Strony związane z hasłem 'porady':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Optymalizacja www »

  Technologiczny portal przeznaczony do użytkowników interesujących się problematyką IT. Potężna baza porad. Przeczytamy tutaj treści o różnorodnej tematyce. Cała wiedza posegregowana w stosownych kategoriach przez co prosto dotrzeć do ciekawych danych. Wszystkie recenzje jest gruntowanie kontrolowana od strony przydatności danych udostępnianych osobom zainteresowanym, co zapewnia najwyższą jakość treści. W sekcji Webmastering znajdziemy artykuły, które opisują marketing społecznościowy, pozycjonowanie, promocję stron, tworzenie i optymalizacja serwisu internetowego. Zainteresowani poznają unikalne narzędzia seo, które zmodernizują warsztat pozycjonerski i przyczynią się do osiągnięcia wysokich pozycji w Google. Z kolei w dziale Grafika poznamy programy graficzne do kompresji zdjęć jak ScriptPNG. W dziale Windows znajdziemy programy smart, zobaczymy jak wygląda naprawa Windows, diagnostyka BSOD. Zapraszam wszystkich!

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Szukasz bezpłatnej porady prawnej? Koniecznie sprawdź nasze forum prawne, na którym odnajdziesz porady doświadczonych prawników. Mnóstwo tematów, tysiące udzielonych porad i wielu zadowolonych użytkowników. Nasze forum prawne daje sposobność uzyskania bezpłatnej porady prawnej w kilka chwil. Zapytaj prawnika, rozwiąż nurtujące Ciebie problemy. Zobacz nasze forum prawne już teraz i zobacz jak łatwo możesz dziś uzyskać bezpłatną poradę prawną. Forum prawne - zapraszamy!

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat kancelaria adwokacka Lublin - Adam Bernau porady prawne »

  Adam Bernau Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy karne, cywilne, rodzinne, majątkowe, o odszkodowanie, pracownicze, administracyjne, gospodarcze, egzekucyjne, konsumenckie. W trakcie spotkania znajdziesz odpowiedz na swoje pytania. Zleć przeglądanie akt, szybkie uchwycenie istoty sprawy, zorientowanie się, które dowody i dokumenty są ważne abyś miał w pełni wyjaśnioną sytuację i wskazane możliwe ścieżki działania. Być może chciałbyś uregulować stan prawny nieruchomości, być może potrzebujesz obrońcy w sprawie karnej, być może chcesz uzyskać jedynie poradę prawną aby bardziej świadomie samodzielnie podjąć pewne kroki. Być może poniosłeś jakąś szkodę i chciałbyś otrzymać rekompensatę. Uważasz, że zostałeś skrzywdzony i należy Ci się słuszne zadośćuczynienie. Przyjdź i podziel się swoimi oczekiwaniami. Dowiedz się czego naprawdę potrzebujesz, jakie są możliwe rozwiązania Twojej konkretnej sytuacji. Być może chcesz się rozwieść, uregulować sytuację z dziećmi, kwestie alimentów, władzy rodzicielskiej, zadać jedynie pytania jak zabezpieczyć teraz swoje interesy w przyszłości. Być może planujesz zawrzeć umowę lub już ją zawarłeś. Chcesz się poradzić czy jest ona dla Ciebie korzystna, czy w pełni zabezpiecza Twoje interesy, być może również troszczysz się o interesy swoich najbliższych. Być może pragniesz wyegzekwować swoją należność za słusznie wykonaną pracę, a być może przeciwko Tobie toczy się jakieś postępowanie egzekucyjne i chciałbyś wiedzieć jak ustrzec swój majątek. A może zastanawiasz się czy pracodawca postępuje właściwie w stosunku do Ciebie. Czy umowa o prace pozostaje w zgodzie z przepisami. Czy wypowiedzenie umowy o prace zostało dokonane prawidłowo? Jakie masz w tej sytuacji uprawnienia i możliwości działania? Jakie są terminy, po upływie których mogą nastąpić skutki nie do odwrócenia. Co i kiedy zrobić, aby wyjść z tej sytuacji obronną ręką? Być może otrzymałeś decyzja administracyjną i nie do końca wiesz, jakie działania podjąć?

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

  Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

  Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

  Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na ogród | Portal ogrodowy »

  Pomysł na ogród. Portal internetowy przeznaczony dla miłośników ogrodów, działkowców. pomyslnaogrod.pl zawiera porady, wskazówki oraz konkursy tematyczne dla amatorów ogrodnictwa. Liczne artykuły o tematach związanych z sadzeniem, uprawą, pielęgnacją i ochroną roślin oraz architektura ogrodową, basenami, nawierzchnią wokół domu. Porady i wskazówki dotyczące pilęgnacji ogrodu a także możliwości zmiany wyglądu lub przeprojektowania starego ogrodu na nowy z uwzglęnieniem najnowszych technologii. Architektura ogrodowa taka jak garaże, ścieżki, dróżki oraz altany i baseny. Ponadto w portalu www.pomyslnaogrod.pl znależć można porady ogrodnika, comiesięczne wskazówki dotyczace pielęgnacji ogrodu, uprawy warzyw i owoców, jak również drzew, krzewów, oraz sposób na prawidłowe funkcjonowanie oczka wodnego.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wędzarnia »

  Zapraszam do korzystania z mojego przewodnika z radami. Na łamach mojego blogu znajdziecie rozliczne porady, które mogą okazać się zdatnymi w rozwikłaniu wielu problemów. Tematyka witryny jest przez cały czas rozwijana. Zagadnienia dotyczą wielu przeróżnych specjalizacji. Na tym blogu opisuję przeróżne wskazówki ogrodnicze, kulinarne, wędkarskie i dużo innych drogocennych wskazówek. Nad to pokarzę wam metody wędzenia, budowę wędzarni i przepisy na imponujące wędzonki i wędliny.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak urządzić mieszkanie »

  Tresci.leroymerlin.pl jest dynamicznie tworzonym portalem, którego przedmiot uwagi dotyczy sfery aranżacji mieszkań. Odnajdziecie tu dużą liczbę artykułów, odnośnie urządzania Waszych mieszkań, nowości w tej dyscyplinie, inspiracji i rad. Zaprezentujemy Ci wiele ciekawych sposobów wykończenia mieszkań. Ta rozmaitość, daje Wam szansę indywidualnego dostosowania pomysłu bądź projektu pod własne potrzeby. Ażeby się o tym przekonać, zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • PSDTube - Darmowe tutoriale Photoshop »

  Photoshop Blog. Najlepsze tutoriale Photoshop w sieci! Poznaj sekrety efektywnej pracy z programem graficznym, poznaj zasady teoretyczne odnośnie projektowania i tworzenia grafiki komputerowej. Kurs Photoshop, porady graficzne, artykuły, inspiracje, freebies! Poznaj sekrety profesjonalnych grafików komputerowych! Od jakiegoś czasu udostępniamy nowy dział z inspiracjami graficznymi. Mamy nadzieję, że prezentowane przez nas materiały pozwolą każdemu początkującemu grafikowi wzbogacić swój warsztat i postawić pierwszy krok na drodze do profesjonalizmu. Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Lublin - Rozwody »

  Rozbudowana oferta kancelarii adwokackiej w Lublinie pokrywa wiele dziedzin prawa, między innymi prawo cywilne, prawo pracy, prawo gospodarcze, i inne.

  Kancelaria adwokacka Lublin świadczy pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych z wielu dziedzin prawa, w szczególności prawa rodzinnego lub karnego. Kancelaria adwokacka mieści się w Lublinie, jednak usługi prawne świadczone przez adwokatów obejmują terytorium całej Polski. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym oraz prawie cywilnym, przez co może się cieszyć opinią rzetelnego adwokata w sprawach o separację, o alimenty, o podział majątku, sprawach o rozwód, a także w przypadku spraw karnych.

  Kancelaria adwokacka w Lublinie oferuje profesjonalne usługi prawnicze skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw.

  Skuteczny adwokat z Lubina to podstawa sukcesu!

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-wroclaw.eu »

  Doświadczony zespół specjalistów z dziedziny prawa, wyspecjalizowany w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie rodzinnym oraz prawie wykroczeń, nastawiony na obsługę na najwyższym poziomie klienta indywidualnego nieobeznanego z tajnikami prawa oraz firm i instytucji. W zakres działalności kancelarii oraz kompetencji poszczególnych jej pracowników wchodzą elementy obsługi prawnej związanej z ogólnym doradztwem w sprawach formalnych i prawnych, jak i tworzenie, analiza poprawności i merytorycznej zawartości, interpretacja dokumentów w kontekście bieżącego stanu prawnego oraz porady prawne przez internet. W zakresie stanowiącym istotę działalności kancelarii i leży też profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna, szczególnie w sporach z dziedziny prawa rodzinnego i opiekuńczego.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Jako reprezentacji krakowskiej kancelarii adwokackiej Competia chcemy zachęcić Cię dziś do korzystania z oferty, która przez tą firmę jest Wam proponowana.
  Nasza kancelaria słynie z tego, że pracują w niej najlepsi adwokaci w Krakowie oraz w całym województwie małopolskim.
  Wśród usług przez nich proponowanych odnajdziesz porady prawne przez Internet, a także windykację należności.
  Jeśli więc chcesz aby Twoimi sprawami zajął się profesjonalny adwokat, to już dziś powinieneś odwiedzić nasze biuro i poprosić o przeprowadzenie konsultacji prawnych.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Psychoterapia – jej zasadniczym priorytetem jest rozwijanie osobowości, zdrowie psychiczne oraz wyeliminowanie symptomów chorobowych pacjenta poprzez zmianę myślenia i zachowań. W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pacjenci niezwłocznie mogą zarejestrować się na jednorazową wizytę (także u specjalisty od młodzieży i dzieci). Po odbytym badaniu i postawionej diagnozie można zacząć leczenie u psychiatry. Dla zainteresowanych – E-poradnia, czyli terapia zdalna.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie Wrocław »

  Chcesz się odchudzać we Wrocławiu?? Odwiedź stronę www.4slim.pl, oblicz swoje BMI, wskaźnik WHR, idealną wagę, zapotrzebowanie kaloryczne, poczytaj ciekawe artykuły dietetyczne. Umów się z dyplomowanym dietetykiem z Wrocławia w gabinecie na Biskupinie, Psim Polu, na wizytę domową lub przez internet (odchudzanie online). Jadłospisu odchudzające ustalane są na podstawie diety niskowęglowodanowej która to bazuje na prostych, ogólnodostępnych produktach i potrawach. Co najważniejsze po zakończeniu cyklu odchudzania nie będziesz miał/a efektu jojo.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Unikalne porady dla systemu Windows »

  Śmiało można powiedzieć, iż w dzisiejszych czasach bez komputera, jak bez ręki i to prawej. Wszystko podlega komputeryzacji, każda część naszego życia wymaga elektroniki, oprogramowania, które również „nawalają”. Zapotrzebowanie na wszelkie porady w Internecie jest bardzo duże, gdyż tak już jest, że najczęściej szukając informacji na dany temat pierwszym naszym krokiem jest szukanie takowych w sieci. Porady komputerowe dostępne pod adresem www.mskowronski.pl cechuje profesjonalizm i prosty język, zrozumiały także dla laików w kwestii komputerów. Oczywiście istnieje wiele portali specjalistycznych i tematycznych, gdzie wiele porad służy jedynie wtajemniczonym, jednakże mnóstwo osób szuka w sieci informacji prostych, typowych, standardowych związanych z popularnym oprogramowaniem, standardowymi działaniami na komputerze, a także instalacją poszczególnych komponentów w zestawie komputerowym. Spora część porad zaliczanych do komputerowych stanowią treści dotyczące Internetu, jego obsługi, połączeń, urządzeń służących do jego odbioru, a także możliwości jakie oferuje sieć w XXI wieku.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady weselne »

  Wszystko co Wam potrzebne podasz przygotowywania wesela to znakomita porada jak je zorganizować niestety jednakże ciężko jest odnaleźć kogoś kto takich rad udzieli. Warto zajrzeć na portal Porady weselne. Na stronie znajdują się szczegółowe porady dotyczące organizowania wesela, czyli wyboru kamerzysty, Sali na przyjecie weselne, fotografa i tak dalej. Dzięki zgromadzonej tam edukacji na 100% będzie Wam łatwiej. Znajdziesz tam też polecane przez naszą firmę spółki z których usług wart korzystać.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urloplany.pl Portal Turystyczny - wszystko do podróży w 1 miejscu »

  Chcesz zarezerwować hotel, hostel lub kemping, wykupić wycieczkę? A może potrzebujesz biletu lotniczego lub autokarowego lub chcesz nabyć ubezpieczenie turystyczne, sprzęt narciarski, przewodnik turystyczny? Wejdź to Strefy Rezerwacji!Te i wiele innych opcji koniecznych do udanego wyjazdu znajdziesz na Portalu Turystycznym www.urloplany.pl

  Ale urloplany.pl to nie tylko sprzedaż. To też tysiące porad turystycznych pisanych przez ekspertów, internautów, podróżników i miejsce oczekujące również na Twój wpis. To możliwość pisania blogów z podróży, wakacji, wycieczki.

  To też przewodniki turystyczne po ciekawych krajach, miejscach, regionach. To w końcu giełda sprzętu turystycznego, na której możesz sprzedać, kupić lub wymienić się sprzętem oraz wirtualny e-stop, czyli możliwość bezpłatnego, albo bardzo taniego dojazdu na wakacje.Zapraszamy na portal www.urloplany.pl

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.mrozkrysta.pl »

  Naszą Kancelarię wyróżniają:

  profesjonalizm i terminowość świadczonych usług w ramach szerokiego zakresu dziedzin prawa;
  możliwość obsługi w języku angielskim, francuskim i włoskim;
  różnorodne formy kontaktu z Klientem (w tym: świadczenie usług na terenie całej Polski, możliwość stałej współpracy drogą telefoniczną oraz mailową);
  elastyczne systemy ustalania wynagrodzenia w zależności od danej sprawy;
  dogodna lokalizacja biura (ścisłe centrum Krakowa; bardzo dobry dojazd do sądów, bliskość organów administracji publicznej w tym Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, a także siedziby komornika sądowego);
  ustawiczne kształcenie i rozwój umiejętności zawodowych.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Warszawa »

  Strona www kancelarii Tomasza Gołębiowskiego, prawnika z kilkunastoletnim doświadczeniem. Umieszczone są tutaj wszelkie niezbędne dane odnośnie kancelarii, jej założyciela i zespołu współpracowników. Dowiesz się więc jakie uczelnie ukończył prawnik Warszawa i czym parał się w swojej karierze prawniczej, a także przejrzysz obszerną ofertę, na jaką składa się wszechstronna obsługa prawna Warszawa. Znajduje się tutaj bowiem lista popularnych usług w dziedzinie obsługi oraz doradztwa prawniczego. Oferta jest przy tym skierowana zarówno do kontrahentów indywidualnych, jak też przedsiębiorstw.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Zespół prawników wykonuje kwalifikowaną asystę prawna świadczona na rzecz osób fizycznych posiadających przymiot przedsiębiorcy oraz przedsiębiorców, z zakresu prawa gospodarczego, prawa własności przemysłowej, prawa zamówień publicznych i prawa pracy oraz prawa budowlanego. Posiadamy znaczące doświadczenie w sferze prawa umów budowlanych (umowy o roboty budowlane, rękojmia za wady obiektów budowlanych. Zespól prawników sporządza pisemne opinie oraz analizy prawne, uczestniczy w negocjacjach. Wykonujemy pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych. Klientom tym świadczymy profesjonalną pomoc np. w sprawach rodzinnych, spadkowych, dotyczących ochrony praw konsumentów, związanych z zakupem, bądź sprzedażą nieruchomości.Kooperujemy z prawnikami w całej Polsce

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • BLOG KSIĘGOWY - piszemy o finansach i podatkach »

  Blog księgowy to profesjonalny portal na temat księgowości i finansów. W praktyczny sposób przedstawiamy zagadnienia związane z prowadzeniem własnej działalności, interpretujemy przepisy prawne oraz podpowiadamy jak wypełnić dokumenty do urzędu skarbowego. Treści tworzą praktycy: księgowi, bankierzy, doradcy finansowi oraz osoby zajmujące się prawnymi aspektami firm Na blogu znajdziemy także porady, jak krok po kroku założyć i rozwiązać spółkę. Blog posiada też zakładkę "nasze piekiełko" która w zabawny i humorystyczny sposób przedstawia aspekty pracy księgowego w firmie. Posiadamy porównanie programów księgowych, dzięki czemu w łatwy sposób można wybrać najlepszy pogram, dopasowany do własnych preferencji. Blog księgowy to miejsce, w którym można przekonać się, że księgowość jest dla ludzi! www.blogksiegowy.pl/

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »