Strony związane z hasłem 'studia':

Sortuj po:

 • Studia Katowice »

  Duży wybór kierunków, filozofia, medycyna lub zarządzanie. Sukces zawodowy jest na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko podjąć właściwe studia. Pomożemy Ci wybrać najlepszą szkołę, wstąp na portal. Po dniu na wydziale można wybrać się do teatru bądź filharmonii. Katowice są miastem typowo urbanistycznym. Żyjesz w Katowicach, to pomyśl o ukończeniu studiów. Liczne kluby i parki przypominają, że studia nie są jedynie ślęczeniem nad książkami. Masz ochotę studiować biotechnologię w Katowicach, wybierz najlepszą szkołę wyższą. Wybierz kierunek, który pozwoli Ci podjąć wysoko płatną robotę. Spacerując po Katowicach, można napotkać liczne gmachy szkół wyższych. studia dzienne są kłopotliwe, ale dają możliwość większego rozwoju. Do katowickiego Spodka nadciągają tłumy na liczne festiwale i koncerty.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań - KPSS »

  Jeżeli jeszcze nie wiesz, gdzie chcesz studiować, i do tego nie chcesz płacić czesnego, to może zainteresuje Cię KPSS w Poznaniu.
  Jest to publiczna uczelnia prowadzona przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, która została zbudowana w 2006 na bazie popularnej w Poznaniu szkoły policealnej.
  Prowadzimy studia dzienne i studia zaoczne.Poznań ul. Borówki 10.
  Dysponujemy miejscami parkingowymi dla studentów, autobus miejski z Poznania i Swarzędza zatrzymuje się 10 m od bramy do KPSS. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (obiekt parterowy, podjazdy dla wózków, toaleta z szerokimi drzwiami).
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną kierunku praca socjalna na stronie Kolegium.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia socjologia »

  Całego życia żaka nie zajmuje uczenie się. Ogromna propozycja edukacyjna katowickich uczelni ściąga do miasta mnóstwo żaków. Socjologia w Białymstoku czy w Gdańsku ? Socjologia dzienna jest kierunkiem dla zdolnych oraz pracowitych. Kierunek z pogranicza psychologii, etnologii i filozofii zdoła być spełnieniem Twoich pragnień. Wykaz szkół, które nauczają przyszłych socjologów, odnajdziesz na naszym portalu. Nie musisz już poszukiwać po całym internecie koniecznych wiadomości, wszelkie dane szkół odnajdziesz na witrynie. Dobór odpowiedniej szkoły jest tak samo znaczący jak Dobór interesującego kierunku. Zaoczne studia socjologiczne mogą poszerzyć Twoje kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka studia Szczecin »

  Nie zwlekaj zobacz czesne w swojej uczelni. Cała baza szkół z których możesz wyselekcjonować tą najbardziej ciekawą. Frapują Cię studia na Wyzszej szkoły Jezyków Obcych, sprawdź jakie kierunki oferuje owa uczelnia. Szukasz numeru do Uniwersytetu Szczecińskiego, wejdź na naszą stronę i sprawdź. Zobacz które uczelnie możesz znaleźć w Szczecinie. Korzystając z tej strony możesz liczyć na sprawdzone i solidne informacje. Interesuje Cię baza adresów szkół wyższych, znajdź je na tej stronie. Maturzysto sprawdź które uczelnie z Szczecina możesz wybrać. Nie czekaj wybierz studia już dzisiaj.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie »

  Nasza witryna adresowana jest do tegorocznych absolwentów szkół średnich, którzy mają problem z wybraniem kierunku studiów. Jeżeli jesteś tegorocznym maturzystą i poszukujesz świetnej uczelni wyższej, zerknij na nasz portal. Szukasz perfekcyjnego kierunku studiów, zastanów się nad zarządzaniem. Poszukujesz wyśmienitej uczelni wyższej, prześledź jakie oferty kształcenia posiadają polecane przez nas szkoły. Po studiach z zarządzania z pewnością dostaniesz idealną robotę. Jeżeli wybierasz się na studia dzienne, wieczorowe czy zaoczne koniecznie przeszukaj naszą witrynę. Jeśli pragniesz studiować zarządzanie przejrzyj na naszej witrynie, które uczelnie wyższe oferują taki profil. Na naszym portalu odnajdziesz szkołę w wybranej przez siebie miejscowości.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo - studia »

  Jesteś studentem prawa? Poszukujesz informacji prawnych? Chcesz codziennie czytać interesujące artykuły prawne i udzielać się na forum prawnym? Poszukujesz informacji o imprezach dla studentów prawa? Obowiązkowo odwiedź nasz serwis prawny przygotowany z myślą o studentach prawa. Codziennie świeże informacje, artykuły, humor, ogłoszenia i wiele więcej. Nie czekaj ani momentu dłużej i odwiedź nasz serwis prawny! Korzystając z naszego portalu masz gwarancję, że nie przegapisz żadnej istotnej informacji z świata prawa! Studenci prawa - łączmy się!

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Kariera w biznesie musi być poprzedzona wieloletnią edukacją. Żacy stanowią znaczną część obywateli miasta. Opłaty za studia są normą na uczelniach niepaństwowych. Nie denerwuj się, że nie umiesz wybrać szkoły wyższej, my Ci pomożemy. Państwowe uczelnie proponują bezpłatną naukę. Przejrzyj wydziały politechnik i wybierz odpowiadający Ci kierunek. Zmiana źle wybranego kierunku nie jest ciężka. Nauka jest dziedziną życia zawodowego, jaka musi być ciągle rozwijana. Jeżeli musisz się sam utrzymywać podczas studiów, wybierz stolicę Wielkopolski. Wejdź na portal i odkryj kierunek na poznańskich uczelniach, który zawsze chciałeś studiować.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne Gdańsk »

  Wybranie kierunku kształcenia należy do jednej z głównych decyzji w życiu. Żeby przyspieszyć jej podjęcie wszystkim maturzystom, utworzyliśmy internetowy poradnik maturzysty o nazwie uczelnie.info.pl. Poza listą uczelni wyższych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu Gdańsku i innych, również mniejszych miejscowościach w na terenie całej Polski, zamieszczamy szczegółowy opis wszystkich kierunków. Lista obejmuje studia magisterskie i inżynierskie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Propagujemy projektu „Wiarygodna Szkoła”. Celem jest certyfikacja niepublicznych szkół wyższych. Poddajemy szkoły wszechstronnej weryfikacji i wyłaniamy z nich grupę szkół gwarantujących wysoką jakość nauczania, bez względu na to, czy to studia dzienne, czy zaoczne.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »