Strony związane z hasłem 'tworzenie stron internetowych':

Sortuj po:

 • Tworzenie stron internetowych »

  Projektowanie nowoczesnej aplikacji bazodanowej wymaga znajomości instrumentów i praktyki, nie tylko o projektowaniu stron, ale także zachowaniu użytkowników. Nasza firma gwarantuje bardzo dobrą klasę swoich stron internetowych. Programujemy tanie strony www w oparciu o najnowsze techniki, a sprawność i solidność naszych stron jest naszym zasadniczym celem. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą projektowania stron internetowych. Wszystkie nasze produkty oparte są na autorskim systemie zarządzania treścią, projektowanym i rozbudowywanym w oparciu o praktykę powstałej w wyniku pracy z obecnymi klientami.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Nasza firma z siedzibą w mieście stołecznym prezentuje kompleksową usługę kreowania wizerunku osoby, firmy czy też marki ewentualnie produktu. Oferujemy profesjonalne projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych oraz późniejszą reklamę bądź promocję w sieci Internet. Co oferujemy mówiąc promocja: kampania linków sponsorowanych jak również skuteczne pozycjonowanie. Dla bardziej wymagających oferujemy projektowanie i tworzenie gier online, dodatkowo można u nas zamówić prezentację w technologii flash.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych - FSi »

  Zlecając Fsi Kraków tworzenie iprojektowanie strony www masz pewność, że będzie ona dobrze wyglądać we wszystkich przeglądarkach internetowych a programiście będą w stanie dokładnie przenieść projekt serwisu www na komputer (co nie zdaża się często). Oprócz projektowanie i tworzenia stron Fsi oferuje także szereg rozwiązać z zakresu reklamy on-line. Począwszy od wykonania podstawowych reklam internetowych, takich jak banery czy newsletter, po bardziej specjalistyczne usługi (pozycjonowanie czy kampanie Adwords) po najnowsze formy działań marketingowych on line, czyli advergaming (tworzenie gier flash i aplikacji na facebook) i dedykowane aplikacje mobilne ( na Iphone’y i Androida). Tworzenie stron internetowych zaczynamy od dokładnego określenia potrzeb klienta. Dlatego samo wdrożenia przebiega nie ma błyskawicznie. Strony tworzymy w oparciu o autorski system cms - Fsite, który jest chwalony przez naszych klientów, i który ciągle udoskonalamy. Fabryka Stron internetowych ma na koncie zarówno realizacje dla małych firm jak i wieloletnią współpracę z korporacjami. Nie boimy się nowych rozwiązań. Tworzone przez nas gry reklamowe flash i na facebook są często o wiele skuteczniejsza forma promocji niż klasyczne banery. Oferujemy także kompleksową obsługę firm - od stworzenia strony internetowej, zaprojektowania grafiki po kampanie reklamowe z wykorzystaniem nowych mediów i społeczności. FSi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży tworzenia stron internetowych. Gwarantujemy serwisy www, które dobrze wyglądają i działają nawet kilka lat od powstania. Dajemy dwuletnią gwarancję, w czasie której od ręki usuwamy wszystkie problemy. Listę stworzonych przez FSi stron www znajdziesz na naszej witrynie firmowej - to około 200 realizacji, które są ciągle dostępne on-line. W sumie stworzyliśmy już około 1000 serwisów. Zapraszamy do obejrzenie naszego portfolio, zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie, projektowanie stron www • Warszawa • Piaseczno »

  Tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych, bazodanowych aplikacji webowych na terenie Warszawy Piaseczna i całego kraju. Pomoc w wybraniu oraz zakupie hostingu i domeny pod stronę WWW. Pomoc we wdrożeniu strony www na środowisko produkcyjne. Pozycjonowanie stron internetowych. Projektowanie w oparciu o język unifikacji procesów - UML. Wykorzystywane języki programowania to: HTML5, CSS3, PHP, jQuery, Java, baza danych MySQL oraz framework Symfony2.

  Data dodania: 16 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Szczecin - tworzenie i pozycjonowanie »

  Zajmujemy się projektowaniem profesjonalnych stron internetowych dla naszego klienta. Za każdym razem staramy się dołożyć wszelkich starań, aby nowy projekt poprzedzić szczegółową analizą otoczenia marketingowego, tak, aby skutecznie dobrać narzędzia uzyskania przewagi nad konkurencją. Pozycjonowanie stron stanowią uzupełnienie naszej standardowej oferty. Naszą pasją jest stwarzanie wizerunku internetowego firmy, który odzwierciedla cechy i zainteresowania potencjalnego klienta.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www Warszawa »

  Projektowanie oraz tworzenie stron internetowych Internet Tea Group. Wszystkie nasze strony wyposażone są w autorski system zarządzania treścią eduCMS. Zaprojektowany i wdrożony modułowy system CMS umożliwia zrealizowania dowolnych funkcji aplikacji internetowych. Założenia naszego systemu eduCMS przewidywały maksymalną optymalizację wynikowych witryn dla wyszukiwarek internetowych. System sam dba o unikalne meta tagi każdej podstrony, domyślnie zapewnia przyjazne linki dla wyszukiwarek, dba o właściwe linkowanie wewnętrzne oraz dostarcza mapę witryny dla wyszukiwarki Google.
  Zapraszamy na nasze strony www do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie strony internetowe dla firm Leszno Poznań Wrocław »

  Wiemy jak bardzo na początku prowadzenia biznesu jest ważny każdy grosz. Wiemy też, że w Twojej firmie jest wiele wydatków, a strona internetowa nie jest na pierwszym miejscu. Dlatego stworzyliśmy bardzo wygodny model rozliczania za tworzenie stron internetowych. Wystarczy 99 zł inwestycji i już możesz zacząć zdobywać klientów przez internet. W każdym kolejnym miesiącu zapłacisz taką samą kwotę przez okres 12 miesięcy. Po tym czasie Twoje opłaty spadną do 49 zł na miesiąc, które pokryją koszty utrzymania serwera, domeny, licencji i statystyk.
  Sama strona internetowa to dziś mało. Żeby dać się odszukać w wyszukiwarce, trzeba swoja stronę wypozycjonować. Taką usługę pozycjonowania lokanego też dla Ciebie mamy na bardzo dogodnych warunkach. Płacisz tylko za efekty. W zależności od tego na którym miejscu znajduje się strona, taką stawkę zapłacisz i za każdą frazę taką samą. Jezeli Twoja strona nie jest na pierwszej stronie w wyszukiwarce google, nie płacisz nic.
  http://wuwuwuweb.pl

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »