Strony związane z hasłem 'tłumacz':

Sortuj po:

 • Niemiecki tłumacz »

  W pełni profesjonalne biuro tłumaczeń poleca swoje usługi w dziedzinie tłumaczeń z języka niemieckiego treści zwykłych, jaki tych które wymagają wiedzy na temat specjalistycznego nazewnictwa. Do tych drugich wliczają się między innymi tłumaczenia prawnicze. Ponadto, za pośrednictwem witryny internetowej centrum przekładów będzie można zamówić tłumaczenie niemieckiego online. Dla komfortu klienta i całego procesu, zapłaty także będzie można dokonywać przez sieć. Oprócz tego witryna daje również możliwość wykonania tłumaczenia przez internet czy zapoznania się ze szczegółowym cennikiem.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Kiedy tylko ustanowiono przepisy Unii Europejskiej w zakresie świadczenia usług językowych zarówno pisemnych jak i ustnych pracujemy w oparciu o postanowienia tych norm. Pragniemy dać Państwu gwarancję rzetelnego i prawidłowego wykonania usług. Jeśli mimo to nie są Państwo przekonani zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej próbki (demo tłumaczenia), którą zrealizujemy zupełnie za darmo. Próbka obejmuje do 500 znaków ze spacjami i realizowana jest tylko na rzecz klientów biznesowych. Przekonaj się, że nasze biuro tłumaczeń to trafny wybór!

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski tłumacz »

  Język rosyjski staje się dzisiaj co raz bardziej rozpowszechnionym językiem. Różne dziedziny, takie jak polityka czy też kultura niosą konieczność należytego porozumiewania się tym językiem. Jednak gdy nie posiada się stosownej znajomości języka rosyjskiego, a zachodzi konieczność tłumaczenia pism z tego języka, czy też na odwrót, wskazane jest skierować się do specjalistów. Takimi bez wątpienia są tłumacze działający w internetowym biurze tłumaczeń na stronie Ruskij.pl. Z oferowanych tam tłumaczeń korzystają różnego rodzaju Klienci. Dzięki bardzo dobrej współpracy w relacji tłumacz – kontrahent, wszystkiego typu tłumaczenia wykonywane są tam sprawnie jak też całkowicie fachowo. Jako iż język rosyjski jest językiem występującym praktycznie w każdej płaszczyźnie życia, w tym internetowym biurze tłumaczeń można uzyskać tłumaczenia pism technicznych, marketingowych czy też medycznych.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemieckiego Poznań »

  Agencja przekładoznawcza Danuta Witkowska proponuje tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe w zakresie języka niemieckiego: przekład na język ojczysty oraz odwrotnie, w obrębie tej samej pary języków. Oferta firmy obejmuje ponadto tłumaczenia ustne: równoczesne oraz naprzemienne w czasie międzynarodowych konferencji czy w kancelariach prawnych. Tłumacz przysięgły niemieckiego z dwudziestoletnią praktyką zawodową gwarantuje rzetelność i dotrzymywanie terminów świadczonych za swoim pośrednictwem zamówień i najwyższą jakość przekładu. Gwarantuje zachowanie poufności odnośnie powierzonych do tłumaczenia treści. Tłumacz przysięgły niemiecki – polski Danuta Witkowska zaprasza do rozległego grona zadowolonych klientów zleceniodawców z miasta Poznań i okolic.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoski »

  Bez znaczenia jest, czy Twoja firma zajmuje się importem, czy eksportem. Decyzja o wyborze dobrego centrum tłumaczeń, realizującego tłumaczenia z zakresu języka włoskiego dla przedsiębiorstw to niezmiennie poważna decyzja. Fachowe biuro przekładów włoskich Supertłumacz pracuje na Twój sukces. Tłumacze współpracujący z firmą należą do wielu stowarzyszeń i organizacji tłumaczeniowych. Gwarantuje to najwyższą jakość tłumaczenia. Zapewniamywysokie tempo tworzenia oraz precyzję. Witryna tłumaczenia-wloski.pl to miejsce, gdzie każdy kto zechce zaznajomić się z ofertą odnajdzie niezbędne informacje. Poczynając od typów tłumaczeń razem z cenami, aż po przekłady online.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  W dziedzinie jaką są tłumaczenia, bardzo ważne jest przestrzeganie szczególnej poufności w zakresie tworzonych tłumaczeń. Korzystając z usług biura Supertlumacz.pl, każdy Klient ma pewność, iż powyższa zasada będzie przestrzegana w każdego typu tłumaczeniu, a wszystkie podane informacje są wyjątkowo zabezpieczone. Każdy tłumacz zatrudniony w biurze Supertlumacz.pl zobligowany jest do przestrzegania pełnej tajemnicy w związku z realizowanymi tłumaczeniami. Poza tym biuro tłumaczeniowe Supertlumacz.pl uczestniczy w programie Rzetelna Firma KRD. Rzutowała na to ogromna ilość uzyskanych pozytywnych referencji, które biuro otrzymało od Klientów prywatnych czy klientów biznesowych z różnorakiego typu branż. Prócz właściwych certyfikatów jak i referencji, biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl dysponuje również nowoczesnym systemem informatycznym, dzięki któremu wszystkie informacje przesyłane online są zabezpieczone.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • tłumacz języka rumuńskiego native speaker »

  Strona tłumacza języka rumuńskiego, native speakera
  Oferuję pełen zakres usług tłumaczeniowych języka rumuńskiego: tłumaczenia pisemne (dokumenty, teksty techniczne, instrukcje obsługi i katalogi, strony www, ulotki itd.), tłumaczenia ustne (symultaniczne oraz konsekutywne), usługi pośrednictwa językowego w komunikacji biznesowej (Foreign Client Relations i Foreign Investor Relations) szkolenia językowe.

  www.rumunski.info.pl
  www.rumunskitlumacz.net
  Zakres: Rzeszów, Warszawa, Cała Polska, Europa
  www.rumunski.info.pl
  www.rumunskitlumacz.net

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły UK - Tłumacz Londyn - BestWord »

  Jako firma Best Word zajmujemy się tłumaczeniami przeróżnych tekstów w tym również dokumentów, świadectw. Tłumaczymy dla firm, korporacji oraz osób prywatnych. Mamy wieloletnie doświadczenie, odpowiadamy na każde pytanie. Tłumaczenie tekstu otrzymasz do 30 minut. Dajemy pewność poprawnych tłumaczeń, potwierdzają to zadowoleni klienci. Posiadamy certyfikaty i ciągle się doszkalamy. Otrzymasz tłumaczenmie do 24 godzin. Siedziba w Londynie, tlumaczenia polsko angielskie oraz angielsko polskie.

  tłumacz londyn, tłumacz przysięgły UK

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »