Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

Sortuj po:

 • Niemiecki tłumacz »

  W pełni profesjonalne biuro tłumaczeń poleca swoje usługi w dziedzinie tłumaczeń z języka niemieckiego treści zwykłych, jaki tych które wymagają wiedzy na temat specjalistycznego nazewnictwa. Do tych drugich wliczają się między innymi tłumaczenia prawnicze. Ponadto, za pośrednictwem witryny internetowej centrum przekładów będzie można zamówić tłumaczenie niemieckiego online. Dla komfortu klienta i całego procesu, zapłaty także będzie można dokonywać przez sieć. Oprócz tego witryna daje również możliwość wykonania tłumaczenia przez internet czy zapoznania się ze szczegółowym cennikiem.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Copywriter i Tłumacz (PL, ENG, RUS) »

  Copywriting i tłumaczenia w trzech językach - angielskim, rosyjksim i polskim.
  Chętnie przygotuję wysokiej jakości teksty na bloga i strony internetowe, a także treści do materiałów promocyjnych drukowanych (ulotki, broszury, gazety) oraz online (newslettery, treści reklam AdWords). Napiszę również artykuły sponsorowane, artykuły do prasy, artykuły informacyjne, newsy i reportaże. Poprowadzę profile na portalach społecznościowych, w tym przede wszystkim Facebooku, Google+ oraz Instagramie. Oferuję szeroki zakres usług copywritingowych i tłumaczeniowych przez Internet. Wystawiam faktury VAT.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja auta Poznań »

  Firma MyCar świadczy kompleksowe usługi w zakresie rejestracji pojazdów mechanicznych na terenie Poznania i pobliskich miejscowości. Jeśli nie lubisz stać w kolejkach by załatwiać sprawy formalne w Urzędzie Celnym, Urzędzie Skarbowym czy Wydziale Komunikacji to nasza oferta jest dla Ciebie idealna. Załatwimy wszystko zapewniając szybką i fachową obsługę . Rejestracja samochodów sprowadzonych z zagranicy oraz już zarejestrowanych w kraju. Zapewniamy tłumaczenia niezbędnych dokumentów we wszystkich językach europejskich.
  Na przestrzeni lat udało nam się pomóc wielu klientom zyskując przy tym spore doświadczenie. Dzięki temu oferujemy fachowe doradztwo, gdy pojawiają się nieszablonowe problemy czy niepewności związane z przerejestrowaniem, rejestracją auta.
  Ponadto, dla uzupełnienia oferty, proponujemy ubezpieczenia komunikacyjne, co pozwala całościowo załatwić formalne sprawy związane z pojazdem.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie www i skorzystania z naszych usług.
  Istnieje możliwość dojazdu do klienta.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z tłumaczenia »

  Strona Tłumaczenia z tłumaczenia jest poświęcona teorii przekładu. Ponieważ sam proces tłumaczenia jest niekiedy skomplikowany i, w zależności od rodzaju tłumaczonego tekstu, nie zawsze można liczyć na pełen sukces efektu końcowego, warto znać podstawowe pojęcia, garść teorii czy zwykłe wskazówki, porady dotyczące przekładu. Dlatego zamieszczane wpisy dotyczą podstawowych zagadnień z zakresu przekładoznawstwa, technik translatorskich, zawierają definicje różnych terminów. Znajdują się tu również przydatne wskazówki bibliograficzne dla tłumaczy. Ponadto autorka strony zajmuje się tłumaczeniami z i na język rosyjski.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia online »

  Którykolwiek tłumaczony tekst wymaga indywidualnej klasyfikacji pod aspektem wielkości specjalnego słownictwa. Oferujemy pełną ofertę nauk. Tylko u nas znakomite dodatki akademickie np DVD. Tylko tłumacząc z naszą firmą wpłaty w ratach miesięcznych. Wynagrodzenie tłumaczenia online jest uzależnione od zakresu trudności tłumaczonego listu oraz trwania tłumaczenia Białystok. Jesteśmy do usług dla użytkowników prywatnych oraz firm. Weryfikacja tłumaczenia online jest darmowa i realizujemy ją od razu po dostarczeniu artykułów. Nieważne, czy firma ma siedzibę na wschodzie, czy na zachodzie – skorzystaj z tej świetnej usługi - tłumaczenia Białystok! Za pomocą Internetu przetłumaczysz opracowanie satysfakcjonująco. Najoptymalniej dobierzemy Klientów wg poziomu zaawansowania. Języki Świata - naszą mocną stroną są kompetentni ludzie oraz również profesjonalni, którzy do każdego zainteresowanego podchodzą indywidualnie, z godnością badają Klientów konieczności i wskazują najwspanialsze wnioski. Języki Świata znajduje się w ekskluzywnym biurowcu w stolicy Podlasia który posiada poczekalnie z napojami. Serdecznie zapraszamy Ciebie do szkoły językowej. Propozycja tłumaczenia Białystok zwrócona jest do zainteresowanych z całego obszaru Polski, którzy za pośrednictwem sieci mogą przesyłać do naszej firmy zdania do tłumaczenia online. Warto skorzystać z naszej pracy i zaklepać u nas tłumaczenia online. Nie prędzej niż po odebraniu szacunkowej ceny tłumaczenia decydujecie o wykorzystaniu naszego tłumaczenia. Dołącz do grupy zadowolonych z naszej pracy osób.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Germanica - tłumaczenia »

  Jako firma zajmująca się profesjonalnym świadczeniem usług
  zapewniamy realizację usługi w terminie, najwyższą jakość merytoryczną oraz pełną poufność powierzonych nam materiałów. Oddając nam teksty przeznaczone do druku gwarantujemy jeszcze korektę dokonywaną przez osobę posługującą się danym językiem na co dzień.
  Poza wykonywaniem tłumaczeń pisemnych świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych (konsekutywnych i symultanicznych).

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski tłumacz »

  Język rosyjski staje się dzisiaj co raz bardziej rozpowszechnionym językiem. Różne dziedziny, takie jak polityka czy też kultura niosą konieczność należytego porozumiewania się tym językiem. Jednak gdy nie posiada się stosownej znajomości języka rosyjskiego, a zachodzi konieczność tłumaczenia pism z tego języka, czy też na odwrót, wskazane jest skierować się do specjalistów. Takimi bez wątpienia są tłumacze działający w internetowym biurze tłumaczeń na stronie Ruskij.pl. Z oferowanych tam tłumaczeń korzystają różnego rodzaju Klienci. Dzięki bardzo dobrej współpracy w relacji tłumacz – kontrahent, wszystkiego typu tłumaczenia wykonywane są tam sprawnie jak też całkowicie fachowo. Jako iż język rosyjski jest językiem występującym praktycznie w każdej płaszczyźnie życia, w tym internetowym biurze tłumaczeń można uzyskać tłumaczenia pism technicznych, marketingowych czy też medycznych.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemieckiego Poznań »

  Agencja przekładoznawcza Danuta Witkowska proponuje tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe w zakresie języka niemieckiego: przekład na język ojczysty oraz odwrotnie, w obrębie tej samej pary języków. Oferta firmy obejmuje ponadto tłumaczenia ustne: równoczesne oraz naprzemienne w czasie międzynarodowych konferencji czy w kancelariach prawnych. Tłumacz przysięgły niemieckiego z dwudziestoletnią praktyką zawodową gwarantuje rzetelność i dotrzymywanie terminów świadczonych za swoim pośrednictwem zamówień i najwyższą jakość przekładu. Gwarantuje zachowanie poufności odnośnie powierzonych do tłumaczenia treści. Tłumacz przysięgły niemiecki – polski Danuta Witkowska zaprasza do rozległego grona zadowolonych klientów zleceniodawców z miasta Poznań i okolic.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski, niemiecki Kraków »

  Będąc mocno zaangażowanym w spotkania biznesowe z wspólnikami zza granicy, zapewne nie raz musiałeś skorzystać z usług tłumaczenia angielskiego. Kraków to nie wyłącznie przepiękne turystyczne miasto, to także miejsce spotkań biznesowych, międzynarodowej współpracy, w którym każdego dnia języki mieszają się ze sobą. Jest bardzo dużo osób, które pożądają w danej chwili przykładowo tłumaczenia na niemiecki. Kraków, a na jego obszarze biuro Efekt Lingua, dają Ci możliwość dokonania szybkiego tłumaczenia na te i wiele innych języków. Jeżeli nie wierzysz, to wejdź na naszą stronę i uwierz nam - jesteśmy doświadczonym biurem tłumaczeń.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  W dziedzinie jaką są tłumaczenia, bardzo ważne jest przestrzeganie szczególnej poufności w zakresie tworzonych tłumaczeń. Korzystając z usług biura Supertlumacz.pl, każdy Klient ma pewność, iż powyższa zasada będzie przestrzegana w każdego typu tłumaczeniu, a wszystkie podane informacje są wyjątkowo zabezpieczone. Każdy tłumacz zatrudniony w biurze Supertlumacz.pl zobligowany jest do przestrzegania pełnej tajemnicy w związku z realizowanymi tłumaczeniami. Poza tym biuro tłumaczeniowe Supertlumacz.pl uczestniczy w programie Rzetelna Firma KRD. Rzutowała na to ogromna ilość uzyskanych pozytywnych referencji, które biuro otrzymało od Klientów prywatnych czy klientów biznesowych z różnorakiego typu branż. Prócz właściwych certyfikatów jak i referencji, biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl dysponuje również nowoczesnym systemem informatycznym, dzięki któremu wszystkie informacje przesyłane online są zabezpieczone.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • tłumacz języka rumuńskiego native speaker »

  Strona tłumacza języka rumuńskiego, native speakera
  Oferuję pełen zakres usług tłumaczeniowych języka rumuńskiego: tłumaczenia pisemne (dokumenty, teksty techniczne, instrukcje obsługi i katalogi, strony www, ulotki itd.), tłumaczenia ustne (symultaniczne oraz konsekutywne), usługi pośrednictwa językowego w komunikacji biznesowej (Foreign Client Relations i Foreign Investor Relations) szkolenia językowe.

  www.rumunski.info.pl
  www.rumunskitlumacz.net
  Zakres: Rzeszów, Warszawa, Cała Polska, Europa
  www.rumunski.info.pl
  www.rumunskitlumacz.net

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »