że z hemoroidami nie ma żartów - z powodu wstydu naprawdę nie warto ryzykować zdrowia i najlepiej zgłosić się do lekarza już po zaobserwowaniu pierwszych objawów.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sposób na łupież

  Sposób na łupież »

  Istnieje bardzo wiele sposobów na leczenie łupieżu. Do najbardziej popularnych należą szampony, dostępne w każdej drogerii. Czasem jednak, w zależności od rodzaju łupieżu i stopnia jego zaawansowania, trzeba zainwestować w nieco bardziej specjalistyczny preparat. Odwiedź już dzisiaj nasz serwis, żeby poznać najskuteczniejsze metody zwalczania różnych rodzajów łupieżu. Przekonaj się, że łupież to nie tylko defekt estetyczny, ale też choroba skórna, którą bezwzględnie należy leczyć w każdej sytuacji.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu

  Leczenie alkoholizmu »

  Uzależnienie można leczyć, dzięki nam wiele osób ODMIENIŁO SWOJE ŻYCIE !!! Jesteśmy pierwszym dolnośląskim ośrodkiem, który oprócz odtrucia (detoks) proponuje rzetelną, w pełni profesjonalną psychoterapię. Realizujemy skuteczny program terapeutyczny. W skład zespołu terapeutycznego wchodzą psychologowie, w tym specjalista terapii uzależnień, jak również osoby, które od wielu lat skutecznie radzą sobie z własnymi uzależnieniami (od alkoholu, narkotyków, leków) i po odbyciu odpowiednich szkoleń uzyskały kwalifikacje pozwalające na wykonywanie zawodu terapeuty uzależnień.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak leczyć grzybicę

  Jak leczyć grzybicę »

  Poznaj najskuteczniejsze metody leczenia grzybicy. Dowiedz się, czym grozi nieleczona grzybica. Sprawdź podstawowe informacje na temat tej choroby, czyli przyczyny występowania, objawy oraz sposoby terapii.
  Skorzystaj z naszego dermatologicznego poradnika internetowego i nie poddawaj się w walce z grzybicą. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, a następnie do podjęcia leczenia pod opieką lekarza specjalisty. Mamy nadzieję, że nasza strona okaże się przydatna dla wszystkich pacjentów.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapis: Wspomaganie rozwoju dziecka

  Terapis: Wspomaganie rozwoju dziecka »

  Gabinet integracji sensorycznej i terapii dzieci w Poznaniu. Kompleksowo świadczy usługi w zakresie diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami i trudnościami rozwojowymi. W ofercie znajduje się integracja sensoryczna, terapia pedagogiczna, terapia ręki, zajęcia rozwojowe Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, zajęcia wspomagające małą motorykę oraz kursy masażu Shantala dla rodziców. Cyklicznie prowadzone są również warsztaty szkoleniowe dla rodziców, nauczycieli i terapeutów z zakresu wiedzy ogólnej i specjalistycznej dotyczącej rozwoju i terapii dzieci. Zapraszamy serdecznie. Poznań, ul. Okonecka 28
  www.terapis.pl

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby, dolegliwości

Choroby, dolegliwości - nowa strona:

Adres: