Strony związane z hasłem 'Projektowanie stron internetowych':

Sortuj po:

 • Tworzenie, projektowanie stron www • Warszawa • Piaseczno »

  Tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych, bazodanowych aplikacji webowych na terenie Warszawy Piaseczna i całego kraju. Pomoc w wybraniu oraz zakupie hostingu i domeny pod stronę WWW. Pomoc we wdrożeniu strony www na środowisko produkcyjne. Pozycjonowanie stron internetowych. Projektowanie w oparciu o język unifikacji procesów - UML. Wykorzystywane języki programowania to: HTML5, CSS3, PHP, jQuery, Java, baza danych MySQL oraz framework Symfony2.

  Data dodania: 16 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie strony internetowe dla firm Leszno Poznań Wrocław »

  Wiemy jak bardzo na początku prowadzenia biznesu jest ważny każdy grosz. Wiemy też, że w Twojej firmie jest wiele wydatków, a strona internetowa nie jest na pierwszym miejscu. Dlatego stworzyliśmy bardzo wygodny model rozliczania za tworzenie stron internetowych. Wystarczy 99 zł inwestycji i już możesz zacząć zdobywać klientów przez internet. W każdym kolejnym miesiącu zapłacisz taką samą kwotę przez okres 12 miesięcy. Po tym czasie Twoje opłaty spadną do 49 zł na miesiąc, które pokryją koszty utrzymania serwera, domeny, licencji i statystyk.
  Sama strona internetowa to dziś mało. Żeby dać się odszukać w wyszukiwarce, trzeba swoja stronę wypozycjonować. Taką usługę pozycjonowania lokanego też dla Ciebie mamy na bardzo dogodnych warunkach. Płacisz tylko za efekty. W zależności od tego na którym miejscu znajduje się strona, taką stawkę zapłacisz i za każdą frazę taką samą. Jezeli Twoja strona nie jest na pierwszej stronie w wyszukiwarce google, nie płacisz nic.
  http://wuwuwuweb.pl

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »