Strony związane z hasłem 'monety':

Sortuj po:

 • Numizmatyka Monety »

  Sklep internetowy Cezar24 jest jest firmą stroną producenta akcesoriów numizmatycznych. Co za tym idzie zakupy tam są maksymalnie bezpieczne dl każdego użytkownika. Poza markowymi produktami takimi jak: palety, klasery czy też albumy do monet znajdziemy tam niezliczone monety kolekcjonerskie. Oczywiście prym wiodą monety polskie emitowane przez Narodowy Bank Polski od 1995 roku, ze szczególnym uwzględnieniem popularnych dwójek. W sklepie znajdziemy zarówno pojedyncze sztuki z każdego rocznika jak również całe zestawy. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście monety emitowane w danym roku, niemniej aby zachęcić numizmatyków do zbierania starszych monet sklep organizuje liczne promocje. Dodatkowo stali klienci mogą uzyskać stały rabat, wystarczy zrobić zakupy na kwotę minimum 200 zł. W sklepie nie można ominąć działu monet świata, składających się z numizmatów zarówno z krajów europejskich jak również z każdego innego kontynentu. Najczęściej kupowanymi produktami są kapsle do monet, zarówno 2 zł jak i innych rozmiarów. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się też bardzo ekskluzywny klaser na monety uniwersalny. Warto dodać, iż ten ostatni produkt jest wręcz rozchwytywane przez klientów zagranicznych zbierających 2 euro. Oferta sklepu stale się zwiększa. W najbliższym czasie do sprzedaży mają wejść takie produkty jak: albumy rocznikowe czy też pincety numizmatyczne.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep numizmatyczny »

  W ofercie posiadamy ciekawe monety i banknoty z całego świta. Klasery i albumy do przechowywania kapsli od piwa czy kart telefonicznych, oraz bezpieczne dla monet kapsle numizmatyczne oferując pełne zabezpieczenie numizmatu przed wpływem warunków atmosferycznych co powoduje ich korozją czy utlenianie. W ofercie nie zabrakło abonamentu na dostawę monet kolekcjonerskich bezpośrednio do klienta, wszystkie formalności załatwimy za Państwa bez potrzeby śledzenia emisji monet.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monety news »

  Serwis monety news jak sama nazwa wskazuje zajmuje się ogólnie pojętą promocją numizmatyki i dzielenia się najnowszymi informacjami z niej pochodzącymi. Poza nakładami znajdziemy informacje dotyczące wizerunków monet, najbliższych emisji czy też różnych ciekawych historii z nimi związanych. Strona służyć też można jako dobry poradnik inwestycyjny.Coraz więcej ludzi interesuje się taką formą lokowania swoich funduszy kupując złote monety czy też sztabki. Dzięki monety news inwestowanie stanie się łatwiejsze. W najbliższym czasie powinien powstać dodatkowy dział dla kolekcjonerów poświęcony przeróżnym akcesoriom numizmatycznym.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • krugerrand »

  Credit Finance to sklep internetowy oferujący sprzedaż metali szlachetnych od monet aż po sztabki ze złota. W naszym sklepie znajdą państwo wiele produktów wyżej wymienionych które są w bardzo dobrym stanie. Jeśli chcesz to sprawdź nas na stronie internetowej, a z pewnością nie pożałujesz oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy internetowej cfms, a z pewnością nie będziesz żałować zakupionych u nas produktów.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »