Strony związane z hasłem 'pomoc':

Sortuj po:

 • pożyczki pod zastaw »

  Bywają w życiu takie sytuacje że szybko potrzebujemy znacznej kwoty kasy. Banki posiadają własne instrukcje udzielania pożyczek, w większości bardzo nieproste. Na drodze do uzyskania wymarzonego źródła finansowania częstokroć staje brak zdolności kredytowej albo nie dobra historia kredytowania w biurze informacji gospodarczej. Naprzeciw potrzebom takich ludzi wychodzi pożyczkodawca podzastaw.org z ofertą kredyty pod zastaw nieruchomości. W naszej spółce kredyt do 40 % wartości nieruchomości dostaniesz bez zbędnych pytań. Realizujemy finansowanie już w ciągu 48 godzin od dostarczenia kompletu wymaganych dokumentów. Udzielamy kredytów pod zastaw: mieszkań, domów, działek i lokali komercyjnych na obszarze całej Polski.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Zarówno psychoterapeuta jak i psycholog to specjaliści, którzy mogą pomóc rozwiązać wiele problemów występujących w życiu osobistym, społecznym czy zawodowym każdego człowieka. Na opisywanej stronie można przeczytać jaka jest różnica pomiędzy psychologiem i psychoterapeutą. Często te specjalizacje są ze sobą mylone. Strona należy do psycholog i psychoterapeutki, która w profesjonalny sposób pomaga ludziom pokonać ich trudności i dokonać zmiany. Należy też dodać, że pracownia w której można się spotkać z psychologiem znajduje się w Warszawie.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Drogowa Gliwice Śląsk 24h AutoMikulski.pl »

  AutoMikulski. pl - Oferta: Całodobowa pomoc drogowa 24h, Złomowanie pojazdów, naprawy blacharskie.

  Zaprasszamy do odwiedzenia naszej strony. Pomoc drogowa Gliwice - świadczymy usługi szybkiej pomocy drogowej. Jeśli przytrafi się Państwu nieoczekiwany problem podczas jazdy, proszę do nas zadzwonić, na pewno pomożemy. Warto zapisać sobie nasz numer w telefonie komórkowym - 690 62 62 60 - w razie problemów nie trzeba będzie szukać wizytówek, ulotek, tylko 30 sekund i już się z nami skontaktujesz! Zapraszamy

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Każdemu może zdarzyć się sytuacja w życiu, gdy nie może sobie poradzić ze swoimi problemami. Stara się, ale nie może ich w pojedynkę rozwiązać. Psycholog Kraków proponuje państwu kompletną pomoc psychologiczną w każdym obszarze. Między innymi w obszarze w szerokim zakresie rozumianej psychoterapii indywidualnej. W trakcie trwania takiej terapii człowiek wzrusza się, często płacze, ponieważ odczuwa smutek oraz cierpienie, niejednokrotnie może i śmieje się, lecz przede wszystkim taka terapia ma szeroko rozumiany wpływ pomagający na psychikę człowieka, co przekłada się na jego lepsze, a niejednokrotnie prawidłowe funkcjonowanie w codziennym życiu, a także lepsze relacje z samym sobą oraz innymi ludźmi w domu, w pracy jak także gdziekolwiek ich spotka.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak rzucić palenie? »

  Każdy palacz, nawet jeśli nie chce przyznać się do tego przed innymi, wie że utracił kontrolę nad własnym życiem. Poza wszelkimi negatywnymi skutkami takimi jak zatruwanie swojego organizmu, kaszel, gorsze samopoczucie, choroby (w tym te, które dopiero czekają na to by się rozwinąć) i smród, palacze puszczają z dymem spore sumy pieniędzy i często szkodzą również innym. Dlatego jeśli masz dość wymienionych i innych skutków palenia, chcesz pozbyć się jarzma nałogu, to proponujemy jedną z najskuteczniejszych metod – hipnozę. Hipnoza to sprawdzona i bezpieczna metoda, stosowana w klinikach całego świata. Dzięki hipnozie porzucisz nałóg palenia i uwolnisz się od jego zgubnych następstw. Zapraszamy na sesję hipnoterapii, dzięki której rozpoczniesz nową erę swojego życia – erę wolności od palenia. Hipnoza terapeutyczna prowadzona przez doświadczonego specjalistę w Krakowie i Gliwicach.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności Niemcy »

  Kilkanaście lat do tyłu powstała nowa niemiecka Kancelaria adwokacka GRAU, której zadaniem jest pomoc prawno-finansowa przedsiębiorstw w prawie : handlowym, zwłaszcza prawie własności przemysłowej, z naciskiem potrzeby osób indywidualnych, eksportujących wyroby do Niemiec lub prowadzą na terenie Niemiec swój interes życia. Skontaktuj się z nami poprzez stronę www bądź mailowo. Zawsze dbamy o standardy swoich usług. Windykacja należności Niemcy. Obsługa prawna firm Niemcy czy Windykacja należności to tylko niektóre z usług naszej kancelarii.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • autyzm »

  Ludzi dobrego serca zachęcamy do zaglądnięcia na witrynę internetową autyzmpiotrmateusz.pl. Na stronie tej przeczytasz apel mamy Piotrusia i Mateuszka, którzy od małego cierpią na autyzm, lecz każdego dnia toczą walkę z tą chorobą. Na podanej stronie internetowej mama Mateuszka i Piotra opisuje ich walkę z autyzmem, postępy w rehabilitacji a także trudności, które rodzina napotyka w życiu. Ty możesz pomóc w finansowaniu rehabilitacji chłopców. Zajrzyj na stronę i sprawdź jak to zrobić.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Jako reprezentacji krakowskiej kancelarii adwokackiej Competia chcemy zachęcić Cię dziś do korzystania z oferty, która przez tą firmę jest Wam proponowana.
  Nasza kancelaria słynie z tego, że pracują w niej najlepsi adwokaci w Krakowie oraz w całym województwie małopolskim.
  Wśród usług przez nich proponowanych odnajdziesz porady prawne przez Internet, a także windykację należności.
  Jeśli więc chcesz aby Twoimi sprawami zajął się profesjonalny adwokat, to już dziś powinieneś odwiedzić nasze biuro i poprosić o przeprowadzenie konsultacji prawnych.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady weselne »

  Wszystko co Wam potrzebne podasz przygotowywania wesela to znakomita porada jak je zorganizować niestety jednakże ciężko jest odnaleźć kogoś kto takich rad udzieli. Warto zajrzeć na portal Porady weselne. Na stronie znajdują się szczegółowe porady dotyczące organizowania wesela, czyli wyboru kamerzysty, Sali na przyjecie weselne, fotografa i tak dalej. Dzięki zgromadzonej tam edukacji na 100% będzie Wam łatwiej. Znajdziesz tam też polecane przez naszą firmę spółki z których usług wart korzystać.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny ANIMA »

  Pracownia Psychoterapii w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem. Porady psychologa i psychoterapeuty. Profesjonalna i dyskretna psychoterapia. Posiadamy trzy placówki w Warszawie, gwarantujemy 100% dyskrecji i profesjonalizmu. Wieloletnia praktyka zawodowa pozwala nam świadczyć usługi psychoterapeutyczna na niespotykanym dotąd w Warszawie poziomie. Braliśmy udział w głośnych, medialnych sprawach jako konsultanci i doradcy. Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Poznaniu »

  Placówka HUMANI to renomowany ośrodek w obszarze psychoterapii w Poznaniu. Pracujemy w oparciu o najnowsze teorie naukowe z zakresu psychologii. Nasi terapeuci to doświadczeni terapeuci z dużą praktyką w pracy z dziećmi, rodzinami i dorosłymi. Długość terapii zawsze przygotowujemy do konkretnej osoby i jej problemów. Do problemów pacjentów podchodzimy systemowo. Zdajemy sobie sprawę, że problemy dziecka wpływają na całą rodzinę, dlatego do terapii wciągamy zarówno dzieci, jak rodziców. Nasza propozycja to grupy terapeutyczne dla dzieci, terapia rodzinna, spotkania indywidualne, doradztwo psychologiczne i warsztaty dla rodziców. Jesteśmy przekonani, że w każdym problemie, możliwa jest przynosząca, ulgę i wsparcie pomoc. Humani – profesjonalny psycholog i psychoterapia w Poznaniu.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie - Holowanie Informacja »

  Holowanie Informacja - Pomoc drogowa lawetaGdy nasz samochód definitywnie odmówi posłuszeństwa lub gdy nie nadaje się do odholowania na lince, pozostaje nam jedynie skorzystać z usług pomocy drogowej. Transport samochodu na platformie niestety do tanich nie należy. W koszt usługi zawsze wliczony jest zarówno dojazd jak i powrót lawety, oraz załadunek i rozładunek uszkodzonego pojazdu na platformę. Za utrudnienia typu: wrzucony bieg, zaciągnięty hamulec ręczny, uszkodzone koła, wgniecenia blachy uniemożliwiające swobodne przetoczenie samochodu lub wyciągnięcie auta z rowu, naliczane są dodatkowe koszty.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kontakt »

  Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich lub znajomych znalazł się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, sprawdź jaką pomoc możesz otrzymać z organizacji państwowej. Na stronie Ośrodka znajdą Państwo pomocne informacje dotyczące otrzymania wsparcia finansowego lub materialnego z różnych zakresów, m.in.:

  - pomoc społeczna dla najuboższych - zasiłki stałe (niepełnosprawność), zasiłki okresowe, zasiłki celowe (np. na zakup opału lub odzieży), dofinansowanie dożywiania dzieci w szkole,

  - świadczenia rodzinne mające na celu częściowe pokrycie wydatków na utrzymanie dziecka

  - fundusz alimentacyjny mający na celu wspieranie osób uprawnionych do alimentów środkami finansowymi z budżetu państwa

  - stypendia socjalne jako pomoc materialna dla uczniów

  - dodatki mieszkaniowe - dofinansowanie do wydatków mieszkaniowych ponoszonych w związku najmem lokalu mieszkaniowego

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Przedsiębiorstwo Magisterka Consulting to grupa fachowców z różnorakiego typu branż, wykonująca wysokiej klasy usługi consultingowe w zakresie pisania prac magisterskich czy licencjackich. Podejmując decyzję o współpracy, Kontrahenci Magisterka Consulting mogą liczyć na pomoc w pisaniu nie wyłącznie prac dyplomowych, lecz również wypracowań czy też różnorakiego rodzaju raportów. Zagadnienia możliwe do poruszenia podczas pisania prac jest dość duży. Ekonomia, historia czy też dziennikarstwo, to tylko co poniektóre z dziedzin prezentowanych w pracach licencjackich lub dyplomowych. Każda zaciekawiona wyżej wymienionymi usługami osoba, winna sprawdzić stronę www firmy, znajdującą się na domenie MagisterkaConsulting.pl. Zamieszczone tam zostały zasady współpracy, między innymi, w kwestii praw autorskich pisanych prac.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Kancelaria adwokacka z Poznania proponuje wszechstronne usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Gwarantowane dogłębne zbadanie zleconej sprawy. Wstępna wycena usługi uściślona już na początku, przez telefon – preferowane ryczałtowe uiszczenie honorarium. Prawnik Marcin Radel doradza w kwestiach prawnych, sporządza pisma procesowe, przygotowuje i opiniuje projekty umów, asystuje przy ich zawieraniu, jest reprezentantem strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dusze Czyśćcowe. Wiara i Modlitwa za zmarłych. »

  Bóg, w łaskawości Swojej, dozwolił, aby Kościół Wojujący mógł, wspierać bolesną bezsilność Kościoła Cierpiącego /pokutującego/. Każda Msza Święta, każda myśl, modlitwa, wyrzeczenie czy ofiara w ich intencji poniesiona — ma dla dusz czyśćcowych ogromne wprost znaczenie. Czymś, bowiem równie nieodzownym, jak pożywienie dla ciała, jest dla pokutującej duszy modlitwa. Cierpiący w Czyśćcu są jak żebracy… Czekają, by im ktoś rzucił jałmużnę… Czasem wieki całe czekać muszą i gdyby nie nieustanna za wszystkie dusze w Czyśćcu ofiarowywana modlitwa Kościoła, wielu z tych nieszczęśliwych czekałoby daremnie.http://duszeczysccowe.pl/wazne-dni/1-listopada-wszystkich-swietych/Wszystkich Świętych jest świętem wszystkich świętych, znanych i nieznanych. Te Rzymskokatolickie święto jest obchodzone 1 listopada. Z łaciny: „festum omnium sanctorum”. Uznawane jest przez wiele innych kościołów. Grzegorz IV w 834r. wprowadził to święto jako pamięć o zmarłych. W Polskiej tradycji 1 listopada odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłym, bierzemy udział w mszy św, palimy znicze na nagrobkach, zostawiamy kwiaty, wieńce. Nasze myśli poświęcamy zmarłym.http://duszeczysccowe.pl/wazne-dni/2-listopada-zaduszki/Zaduszki z punktu widzenia katolika to bardzo ważne święto. Jest to to dzień poświęcony zmarłym, których dusze przebywają w czyśćcu. Jeżeli na co dzień nie mamy czasu(co często jest wymówką marnotrawienia go) to chociaż tego dnia nasze myśli, modlitwa, post powinny popłynąć w intencji dusz czyśćcowych. Tylko my na tym świecie możemy im pomóc.http://duszeczysccowe.pl/jakie-sa-cierpienia-czysccowe/Jakie są cierpienia czyśćcowe?Nieprzeliczona, nieobjęta wprost myślą jest rozmaitość tych mąk, gdyż każda wina ma swój odpowiednik w cierpieniu.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Zespół prawników wykonuje kwalifikowaną asystę prawna świadczona na rzecz osób fizycznych posiadających przymiot przedsiębiorcy oraz przedsiębiorców, z zakresu prawa gospodarczego, prawa własności przemysłowej, prawa zamówień publicznych i prawa pracy oraz prawa budowlanego. Posiadamy znaczące doświadczenie w sferze prawa umów budowlanych (umowy o roboty budowlane, rękojmia za wady obiektów budowlanych. Zespól prawników sporządza pisemne opinie oraz analizy prawne, uczestniczy w negocjacjach. Wykonujemy pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych. Klientom tym świadczymy profesjonalną pomoc np. w sprawach rodzinnych, spadkowych, dotyczących ochrony praw konsumentów, związanych z zakupem, bądź sprzedażą nieruchomości.Kooperujemy z prawnikami w całej Polsce

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport osobowy Poznań »

  Przedsiębiorstwo Auto-Service Andrzej Politowicz z Poznania to usługi, realizujące przewóz osób i wynajem busów. To przedsiębiorstwo to załoga profesjonalistów z doświadczeniem. Ich działania sprawiają, iż każdy Kontrahent chcący skorzystać z transportu osobowego poznańskiej firmy, ma gwarancję pełnego profesjonalizmu. Jak w każdej firmie oferującej wynajem busów, też w tej z Poznania, kierowcy spełniają ogromna funkcje. Ludzie odpowiadający za przewóz osób, to mający wszelkie konieczne licencje zawodowcy. Dzięki powyższemu każdy transport realizowany poprzez poznańską firmę jest całkowicie bezpieczny. Na wysoką jakość prac Auto-Service Andrzej Politowicz ma wpływ też stosowna praca logistyczna. Bez względu czy do rozplanowania jest transport dla kilkunastu osób, czy przewóz osobowy dla bardzo dużej grupy, zawsze odbywa się wszystko sprawnie jak również bez kłopotów.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa.Terapia rodzin i psychologia par. »

  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem, psychoterapetą i coachem w Warszawie. Świadczę usługi terapeutyczne, w ramach których prowadzę konsultacje indywidualne lub zorganizowane spotkania dla całej rodziny.
  Udzielam konsultacji i pomocy psychologicznej w zakresie:
  • terapia uzależnień
  • psychoterapia rodzin
  • psychoterapia par
  • psychoterapia indywidualna
  • pomoc w kryzysie
  • diagnoza psychologiczna
  • diagnoza zawodowa
  • psychoterapia online
  Moja oferta terapeutyczna obejmuje także interwencję kryzysową oraz wspieranie rozwoju dziecka.
  Jeśli nie jesteś zdecydowany na wizytę w moim gabinecie to zapraszam na psychoterapię online na Skypie.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »