Strony związane z hasłem 'tworzenie stron www':

Sortuj po:

 • www.projektowaniestronwww.tychy.pl »

  Firmowe serwisy www stanowią dziś istotny składnik budowy wizerunku firm w Internecie. Stanowią również efektywną formę dotarcia do nowych odbiorców pod warunkiem zagwarantowania wsparcia reklamowego w postaci pozycjonowania serwisu www. Od niemal 10 lat oferujemy usługi tworzenia stron internetowych dla niewielkich przedsiębiorstw z woj. śląskiego – przede wszystkim z Tychów. Rozwijamy nasze przedsiębiorstwo przez wdrożenia najnowszych technologii pojawiających się w dziedzinie projektowania serwisów internetowych, np. takich jak technologia responsywna która pozwala projektować serwisy www dla urządzeń mobilnych. Stosujemy standardowo systemy zarządzania treścią z grupy „open-source”, co umożliwia nam obniżenie kosztów wykonania oraz przyjazną politykę cenową dla firm z grupy MSP. Naszą paletę usług uzupełnia pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych naszych zleceniodawców.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych Nowy Sącz »

  Firma Verakom której siedzibą jest Nowy Sącz zajmuje się budowaniem stron www, hostingiem, rejestracją domen oraz produkcją aplikacji internetowych. Propozycja obejmuje ponadto usługi poligraficzne: projektowanie i druk katalogów reklamowych, pocztówek, wizytówek itp. Proponujemy całościowe rozwiązania dla firm oraz klientów indywidualnych. Projektowane przez nas strony www umożliwiają w pełni profesjonalnie zaistnieć w internecie, umożliwiają utrzymanie własnego serwisu internetowego oraz kont e-mail w domenie własnej lub naszej bezpłatnej subdomenie. Dodatkowo każdy klient w ramach wykupionych usług otrzymuje darmowe wpisy do katalogów i portali będących w dysponowaniu firmy. Portale obejmują wszystkie dziedziny i branże, w tym szczególnie turystyczne. Dają możność darmowej reklamy. W ofercie znajdują się także systemy CMS, pozwalające samodzielną edycje stron przez odbiorców. Firma oferuje także usługi w zakresie fotografii reklamowej oraz pozycjonowania stron internetowych.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jakub Cieślak | Tworzenie stron WWW »

  Nazywam się Jakub Cieślak i jestem programistą. Głównie zajmuję się tworzeniem aplikacji webowych w oparciu o takie technologie jak PHP, Zend Framework, MySQL, JavaScript oraz pisaniem szablonów pod systemy zarządzania treścią (CMS) Wordpress i Joomla. Na moim blogu znajdziecie wiele przydatnych artykułów, które ułatwią pracę nad samodzielnym tworzeniem stron WWW oraz portfolio moich projektów które wykonałem.
  W dzisiejszych czasach strona internetowa jest niezbędnym elementem każdej firmy czy organizacji aby móc się wybyć wśród konkurencji

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Projektowanie nowoczesnej aplikacji bazodanowej wymaga znajomości instrumentów i praktyki, nie tylko o projektowaniu stron, ale także zachowaniu użytkowników. Nasza firma gwarantuje bardzo dobrą klasę swoich stron internetowych. Programujemy tanie strony www w oparciu o najnowsze techniki, a sprawność i solidność naszych stron jest naszym zasadniczym celem. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą projektowania stron internetowych. Wszystkie nasze produkty oparte są na autorskim systemie zarządzania treścią, projektowanym i rozbudowywanym w oparciu o praktykę powstałej w wyniku pracy z obecnymi klientami.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www »

  Poznajcie Kingdom of Heaven, agencję interaktywną z Krakowa. Istnieje już na krajowym rynku od kilku lat i w tym okresie wyrobiła sobie opinię fachowców w branży tworzenia stron www. Tworzymy strony od tych małych z kilka podstronami, po rozbudowane sklepy www z wielką liczbą podstron. Wskutek naszych starań Klienci, dają się poznać na rynku i mogą pochwalić się najnowszymi standardami w dziedzinie projektowania strony internetowych. Oczywiście poza stronami internetowymi, zapewniamy chętnym firmom reklamę w Internecie oraz identyfikację wizualną. Pozycjonowanie stron www, kampanie Adwords i Social Media to jedne z potencjalnych rozwiązań proponowanych przez naszą agencję. Identyfikacja wizualna to nie tylko projektowanie logo, ale także materiały drukowane dostosowane do profilu marki. Zapoznajcie się z naszymi projektami i dowiedzcie się więcej ze strony www. kofh. pl.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie, projektowanie stron www • Warszawa • Piaseczno »

  Tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych, bazodanowych aplikacji webowych na terenie Warszawy Piaseczna i całego kraju. Pomoc w wybraniu oraz zakupie hostingu i domeny pod stronę WWW. Pomoc we wdrożeniu strony www na środowisko produkcyjne. Pozycjonowanie stron internetowych. Projektowanie w oparciu o język unifikacji procesów - UML. Wykorzystywane języki programowania to: HTML5, CSS3, PHP, jQuery, Java, baza danych MySQL oraz framework Symfony2.

  Data dodania: 16 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • KURSY KOMPUTEROWE Warszawa, Siedlce »

  Profesjonalne kursy i szkolenia komputerowe - Warszawa, Siedlce.

  Kurs grafika komputerowa, dtp, multimedia, cad:
  - Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Flash
  - Adobe Premiere, Adobe After Effects
  - CorelDraw
  - Autodesk AutoCAD 2D i 3D, Autodesk 3ds max, SketchUp
  - grafika komputerowa - kompleksowo
  - DTP - kompleksowo
  Szkolenia podstawy komputera, aplikacje biurowe:
  - podstawy, Windows, Internet, poczta elektroniczna
  - Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook
  - Microsoft Office - kompleksowo
  - Prezi
  Kursy komputerowe webmaster:
  - HTML5 i CSS3
  - Wordpress, Joomla, Drupal
  - SQL, PHP, JavaScript
  - tworzenie stron WWW - kompleksowo

  Zapraszamy!

  Wszystkie poziomy zaawansowania.
  Możliwość wyboru zakresu materiału.
  Dzienne, wieczorowe, weekendowe.
  Indywidualnie i grupowo.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • kasai1.com - responsywne strony www Lublin »

  Strona internetowa to podstawowa forma reklamy w internecie, warto więc zadbać by była zawsze zgodna z najnowszymi standardami technologicznymi. Strona www jako wizytówka firmowa kreuje naszą firmę i markę - jej pozytywny odbiór pomoże nawiązywać nowe kontakty i pozyskiwać klientów.
  Zaprojektowana kilka lat temu nie będzie obecnie spełniać dobrze swojej funkcji - szybki rozwój technologii związanych z internetem sprawia że trzeba co kilka lat odświeżyć każdą stronę www nie tylko wizualnie. Rozumieją to zwłaszcza duże firmy które już dawno zauważyły potęgę marketingową jaką spełnia internet. Wiele firm ciągle posiada strony wykonane w html'u nie zdając sobie sprawy że są one już bardzo archaiczne. Świadomość że strona istnieje jest wystarczającą wymówką żeby nie zastanawiać się nad tym czy przynosi ona realne korzyści.
  W tej chwili standardem jest że strony www Lublin zbudowane są na cms'ach które umożliwiają łatwą edycję i aktualizacje - co jest z kolei konieczne do skutecznego pozycjonowania. Budowanie wartości strony internetowej poprzez zapewnienie wartościowych pod względem SEO treści pomaga w uzyskaniu naturalnych linków i tym samym lepszą pozycję w google.
  Systemy zarządzania treścią - joomla i wordpress posiadają intuicyjne zaplecze które umożliwia aktualizacje strony www Warszawa nawet osobom bez wykształcenia informatycznego.
  Rozwój urządzeń mobilnych sprawił że nasza strona internetowa powinna być zbudowana w technologii RWD.
  Tworzę responsywne strony internetowe Lublin zgodne z najnowszymi standardami.
  Klient zamawiając stronę www często chce żeby była ona widoczna w google na wysokiej pozycji - wyżej niż sąsiad, wyżej niż konkurencja. Już na etapie tworzenia tekstów na stronę www warto zadbać o dobór słów kluczowych i fraz które pomogą w pozycjonowaniu strony www. Sam przekaz graficzny nic nie da jeśli klient nie odnajdzie naszej strony internetowej.

  Data dodania: 05 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Szczecin - tworzenie i pozycjonowanie »

  Zajmujemy się projektowaniem profesjonalnych stron internetowych dla naszego klienta. Za każdym razem staramy się dołożyć wszelkich starań, aby nowy projekt poprzedzić szczegółową analizą otoczenia marketingowego, tak, aby skutecznie dobrać narzędzia uzyskania przewagi nad konkurencją. Pozycjonowanie stron stanowią uzupełnienie naszej standardowej oferty. Naszą pasją jest stwarzanie wizerunku internetowego firmy, który odzwierciedla cechy i zainteresowania potencjalnego klienta.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grafik Komputerowy - artykuły i porady dla webmasterów »

  W dobie tak szybkiego rozwoju technologicznego, Internet stał się największym polem do reklamy. Dlaczego? Dzięki posiadaniu własnej strony internetowej, dana firma może w szybki sposób dotrzeć do znacznie większej ilości odbiorców niż za pośrednictwem tradycyjnej reklamy. Jednak, aby tak się stało należy zwiększyć ruch na witrynie internetowej danej firmy. Jak można to zrobić? Takimi działaniami zajmuje się webmaster. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szereg artykułów oraz porad z zakresu webmasteringu i skutecznej reklamy. Każdy kto szuka takich informacji, u nas znajdzie ich rzetelne źródło. Dodatkowo proponujemy artykuły z zakresu grafiki. Chciałbyś pracować jako grafik komputerowy? Nasza strona internetowa zawiera liczne artykuły, które poszerzą Twoją wiedzę z tej dziedziny. Ponadto oferujemy specjalnie tworzone tutoriale do znanych programów graficznych, byś bez problemu mógł rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem grafik. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mateusz Lomber - Grafik komputerowy »

  Serwis tworzony przez Mateusza Lombera (grafik komputerowy) pracującego od wielu lat w branży e-commerce opisujący zagadnienia z dziedziny wcześniej wspomnianej już grafiki komputerowej oraz szeroko pojętego projektowania i tworzenia stron www, zawierający tutoriale, porady oraz kursy - głównie dotyczące programu firmy adobe (typu adobe photoshop, adobe indesign, adobe illustrator i innych). Porady będą obejmować też takie zagadnienia z branży IT jak webmastering, kodowanie serwisów internetowych, projektowanie DTP oraz dobre praktyki w projektowaniu sklepów internetowych.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Domeny »

  Jest ogrom powodów mówiących o tym dlaczego wielu użytkowników decyduje się na domeny w naszym serwisie. U nas odszukasz wszystko to czego potrzebujesz. Mamy dla Państwa w pełni kompleksową ofertę zarówno domen jak i dodatkowych usług. Oferujemy domeny zarówno z rozszerzeniami polskimi jak i globalnymi – zarejestrujesz takiego typu domeny jakich potrzebujesz, płacąc dokładnie za te usługi, które chcesz. Rejestracja domeny jest w pełni zautomatyzowana i uproszczona tak aby przebiegała w sposób najprostszy.
  Prawie wszystkie kroki dotyczące rejestracji dokonają Państwo on-line – całość zajmie Państwu dosłownie kilka sekund. Wraz zakupem domen w naszym serwisie otrzymują Państwo bardzo funkcjonalny Panel w którym dokonają Państwo wszystkich niezbędnych zmian na koncie – zmiana kontaktu, zmiana form płatności, konfiguracji kont pocztowych itp. Gwarantujemy bardzo przejrzyste zasady oraz korzystne ceny - sprawdź.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie strony internetowe dla firm Leszno Poznań Wrocław »

  Wiemy jak bardzo na początku prowadzenia biznesu jest ważny każdy grosz. Wiemy też, że w Twojej firmie jest wiele wydatków, a strona internetowa nie jest na pierwszym miejscu. Dlatego stworzyliśmy bardzo wygodny model rozliczania za tworzenie stron internetowych. Wystarczy 99 zł inwestycji i już możesz zacząć zdobywać klientów przez internet. W każdym kolejnym miesiącu zapłacisz taką samą kwotę przez okres 12 miesięcy. Po tym czasie Twoje opłaty spadną do 49 zł na miesiąc, które pokryją koszty utrzymania serwera, domeny, licencji i statystyk.
  Sama strona internetowa to dziś mało. Żeby dać się odszukać w wyszukiwarce, trzeba swoja stronę wypozycjonować. Taką usługę pozycjonowania lokanego też dla Ciebie mamy na bardzo dogodnych warunkach. Płacisz tylko za efekty. W zależności od tego na którym miejscu znajduje się strona, taką stawkę zapłacisz i za każdą frazę taką samą. Jezeli Twoja strona nie jest na pierwszej stronie w wyszukiwarce google, nie płacisz nic.
  http://wuwuwuweb.pl

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »