Usługi Kategoria: Usługi

Usługi - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Dezynsekcja odkomarzanie

  Dezynsekcja odkomarzanie »

  Masz problemy z insektami jak karaluchy, prusaki, pluskwa domowa, lub owadami jak osy czy szerszenie? Nie czekaj, nie zwlekaj, zadzwoń. Nasze długoletnie doświadczenie w usługach DDD skutecznie pozwala na pozbycie się każdego insekta z domu czy ogrodu. Insekty skutecznie utrudniają nam życie, przenoszą wiele groźnych chorób i zostawiają znaki po ugryzieniach które często długo się goją. Szczególnie narażone są osoby z alergiami, obecność insektów tylko wzmacnia alergeny. Nie tylko w domach można spotkać szkodniki, również narażone są garaże, piwnice lub całe ogrody. Wieczorny odpoczynek zagłuszają tak bardzo uciążliwe komary, nie musicie znosić ich obecności, często jeden skutecznie wykonany zabieg jak odkomarzanie pozbywa się ich z ogrodu na długi czas. Nie musisz znosić ich obecności, pomożemy skutecznie je usunąć. Zadzwoń lub napisz. www.edddrobak.pl

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Plot-All | wydruki wielkoformatowe, skanowanie wielkoformatowe

  Plot-All | wydruki wielkoformatowe, skanowanie wielkoformatowe »

  Drukujemy, plotujemy, kopiujemy, skanujemy, składamy, archiwizujemy dokumentacje techniczne, biurowe i jakie tylko sobie życzysz. Usługi wykonujemy w formatach do A0 jak i innych, w tym niestandardowych. Odbieramy i dostarczamy zlecenia od i do Klienta.
  Wydruki wielkoformatowe CAD i inne

  Wykonujemy wydruki wielkoformatowe i małoformatowe na sprzęcie firm OCE, HP, Konica-Minolta.

  – maksymalna szerokość wydruku to 914 mm
  – dostępne nośniki: papier 80 gr/m2 – 175gr/m2, papier niepowlekany, ekologiczny, powlekany, kalka, fotograficzny, folie i inne.

  Xero wielkoformatowe i małoformatowe

  Wykonujemy kserokopie wielkoformatowe i małoformatowe. Skanujemy na sprzęcie firm OCE, Konica-Minolta.

  – maksymalna szerokość kserowanych materiałów wielkoformatowych to 914 mm

  Oferujemy kopie specyfikacji technicznych, opracowań, materiałów edukacyjnych, broszur, projektów architektonicznych i budowlanych i innych.

  Skany wielkoformatowe i małoformatowe

  Wykonujemy skanowanie wielkoformatowe i małoformatowe (z wersji papierowej do wersji elektronicznej-cyfrowej) dokumentów, notatek, opracowań lub innych. Zeskanowane dokumenty mogą być wysłane na pocztę e-mail lub zapisane na dowolnym nośniku dostarczonym przez klienta. Obsługiwany przez nas maksymalny format to A0+ (914 mm).

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nightwriterka | Copywriter/seo copywriter

  Nightwriterka | Copywriter/seo copywriter »


  Nightwriterka profesjonalne usługi z zakresu copywritingu i seo copy.
  Copywriting na serio!
  Serio, serio - Ty zamawiasz, Ja piszę - WSZYSCY ZYSKUJĄ.

  W ofercie między innymi:

  Teksty, redakcja + SEO
  (precle, zaplecza, teksty tematyczne, specjalistyczne, treści na stronę www, hasła reklamowe, opisy produktów, opisy kategorii)

  Grafika
  Każda grafika przeznaczona do internetu (logo, graficzne CV, infografika, plakat informacyjny, eventowy, nagłówek na fb, G+ i inne. Obróbka zdjęć)

  A także:
  Zarządzanie Social media
  Zarządzanie treścią - CMS

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.naprawakominow.katowice.pl

  www.naprawakominow.katowice.pl »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, którego obrys inicjatywy otacza wszystkie warianty renowacji kominów. Specjalizacja w tej konkretnej niszy rynkowej pozwoliła nam na uzyskanie zakresu profesjonalizmu, który powoduje iż jesteśmy jednym z najlepszych przedsiębiorstw tego rodzaju w dystrykcie województwa śląskiego. Zawierzyło nam już setki konsumentów, których kominy doprowadziliśmy do minionej doskonałości. Szczegółowo skontrolujemy komin w Państwa budynku i doradzimy jakiego typu czynności renowacyjne są niezbędne. Wykonujemy regeneracje przewodów kominowych od prostych, tego rodzaju jak łańcuchowe przetkanie komina, poprzez bardziej wyszukane i egzekwujące rozleglejszych zdolności jak doszczelnianie kominów, frezowanie kominów aż po montaż wkładów kominowych ze stali nierdzewnej. Nasza oferta w szczególności dedykowana jest dla ludzi dysponujących domami na terenie miasta Katowice jak również okolicznych miast.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie ogrodu Kraków oraz usługi ogrodnicze w Krakowie

  Nawadnianie ogrodu Kraków oraz usługi ogrodnicze w Krakowie »

  Lider na rynku małopolski świadczący usługi ogrodnicze w szczególności z automatycznych systemów nawadniania Kraków. Dowiedz się więcej odwiedzając naszą stronę firmową http://ozgaogrody. pl

  Oferujemy systemy dla osób prywatnych jak i dla boisk sportowych, siedziby firm, instytucji itp.

  Możemy się pochwalić wieloma projektami automatycznych systemów nawadniania. Świadczymy także usługi ogrodnicze takie jak zakładanie trawnika od podstaw, kompleksowa pielęgnacja terenów zielonych, projektowanie ogrodów. Montaż konstrukcji ogrodowych.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • DurajReck - Kancelaria adwokacka

  DurajReck - Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w głównej mierze firmom |spółkom wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zakresie stosowania przepisów prawa. Kancelaria adwokacka z Katowic zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem prawnym. Kancelaria zapewnia wszechstronną obsługę prawną. Wiedza, doświadczenie zdobyte w pracy z Klientami sprawiają, że każdy z naszych adwokatów sprosta każdemu zagadnieniu prawnemu. Kancelaria Katowice zatrudnia doświadczonych praników, a wśród załogi znajdzie się {dwokat od prawa pracy, zwalczania nieuczciwej konkurencji, adwokat od fuzji i przejęć spółek, zamówień publicznych. Zapewnienie bezpieczeństwa i pomyślności naszych klientów jest głównym zadaniem naszej kancelarii.
  Nasi adwokaci udzielają porad i konsultacji prawnych, sporządzają opinie prawne oraz występuje przed sądami i urzędami. Prawnicy z naszej kancelarii adwokackiej są przedstawicielami klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych oraz zajmują się obroną w sprawach karnych. Pracownicy naszej kancelarii podchodzą do problemów kontrahenta w sposób indywidualny, uwzględniając stanowisko klienta i jego dóbr. Kancelaria Adwokacka Katowice stara się powiększać zakres świadczonych usług prawnych, by sprostać oczekiwaniom swoich przyszłych klientów.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Myjnia Kraków

  Myjnia Kraków »

  Wszyscy wiedzą, że nasz wygląd świadczy o nas i podobnie jest z wyglądem naszego samochodu.
  Auto Myjnia Spa na ul. Siewnej w Krakowie (Prądnik Biały) pomaga dbać o odpowiedni wygląd aut - tych zwyczajnych których tysiące jeździ po naszych drogach jak i prawdziwych rarytasów wartych kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych.
  Wykonujemy detailing zewnętrzny i detailing wnętrza ze szczególną pieczołowitością.
  Dbamy o to aby, po pierwsze, nie zaszkodzić, co niestety czasami zdarza się w niektórych myjniach.
  Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji.
  Zapraszamy do naszej Myjni ręcznej gdzie ocenimy stan Waszego samochodu, zaproponujemy konkretne działania, wyjaśnimy a Wy zdecydujecie co mamy zrobić. Auto Myjnia Spa text

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki cenni

  Ulotki cenni »

  Drukarnia PrintExPress drukiem zajmuje się już od ponad 10 lat. Z każdym rokiem rozwijamy nasze doświadczenia oraz rozbudowujemy naszą drukarnię. Przez te lata wydrukowaliśmy miliardy ulotek, wizytówek, czy papierów firmowych, a nawet tanie plakaty. Znamy się na druku i wiemy na co zwracać uwagę. Dokładamy wszelkich starań aby nasze zrealizowane zamówienia zadowalały najbardziej wymagających klientów. Druk ulotek czy tanie plakaty wykonujemy na wysokiej jakości maszynach offsetowych. Bogate doświadczenie i profesjonalni pracownicy dbają o najmniejsze szczegóły każdego zamówienia. Po druku nasz dział kontroli jakości odrzuca nie udane egzemplarze tak aby klient otrzymał idealnie wykonane zamówienia.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Daniel Sadowski - Fotograf ślubny Nowy Sącz

  Daniel Sadowski - Fotograf ślubny Nowy Sącz »

  Zajmuję się fotografią ślubną od paru lat. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy mogę zapewnić że reportaż z Waszego Ślubu będzie zawierał piękne zdjęcia i jakościowo bardzo dobre kadry. Moją pracę charakteryzuje mała liczba zdjęć czarno-białych, z tego powodu że lubię kolor i cały czas staram się rozwijać pod tym zakresem.
  Zajmuje się również fotografią portretową, okolicznościową i wszelkimi reportażami.
  Fotografuje głównie na terenie miast: Nowy Sącz, Brzesko, Kraków, Gorlice, Grybów, Limanowa. Oczywiście w przypadku zainteresowania jestem w stanie dojechać w dowolny zakątek kraju.
  Fotograf ślubny małopolska

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Alex - Kostka Brukowa, Ogrodzenia Tarnów, Zakliczyn

  Alex - Kostka Brukowa, Ogrodzenia Tarnów, Zakliczyn »

  Kostka Brukowa - sprzedaż. Usługi Brukarskie Tarnów, Zakliczyn, Nowy Sącz. Montaż ogrodzeń z siatki, paneli, ogrodzeń łupanych oraz z kamienia. Skład Zakliczyn - Sprzedaż materiałów budowlanych: kostka brukowa, obrzeża, siatka ogrodzeniowa, panele ogrodzeniowe, kamienie ozdobne, akcesoria montażowe, kruszywa. Usługi mini-koparką. Kompleksowe układanie kostki brukowej, sprzedaż i dostawa materiału. Ponad 10 letnie doświadczenie w usługach budowlanych na terenie Polski i za granicą.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Usługi

Usługi - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: