Strony związane z hasłem 'ulotki':

Sortuj po:

 • Druk ulotek »

  Ulotki reklamowe jako towar marketingowy - powinny wywierać zainteresowanie przede wszystkim swoją formą graficzną. W ulotkach najistotniejszy jest nadruk, jednakże to nie on jako główny wywołuje zainteresowanie. Liczy się przede wszystkim pomysłowa reklama, dlatego takie właśnie powinny być nasze towary promocyjne. Co do samego tekstu – ulotki powinny „wołać” do naszego ewentualnego konsumenta chwytliwym nadrukiem. Bezsprzecznie nie można przesadzać, aczkolwiek utarte slogany typu Dobra jakość, niska cena! czy Najlepsza restauracja w mieście! Nie przemawiają już do odbiorcy. Firmy inwestują gigantyczne finanse w projekt i druk ulotek, a potem angażują jednostki, jakie rozdają je na przepełnionych ulicach, na koniec te ulotki lądują w kuble. Dominuje fałszywe przekonanie, że towary reklamowe wypada rozdawać tam, gdzie przewija się najwięcej ludzi. Powinno się tymczasem większą uwagę poświęcić jakości, a nie ilości. W zależności od tego, jaką branżę reprezentuje nasza instytucja, powinniśmy przemyśleć grupę docelową naszych kontrahentów oraz to, gdzie możemy ją spotkać. Firma UlotkaExpres.pl fachowo doradzi jaką formę reklamy wybrać.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze trójdzielne »

  Zapraszamy wszystkich do zaznajomienia się z naszą rozległą propozycją sprzedażową i usługową. Frapujemy się wszystkim co kojarzy się z branżą papierniczą. Idzie u nas nabyć przedmioty użytku domowego i biurowego. Każde drobne rzeczy jakie świetnie przydają się w biurze i szkole. oprócz tego mamy też produkty dekoracyjne, ceramikę, wyroby skórzane, każdego modelu torby, a także odzież i artykuły dla domu i ogrodu. Świadczymy również usługi drukarskie w rozległym zakresie. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki reklamowe »

  Super ceny za ulotki reklamowe! Drukowalnia - drukarnia online! Oferujemy druk ulotek reklamowych, plakatów, wizytówek oraz innych artykułów w bardzo niskich cenach i w pewnych terminach. Gwarantujemy szybką dostawę kurierską pod Twoje drzwi. Drukujemy w różnych nakładach i formatach. Drukujemy także niestandardowe druki, które nie znajdują się w naszej standardowej ofercie, wystarczy napisać do nas wiadomość e-mail z dokładną specyfikacją druku, a odpiszemy jaki to byłby koszt. Zajrzyj na naszą stronę, by zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Kalisz »

  Reklamowa agencja w dzisiejszych czasach jest prężnie rozwijającą się dziedziną gospodarki. Dzieje się tak dlatego, że firmy coraz więcej środków przeznaczają na reklamę i marketing.
  Interaktywne agencje reklamowe zajmują się przygotowywaniem całych kampanii reklamowych zlecanych im przez firmy chcące poprawić lub zmienić swój wizerunek w internecie.
  W XXI wieku firma, która nie posiada strony internetowej jest już rzadkością. Jak mówią specjaliści: „nie ma Cię w sieci to nie istniejesz”. Wg badań rynkowych ponad 60% potencjalnych klientów szuka informacji o rożnego typu usługach tylko w internecie. Dlatego strony internetowe Kalisz są tak istotne w dzisiejszych czasach.
  A jakie informacje powinny się znaleźć na profesjonalnej stronie internetowej?
  Przede wszystkim szczegółowy opis czym dana firma się zajmuje, a także dobry opis sprzedawanych usług czy tez produktów. Nie może zabraknąć informacji kontaktowych tj. adres siedziby firmy, telefony kontaktowe oraz formularz kontaktowy. Dobry elementem takich stron jest galeria zdjęć, dzięki której potencjalny klient może zapoznać się z oferowanymi produktami. Częstym spotykanym elementem jest interaktywna mapka dojazdu, która ułatwia lokalizację firmy.
  A co zrobić gdy mamy już firmową stronę internetową, która jest nie widoczna w wyszukiwarkach tj. google.pl?
  Najlepsze interaktywne agencje reklamowe posiadają w swojej ofercie usługę pozycjonowanie Kalisz. Dzięki takiej usłudze już w kilka tygodni twoja strona pojawi się na czołowych miejscach w wyszukiwarkach.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Nowy Targ »

  Wyspecjalizowany portal drukulus.pl jest witryną doświadczonej firmy świadczącej zlecenia drukarskie. Na łamach naszej strony www znajdą państwo całą gamę przeprowadzanych przez nas usług. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu macie możność zamówienia, bannerów, ulotek i innych pozycji wykonywanych przez naszą drukarnię internetową, nie wychodząc z biura. Nasza tania drukarnia oferuje bezpłatną przesyłkę kurierską, terminowe zrealizowanie usług na najwyższym poziomie. Aby poznać wszystkie nasze usługi, zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki cenni »

  Drukarnia PrintExPress drukiem zajmuje się już od ponad 10 lat. Z każdym rokiem rozwijamy nasze doświadczenia oraz rozbudowujemy naszą drukarnię. Przez te lata wydrukowaliśmy miliardy ulotek, wizytówek, czy papierów firmowych, a nawet tanie plakaty. Znamy się na druku i wiemy na co zwracać uwagę. Dokładamy wszelkich starań aby nasze zrealizowane zamówienia zadowalały najbardziej wymagających klientów. Druk ulotek czy tanie plakaty wykonujemy na wysokiej jakości maszynach offsetowych. Bogate doświadczenie i profesjonalni pracownicy dbają o najmniejsze szczegóły każdego zamówienia. Po druku nasz dział kontroli jakości odrzuca nie udane egzemplarze tak aby klient otrzymał idealnie wykonane zamówienia.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »