Strony związane z hasłem 'teksty':

Sortuj po:

 • Copywriter i Tłumacz (PL, ENG, RUS) »

  Copywriting i tłumaczenia w trzech językach - angielskim, rosyjksim i polskim.
  Chętnie przygotuję wysokiej jakości teksty na bloga i strony internetowe, a także treści do materiałów promocyjnych drukowanych (ulotki, broszury, gazety) oraz online (newslettery, treści reklam AdWords). Napiszę również artykuły sponsorowane, artykuły do prasy, artykuły informacyjne, newsy i reportaże. Poprowadzę profile na portalach społecznościowych, w tym przede wszystkim Facebooku, Google+ oraz Instagramie. Oferuję szeroki zakres usług copywritingowych i tłumaczeniowych przez Internet. Wystawiam faktury VAT.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe artykuły do przedruku »

  Jeżeli wyszukujecie stosownego źródła atrakcyjnych i solidnych materiałów to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem, który pozwala na pobranie bezpłatnie tekstów. Wszelkie teksty umieszczone na naszej stronie są dobrej jakości, wskutek tego pobierzecie adekwatne materiały na swoją stronę www. Korzystając z naszego serwisu musisz pamiętać o tym, że jest on bardzo rzetelnie moderowany i każde próby dodawania publikacji spamowych kończą się ich wykluczeniem a nawet usunięciem użytkownika z doborowego kręgu autorów.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • iCopywriter – zacznij służyć klientowi, a nie zostawi Cię nigdy. »

  iCopywriter zamieni odwiedzających Twoją stronę internetową w klientów.
  Nazywam się Jerzy Kwieciński i jestem doświadczonym handlowcem i dziennikarzem. Napiszę dla Ciebie teksty na stronę internetową, oferty sprzedażowe i maile, które radykalnie odmienią Twoją sprzedaż. Klienci sami zaczną kupować, ponieważ zobaczą, że oferujesz coś naprawdę wyjątkowego. A Ty przestaniesz konkurować wyłącznie ceną, bo udowodnię klientom, jaką ma wartość Twój produkt.
  Dołącz teraz do grona przedsiębiorców, którzy przestali błagać klientów o współpracę.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gitara Dla Ambitnych »

  Blog dla gitarzystów- darmowe porady i lekcje, Kurs Gitarowy, Jak Zagrać-poradnik, akordy, piosenki, śpiewnik, kolędy. Blog dla gitarzystów- darmowe porady i lekcje, Kurs Gitarowy, Jak Zagrać-poradnik, akordy, piosenki, śpiewnik, kolędy. Poznaj skuteczne sposoby, jak nauczyć się grać ulubione piosenki, zakładać struny, stroić gitarę. Jak wybrać pierwszą gitarę, a także wrócić do podstaw po długiej przerwie.
  Opinia jednego z uczestników:
  "Wspaniałe lekcje, pan Paweł naprawdę zna się na rzeczy. Przypomniałem sobie podstawy i wróciłem do dawnych piosenek z czasów studiów. Aż się łezka w oku kręci"-Zygmunt, 43 lata
  "Lekcje u Pana Pawła pomogły mi przygotować się do występu w szkole, graliśmy piosenki Beatlesów na festiwalu i zajęłam 1. miejsce"-Asia, 17 lat.
  http://gitaradlaambitnych.blogspot.com/p/lekcje-na-terenie-warszawy.html
  http://gitaradlaambitnych.blogspot.com/p/doacz-do-kursu.html
  http://gitaradlaambitnych.blogspot.com/p/o-mnie.html

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Falowy opisowy »

  Przedstawiamy zestawienie istotnych artykułów potrzebnych prawie każdemu czytelnikowi. Blog, zgodnie z sugestiami czytelników, podzieliliśmy na kilka ogólniejszych kategorii, w ten sposób aby nawigacja pomiędzy nimi była prosta i automatyczna. Piszemy na tematy związane z nieruchomościami oraz na tematy dotyczące takich zagadnień jak turystyka oraz handel. Zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu, jak też do czytania artykułów. Umieszczamy tutaj jedynie wartościowe i unikalne wpisy, dzięki czemu ten serwis internetowy zapewnia wysoką jakość zawartych w nim tekstów. Teksty można umieszczać na swoich stronach pod warunkiem zachowania linków, jeśli takowe się w nich znajdują. Portal będzie stale rozwijany o nowe funkcjonalności.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa CopywriterExpert to Marketing »

  Agencja reklamowa CopywriterExpert zajmuje się profesjonalną obsługą mniejszych przedsiębiorców, właścicieli firm lokalnych i sklepów internetowych. W Marketingu, Copywritingu, SEO i Tworzeniu responsywnych stron www wysilamy się od wielu lat, więc cechuje nas wysokie doświadczenie i gwarancja najwyższej usługi.

  Copywriting to przez kilka lat główny człon naszej działalności. W tym zakresie wysilałem się przez prawie 5 lat. Następnie rozwinęliśmy się o Tworzenie responsywnych stron, szczególnie w oparciu o moduły Wordpress. Następnie zdecydowaliśmy się na Pozycjonowanie stron dla mniejszych klientów i to właśnie oni najbardziej nas docenili.

  Dzięki temu rozwijamy Biznes naszych klientów i nawiązujemy z nimi stały kontakt. Opiekujemy się klientami i wyjaśniamy im, jak nasze usługi przyczyniają się do promocji i pozycjonowania ich stron internetowych.

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Teksty piosenek, tekstowo, tekst »

  Tekst piosenki (lyrics) w największej bazie tekstów piosenek wraz z ich tłumaczeniami. Zobacz teledyski do tekstów piosenek swoich ukochanych utworów. Lubią nas również zagraniczny internauci dla których lyrics są czymś ważnym. Mogą oni także pobierać na swój dysk piosenki oraz czytać teksty, tłumaczenia utworów popularnych wykonawców. Strona wizualnie atrakcyjna. Łatwe wyszukiwanie - wystarczy wpisać dowolną frazę, będącą nazwą wykonawcy lub nazwą utworu muzycznego i kliknąć w pole SZUKAJ. Bądź skorzystać z menu alfabetycznego wybierając pierwszą literę nazwy wykonawcy piosenki. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowanie z polskiego »

  Nasz dwuosobowy team oferuje tworzenieprac z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Piszemy także prace na poziomie studiów wyższych z obszaru przedmiotów humanistycznych. Zamówienia na krótszeprace (do pięciu stron A4) wykonujemy czasem w ciągu paru dni, chociaż jest to zależne od liczby czekających w kolejce prac. Piszemy nie tylko wypracowania z języka polskiego, ale też eseje, recenzje,interpretacje wierszy, referaty artykuły i opowiadania. Staramy się błyskawicznie reagować na Wasze maile i wszelkie zapytania związane ze zleconymi pracami. Na naszej stronie internetowej można znaleźć wszystkie informacje odnośnie warunków współpracy z nami, cennik prac i regulamin korzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nightwriterka | Copywriter/seo copywriter »


  Nightwriterka profesjonalne usługi z zakresu copywritingu i seo copy.
  Copywriting na serio!
  Serio, serio - Ty zamawiasz, Ja piszę - WSZYSCY ZYSKUJĄ.

  W ofercie między innymi:

  Teksty, redakcja + SEO
  (precle, zaplecza, teksty tematyczne, specjalistyczne, treści na stronę www, hasła reklamowe, opisy produktów, opisy kategorii)

  Grafika
  Każda grafika przeznaczona do internetu (logo, graficzne CV, infografika, plakat informacyjny, eventowy, nagłówek na fb, G+ i inne. Obróbka zdjęć)

  A także:
  Zarządzanie Social media
  Zarządzanie treścią - CMS

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »