Porady prawne Podkategoria: Porady prawne

Sortuj po:

 • Adwokat kancelaria adwokacka Lublin - Adam Bernau porady prawne

  Adwokat kancelaria adwokacka Lublin - Adam Bernau porady prawne »

  Adam Bernau Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy karne, cywilne, rodzinne, majątkowe, o odszkodowanie, pracownicze, administracyjne, gospodarcze, egzekucyjne, konsumenckie. W trakcie spotkania znajdziesz odpowiedz na swoje pytania. Zleć przeglądanie akt, szybkie uchwycenie istoty sprawy, zorientowanie się, które dowody i dokumenty są ważne abyś miał w pełni wyjaśnioną sytuację i wskazane możliwe ścieżki działania. Być może chciałbyś uregulować stan prawny nieruchomości, być może potrzebujesz obrońcy w sprawie karnej, być może chcesz uzyskać jedynie poradę prawną aby bardziej świadomie samodzielnie podjąć pewne kroki. Być może poniosłeś jakąś szkodę i chciałbyś otrzymać rekompensatę. Uważasz, że zostałeś skrzywdzony i należy Ci się słuszne zadośćuczynienie. Przyjdź i podziel się swoimi oczekiwaniami. Dowiedz się czego naprawdę potrzebujesz, jakie są możliwe rozwiązania Twojej konkretnej sytuacji. Być może chcesz się rozwieść, uregulować sytuację z dziećmi, kwestie alimentów, władzy rodzicielskiej, zadać jedynie pytania jak zabezpieczyć teraz swoje interesy w przyszłości. Być może planujesz zawrzeć umowę lub już ją zawarłeś. Chcesz się poradzić czy jest ona dla Ciebie korzystna, czy w pełni zabezpiecza Twoje interesy, być może również troszczysz się o interesy swoich najbliższych. Być może pragniesz wyegzekwować swoją należność za słusznie wykonaną pracę, a być może przeciwko Tobie toczy się jakieś postępowanie egzekucyjne i chciałbyś wiedzieć jak ustrzec swój majątek. A może zastanawiasz się czy pracodawca postępuje właściwie w stosunku do Ciebie. Czy umowa o prace pozostaje w zgodzie z przepisami. Czy wypowiedzenie umowy o prace zostało dokonane prawidłowo? Jakie masz w tej sytuacji uprawnienia i możliwości działania? Jakie są terminy, po upływie których mogą nastąpić skutki nie do odwrócenia. Co i kiedy zrobić, aby wyjść z tej sytuacji obronną ręką? Być może otrzymałeś decyzja administracyjną i nie do końca wiesz, jakie działania podjąć?

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa

  Biuro rachunkowe Warszawa »

  TeWa Impex Sp.z o.o. to firma, która od dziesięciu lat bez przerwy doradza swoim Klientom w zakresie różnorodnych usług rachunkowych. Zdobyte przez wiele lat pracy doświadczenie zapewnia wysoką jakość i szybkość świadczonych przez naszą firmę usług.
  Firma pracuje z uwzględnieniem stałego i profesjonalnego wsparcia serwisującego firm IT. Firma Tewaimpex to firma, która od 10 lat nieprzerwanie służy swoim prospektom w zakresie różnorodnych usług rachunkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży zapewnia wysoką szybkość i jakość świadczonych przez naszą firmę usług.
  Biuro pracuje korzystając ze stałego wsparcia usług firm IT. TeWa Impex Sp.z o.o. jest firmą, która od dziesięciu lat nieprzerwanie służy swoim Klientom w temacie różnych usług księgowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży gwarantuje najwyższą jakość i szybkość świadczonych przez naszą firmę usług.
  Biuro pracuje korzystając ze stałego wsparcia serwisowego firm informatycznych.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Wrocław

  Architekt Wrocław »

  Autorska pracownia projektowo wykonawcza PRO-EKO-ART to firma z dwudziestoletnią tradycją. Specjalizuje się w budownictwie energooszczędnym typu domy drewniane. Proponuje kompleksowe usługi – od sporządzenia projektu po realizację „pod klucz”. Oferowane domy energooszczędne pozwolą klientom firmy na sporą redukcję kosztów, jeśli mowa o szacunkowych wydatkach poniesionych na energię cieplną spożytkowaną do ogrzania budynku. Wysokiej jakości domy ekologiczne na bazie szkieletu drewnianego budowane są dzięki współpracy z wiodącymi na rynku firmami wykonawczymi. Uzupełnienie kompleksowej propozycji usługowej PRO-EKO-ART stanowi usługa nazywana inwestorstwem zastępczym. Świadcząc zamówienia w takiej formie pracownia troszczy się o pełne przygotowanie oraz obsługę powierzonego jej zamówienia.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Wrocław

  Biura rachunkowe Wrocław »

  Zarządzanie finansami to bardzo istotna materia. To w tym momencie od niej zależy, czy nasza działalność będzie pomyślnie się rozwijać. Pomaga w tym odpowiednie biuro rachunkowe, których w dużych aglomeracjach takich jak np. Wrocław zdecydowanie nie brakuje. To powoduje, że ciekawość usługami rachunkowymi naszego biura rachunkowego we Wrocławiu bywa wybitnie duże oraz wciąż rośnie. To wspaniała wieść, ponieważ to znaczy, że aglomeracja Wrocław się rozprzestrzenia oraz posiada szansę na stworzenie nowych, ogromnych firm, które będą zatrudniać bardzo dużą liczbę ludzi.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo gospodarcze

  Doradztwo gospodarcze »

  Eksperci pracujący w firmie Arena Consulting Group Sp. z o. o. oferują usługi w rodzaju szkolenia biznesowe dla kadry kierowniczej w celu opanowania zaistniałego kryzysu w przedsiębiorstwie. Arena Consulting Group ma w ofercie usług szkolenia z praktycznego wdrażania poznawanych aspektów zarządzania, jeżeli chodzi o takie działania jak np. optymalizacja kosztów czy zarządzanie procesami biznesowymi. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, Arena Consulting Group proponuje opcję typu interim management, tak, aby planowanie strategiczne dla firmy klienta odniosło ogromny sukces. Pełne zarządzanie strategiczne finansami i kadrami z ekspertami Arena Consulting Group Sp. z o. o. stanowi odpowiedź na istniejący kryzys ekonomiczny.Restrukturyzacja przedsiębiorstwa
  Strategiczna karta wyników
  Zrównoważona karta wyników

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków

  Adwokat Kraków »

  Jako reprezentacji krakowskiej kancelarii adwokackiej Competia chcemy zachęcić Cię dziś do korzystania z oferty, która przez tą firmę jest Wam proponowana.
  Nasza kancelaria słynie z tego, że pracują w niej najlepsi adwokaci w Krakowie oraz w całym województwie małopolskim.
  Wśród usług przez nich proponowanych odnajdziesz porady prawne przez Internet, a także windykację należności.
  Jeśli więc chcesz aby Twoimi sprawami zajął się profesjonalny adwokat, to już dziś powinieneś odwiedzić nasze biuro i poprosić o przeprowadzenie konsultacji prawnych.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa

  Kancelaria prawna Warszawa »

  Zespół prawników wykonuje kwalifikowaną asystę prawna świadczona na rzecz osób fizycznych posiadających przymiot przedsiębiorcy oraz przedsiębiorców, z zakresu prawa gospodarczego, prawa własności przemysłowej, prawa zamówień publicznych i prawa pracy oraz prawa budowlanego. Posiadamy znaczące doświadczenie w sferze prawa umów budowlanych (umowy o roboty budowlane, rękojmia za wady obiektów budowlanych. Zespól prawników sporządza pisemne opinie oraz analizy prawne, uczestniczy w negocjacjach. Wykonujemy pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych. Klientom tym świadczymy profesjonalną pomoc np. w sprawach rodzinnych, spadkowych, dotyczących ochrony praw konsumentów, związanych z zakupem, bądź sprzedażą nieruchomości.Kooperujemy z prawnikami w całej Polsce

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • DurajReck - Kancelaria adwokacka

  DurajReck - Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w głównej mierze firmom |spółkom wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zakresie stosowania przepisów prawa. Kancelaria adwokacka z Katowic zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem prawnym. Kancelaria zapewnia wszechstronną obsługę prawną. Wiedza, doświadczenie zdobyte w pracy z Klientami sprawiają, że każdy z naszych adwokatów sprosta każdemu zagadnieniu prawnemu. Kancelaria Katowice zatrudnia doświadczonych praników, a wśród załogi znajdzie się {dwokat od prawa pracy, zwalczania nieuczciwej konkurencji, adwokat od fuzji i przejęć spółek, zamówień publicznych. Zapewnienie bezpieczeństwa i pomyślności naszych klientów jest głównym zadaniem naszej kancelarii.
  Nasi adwokaci udzielają porad i konsultacji prawnych, sporządzają opinie prawne oraz występuje przed sądami i urzędami. Prawnicy z naszej kancelarii adwokackiej są przedstawicielami klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych oraz zajmują się obroną w sprawach karnych. Pracownicy naszej kancelarii podchodzą do problemów kontrahenta w sposób indywidualny, uwzględniając stanowisko klienta i jego dóbr. Kancelaria Adwokacka Katowice stara się powiększać zakres świadczonych usług prawnych, by sprostać oczekiwaniom swoich przyszłych klientów.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady prawne

Porady prawne - nowa strona:

Adres: