Drukarnie Podkategoria: Drukarnie

Sortuj po:

 • Certyfikaty energetyczne Poznań

  Certyfikaty energetyczne Poznań »

  Biuro usług technicznych z Poznania, oferujące konsultacje, analizę wartości nieruchomości. Oferuje certyfikaty energetyczne i wykonuje zlecenia szacunku nieruchomości. Usługi wykonuje wykwalifikowany rzeczoznawca nieruchomości i audytor z uprawnieniami. Jego analizy są pomocne szczególnie w sytuacji transakcji zakupu mieszkania lub gdy istnieje potrzeba zabezpieczenia kredytu hipotecznego. Zaś świadectwa energetyczne będą cenne przy przeprowadzanych remontach. Indywidualne dostosowanie kosztów i terminowości realizacji zleceń. Obsługa osób prywatnych i firm.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druk plakatów Kraków

  Druk plakatów Kraków »

  {Jeśli działasz w branży reklamowej i szukasz solidnej drukarni, z którą można by kontynuować efektywną współpracę, to jesteś w odpowiednim miejscu. Poligrafią trudnimy się od kilkunastu lat, posiadamy zatem ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie. Nieustannie dążymy do poszerzania horyzontów, za sprawą czego nasza oferta na bieżąco proponuje nowe usługi, a obsługa Klienta jest u nas na bardzo dobrym poziomie. Troszczymy się o najwyższą jakość wszystkiego, co przechodzi przez nasze ręce, dlatego pracujemy tylko na nowych i stuprocentowo sprawnych urządzeniach.|Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną firmową naszej innowacyjnej drukarni. Odwiedzając ją możesz dowiedzieć się jakie usługi mamy Ci do zaproponowania, na jakich urządzeniach pracujemy, a ponadto jeślimasz na to ochotę, przeczytać możesz kilka najważniejszych informacji na temat rozwoju drukarni. W skład naszych usług wliczają się aktualnie już nie tylko usługi stricte poligraficzne, jak drukowanie ulotek, czy papierów firmowych, ale prowadzimy również usługi introligatorskie. Współpracuje z nami już wiele wydawnictw i agencji reklamy, dołącz do ich grona!

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baner odblaskowy

  Baner odblaskowy »

  Realizujemy zamówienia na druk wielkoformatowy banerów reklamowych. Najpopularniejsze w ostatnim czasie są banery odblaskowe posiadające dodatkową warstwę odblaskową podobną do folii odblaskowej. Dzięki temu banery te są świetnie widoczną reklamą nawet w nocy, wystarczy padające na nie światło z reflektorów przejeżdżającego auta.

  Oferujemy też trwały druk wielkoformatowy na innych materiałach, wśród których można wymienić chociażby siatkę mesh, folię samoprzylepną czy tkaniny poliestrowe. A ponieważ jesteśmy drukarnią internetową, wszystkie nasze produkty dostępne są poprzez system internetowych zamówień.

  Do współpracy zapraszamy również agencje reklamowe!

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby reklamowe, nadruki, sitodruk

  Torby reklamowe, nadruki, sitodruk »

  Odzież reklamowa jest jednym z wyrobów pozwalających na rozpoznanie firmy lub jej wyrobu. Niejednokrotnie widząc t-shirta z nadrukiem kojarzymy go z daną firmą lub produktem. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku toreb reklamowych. Torby foliowe czy torby papierowe przyozdobione różnokolorowymi nadrukami otaczają nas wokoło noszone przez swoich właścicieli. Chcąc nie chcąc nie jedna osoba zapamięta to co na nich jest wydrukowane, dlatego też metoda druku jaką jest sitodruk, dzięki której można tworzyć tego rodzaju nadruki, wykorzystywana jest dziś często z dużym powodzeniem, dlatego, że umożliwia ona wydrukowanie reklamy na różnorakich materiałach. Dzięki czemu można umieszczać nadruki na koszulkach czy torbach reklamowych.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki Wrocław

  Ulotki Wrocław »

  Na naszej stronie www znajdziesz wszelakie wartościowe informacje dotyczące materiałów reklamowych, jakie jesteśmy w stanie ci zapewnić. Tego rodzaju drukarnia internetowa to rzetelność, skuteczność i stuprocentowa pewności, że każdy zaciekawi się tego rodzaju reklamą. Interesują cię ulotki, naklejki, plakaty, billboardy, itp. – powinieneś nawiązać z nami kontakt. Można tego dokonać logując się na stworzonej przez nas stronie www, na której ponad to dowiesz się wszystkiego na temat naszej oferty oraz propozycji, jakie dla Ciebie opracowaliśmy. Zapraszamy wszystkich na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki cenni

  Ulotki cenni »

  Drukarnia PrintExPress drukiem zajmuje się już od ponad 10 lat. Z każdym rokiem rozwijamy nasze doświadczenia oraz rozbudowujemy naszą drukarnię. Przez te lata wydrukowaliśmy miliardy ulotek, wizytówek, czy papierów firmowych, a nawet tanie plakaty. Znamy się na druku i wiemy na co zwracać uwagę. Dokładamy wszelkich starań aby nasze zrealizowane zamówienia zadowalały najbardziej wymagających klientów. Druk ulotek czy tanie plakaty wykonujemy na wysokiej jakości maszynach offsetowych. Bogate doświadczenie i profesjonalni pracownicy dbają o najmniejsze szczegóły każdego zamówienia. Po druku nasz dział kontroli jakości odrzuca nie udane egzemplarze tak aby klient otrzymał idealnie wykonane zamówienia.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Plot-All | wydruki wielkoformatowe, skanowanie wielkoformatowe

  Plot-All | wydruki wielkoformatowe, skanowanie wielkoformatowe »

  Drukujemy, plotujemy, kopiujemy, skanujemy, składamy, archiwizujemy dokumentacje techniczne, biurowe i jakie tylko sobie życzysz. Usługi wykonujemy w formatach do A0 jak i innych, w tym niestandardowych. Odbieramy i dostarczamy zlecenia od i do Klienta.
  Wydruki wielkoformatowe CAD i inne

  Wykonujemy wydruki wielkoformatowe i małoformatowe na sprzęcie firm OCE, HP, Konica-Minolta.

  – maksymalna szerokość wydruku to 914 mm
  – dostępne nośniki: papier 80 gr/m2 – 175gr/m2, papier niepowlekany, ekologiczny, powlekany, kalka, fotograficzny, folie i inne.

  Xero wielkoformatowe i małoformatowe

  Wykonujemy kserokopie wielkoformatowe i małoformatowe. Skanujemy na sprzęcie firm OCE, Konica-Minolta.

  – maksymalna szerokość kserowanych materiałów wielkoformatowych to 914 mm

  Oferujemy kopie specyfikacji technicznych, opracowań, materiałów edukacyjnych, broszur, projektów architektonicznych i budowlanych i innych.

  Skany wielkoformatowe i małoformatowe

  Wykonujemy skanowanie wielkoformatowe i małoformatowe (z wersji papierowej do wersji elektronicznej-cyfrowej) dokumentów, notatek, opracowań lub innych. Zeskanowane dokumenty mogą być wysłane na pocztę e-mail lub zapisane na dowolnym nośniku dostarczonym przez klienta. Obsługiwany przez nas maksymalny format to A0+ (914 mm).

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Drukarnie

Drukarnie - nowa strona:

Adres: