Strony związane z hasłem 'edukacja':

Sortuj po:

 • Studia Katowice »

  Duży wybór kierunków, filozofia, medycyna lub zarządzanie. Sukces zawodowy jest na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko podjąć właściwe studia. Pomożemy Ci wybrać najlepszą szkołę, wstąp na portal. Po dniu na wydziale można wybrać się do teatru bądź filharmonii. Katowice są miastem typowo urbanistycznym. Żyjesz w Katowicach, to pomyśl o ukończeniu studiów. Liczne kluby i parki przypominają, że studia nie są jedynie ślęczeniem nad książkami. Masz ochotę studiować biotechnologię w Katowicach, wybierz najlepszą szkołę wyższą. Wybierz kierunek, który pozwoli Ci podjąć wysoko płatną robotę. Spacerując po Katowicach, można napotkać liczne gmachy szkół wyższych. studia dzienne są kłopotliwe, ale dają możliwość większego rozwoju. Do katowickiego Spodka nadciągają tłumy na liczne festiwale i koncerty.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia socjologia »

  Całego życia żaka nie zajmuje uczenie się. Ogromna propozycja edukacyjna katowickich uczelni ściąga do miasta mnóstwo żaków. Socjologia w Białymstoku czy w Gdańsku ? Socjologia dzienna jest kierunkiem dla zdolnych oraz pracowitych. Kierunek z pogranicza psychologii, etnologii i filozofii zdoła być spełnieniem Twoich pragnień. Wykaz szkół, które nauczają przyszłych socjologów, odnajdziesz na naszym portalu. Nie musisz już poszukiwać po całym internecie koniecznych wiadomości, wszelkie dane szkół odnajdziesz na witrynie. Dobór odpowiedniej szkoły jest tak samo znaczący jak Dobór interesującego kierunku. Zaoczne studia socjologiczne mogą poszerzyć Twoje kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka studia Szczecin »

  Nie zwlekaj zobacz czesne w swojej uczelni. Cała baza szkół z których możesz wyselekcjonować tą najbardziej ciekawą. Frapują Cię studia na Wyzszej szkoły Jezyków Obcych, sprawdź jakie kierunki oferuje owa uczelnia. Szukasz numeru do Uniwersytetu Szczecińskiego, wejdź na naszą stronę i sprawdź. Zobacz które uczelnie możesz znaleźć w Szczecinie. Korzystając z tej strony możesz liczyć na sprawdzone i solidne informacje. Interesuje Cię baza adresów szkół wyższych, znajdź je na tej stronie. Maturzysto sprawdź które uczelnie z Szczecina możesz wybrać. Nie czekaj wybierz studia już dzisiaj.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie »

  Nasza witryna adresowana jest do tegorocznych absolwentów szkół średnich, którzy mają problem z wybraniem kierunku studiów. Jeżeli jesteś tegorocznym maturzystą i poszukujesz świetnej uczelni wyższej, zerknij na nasz portal. Szukasz perfekcyjnego kierunku studiów, zastanów się nad zarządzaniem. Poszukujesz wyśmienitej uczelni wyższej, prześledź jakie oferty kształcenia posiadają polecane przez nas szkoły. Po studiach z zarządzania z pewnością dostaniesz idealną robotę. Jeżeli wybierasz się na studia dzienne, wieczorowe czy zaoczne koniecznie przeszukaj naszą witrynę. Jeśli pragniesz studiować zarządzanie przejrzyj na naszej witrynie, które uczelnie wyższe oferują taki profil. Na naszym portalu odnajdziesz szkołę w wybranej przez siebie miejscowości.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Potrzebujących do pracy we Wrocławiu prawa jazdy może zainteresować popularna szkoła jazdy Avanti. Zasady obowiązujące na drogach i egzaminach we Wrocławiu nie mają przed nami tajemnic. Jeżeli chcesz czerpać z naszego doświadczenia, zapraszamy Cię do przyjaznej dla kursantów, naszym zdaniem najlepszej szkoły jazdy w stolicy Dolnego Śląska. Nauka jazdy odbywa się na samochodach identycznych jak w ośrodku egzaminacyjnym we Wrocławiu, ponadto mamy plac manewrowy w strefie egzaminacyjnej. Przygotowujemy kursantów do egzaminów na kategorie A, A1, B oraz B1. Przyjmujemy płatności ratalne oraz dokładamy wszelkich starań, aby korzystający z naszej pomocy kursanci osiągnęli cel, jakim jest uzyskanie prawa jazdy.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja i szkolenie kierowców - Testy egzaminacyjne »

  Serwis poświęcony szkoleniu i edukacji kierowców.
  Serwisie przeznaczonym dla osób, które postanowiły podjąć wyzwanie w zdobyciu dokumentu, jakim jest prawo jazdy lub chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Na poniższych stronach znajdziecie Państwo zawsze aktualne akty prawne, a także różne materiały szkoleniowe w postaci prezentacji multimedialnych oraz filmów wideo.

  W serwisie zawsze aktualne akty prawne:Prawo o ruchu dorgowym - Dziennik Ustaw z 2005 r. Nr 108 pozycja 908 łącznie ze zmianami. Tekst ustawy aktualny na dzień - styczeń 2011 roku.
  Znaki i sygnały drogowe - Dziennik Ustaw Nr 170, poz. 1393 z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych.
  Szkolenie i egzaminowanie - Dziennik Ustaw Nr 217, poz. 1834 z dnia 31 października 2005 r w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów.

  Materiały szkoleniowe:Egzamin teoretyczny na prawo jazdy - Przebieg państwowego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.
  Testy teoretyczne na prawo jazdy - Testy z egzaminu teoretycznego on-line.
  Czynności kontrolno obsługowe - Sprawdzenie elementów odpowiedzialnych bezpośrednio za bezpieczeństwo jazdy, płynów oraz świateł.
  Plac manewrowy - Zadania egzaminacyjne na placu manewrowym.
  Zadania egzaminacyjne w ruchu drogowym - Niektóre zadania wykonywane w ruchu drogowym, parkowania i zawracanie.
  Prędkości - Aplikacja umożliwiająca zapoznanie się z obowiązującymi prędkościami.
  Zmiana kierunku jazdy i pasa ruchu - Elementy ruchu drogowego związane ze zmianą kierunku jazdy lub pasa ruchu.
  Zatrzymanie pojazdu - Elementy ruchu drogowego związane z zatrzymaniem pojazdu.
  Droga zatrzymania - Czas reakcji, a droga zatrzymania
  Budowa pojazdu - Budowa pojazdu to podstawowe pojęcia związane z konstrukcją i zasadami działania głównych podzespołów samochodu.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • kursy i szkolenia online »

  Inwitujemy do skorzystania z oferty naszej firmy, której profesją są kursy internetowe. W tej sferze zdołamy pochwalić się niesłychanie sporym doświadczeniem, w branży pracujemy już od lat i non stop oferujemy naszym klientom co chwila bardziej efektowne rozwiązania w kwestii e-learningu. Naszą specjalnością są różnorodne kursy internetowe, które oferujemy zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym, przedstawiając szkolenia zawodowe i z umiejętności miękkich. Wszelkie realizowane przez nas szkolenie online są zawsze pieczołowicie przygotowywane pod kątem merytorycznym i technicznym, więc używanie ich nie wywołuje żadnych kłopotów nawet komuś, dla kogo edukacja online jest nowością. Nasze kursy i szkolenia online charakteryzują się ogromnym wyborem tematów. Inwitujemy do przyjżenia się naszej ofercie na witrynie www – przystąp do potężnego grona zadowolonych klientów!

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Kariera w biznesie musi być poprzedzona wieloletnią edukacją. Żacy stanowią znaczną część obywateli miasta. Opłaty za studia są normą na uczelniach niepaństwowych. Nie denerwuj się, że nie umiesz wybrać szkoły wyższej, my Ci pomożemy. Państwowe uczelnie proponują bezpłatną naukę. Przejrzyj wydziały politechnik i wybierz odpowiadający Ci kierunek. Zmiana źle wybranego kierunku nie jest ciężka. Nauka jest dziedziną życia zawodowego, jaka musi być ciągle rozwijana. Jeżeli musisz się sam utrzymywać podczas studiów, wybierz stolicę Wielkopolski. Wejdź na portal i odkryj kierunek na poznańskich uczelniach, który zawsze chciałeś studiować.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Katowice »

  Imponującym projektem na organizacje kursu jest hotel usytuowany od centrum miasta. Chcesz mieć wykwalifikowany personel ? Zainwestuj w jego dokształcenie i zafunduj mu kurs . Szkolenia branżowe nie tylko powiększają stopień umiejętności zawodowych lecz też są świetną sposobnością do integracji. Najnowocześniejsza oraz najaktualniejsza baza kursów w Katowicach. Wiele hoteli trudni się wszechstronną organizacją kursów. Skorzystaj z naszej prostej w obsłudze strony, która pomoże Ci szybko znaleźć dobre dla Ciebie szkolenie. Znanym sposobem na zwiększenie stanu umiejętności pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające charakterowi ich pracy.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Notoryczne podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej korzystnie wpływa na utożsamianie się pracownika z przedsiębiorstwem, jego lojalność, oraz przez to skutkuje wydajniejszą pracą kadry. Warunkiem nadążenia za narastającymi oczekiwaniami odbiorców jest stałe powiększanie kompetencji pracowników. Warunkiem rozwoju przedsiębiorstw jest inwestycja w rozwój pracowników. Cykliczne szkolenia wspierają chęć osobistego rozwoju pracownika i utwierdzają go w przekonaniu, że warty jest by w niego inwestować. W dobie prędkiego postępu, szkolenia załogi pracowniczej są nieodzownością.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »