Strony związane z hasłem 'doradztwo':

Sortuj po:

 • Doradztwo podatkowe Kraków »

  Nie masz zaufanego księgowego, który pomógłby Ci rozwiązać Twoje problemy związane z prawem podatkowym? Nie radzisz sobie z księgowością? Wybierz sprawną obsługę księgową oferowaną przez BIUK - Biuro usług księgowych i podatkowych. Działamy na terenie Krakowa, Wieliczki i Brzezi skutecznie od prawie 20 lat rozwiązując problemy podatkowe naszych klientów i pomagając im prowadzić firmową i prywatną księgowość. Nie szukaj innych, często droższych ofert - mamy wszystko, czego potrzebujesz!

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór nad budową elektrowni wiatrowej »

  Spółka Tech BioEnergy S.A., doświadczony producent elektrowni wiatrowych, zatrudnia sztab fachowców z domeny energetyki odnawialnej. Szeroki wybór usług Tech BioEnergy S.A. obejmuje dystrybucję biomasy ciepłowniom i pełne doradztwo w zakresie opiniowania projektów elektrowni wiatrowych aż po nadzór nad budową elektrowni wiatrowej. Spółka nawiązuje współpracę z właścicielami projektu inwestycji, deweloperami i inwestorami branżowymi, takimi jak polskie grupy energetyczne czy renomowane fundusze inwestycyjne. Tech BioEnergy S.A. realizuje kompleksowe doradztwo, sporządzanie dokumentacji elektrowni wiatrowych i drobiazgowy audyt przyszłych inwestycji. Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu zaplanowania współpracy: Poznań, nr tel. 618673614.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgi podatkowe »

  Potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych? Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus Sp. z o.o. ma dla Twojej firmy doskonałą propozycję. Abicus opracuje najlepsze dla Twojej firmy zasady polityki rachunkowości, sporządzi plan kont dostosowany do Twoich potrzeb, będzie reprezentować Twoją firmę w Urzędzie Skarbowym, dokona zapisów w ewidencji syntetycznej i analitycznej i przeprowadzi wiele innych ważnych dziań. Poza tym Abicus to również bogata oferta usług finansowych (np. prowadzenie i przechowywanie dokumentacji) oraz usługi prawne dotyczące m.in. zakładania spółek jawnych.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Wrocław »

  Pozycjonowanie jest procesem mających na celu zwiększenie widoczność serwisu w wyszukiwarkach internetowych na interesujące nas słowa kluczowe, poprzez między innymi odpowiednią optymalizację serwisu czy też pozyskiwanie prowadzących do niego linków. Wysokie pozycje bardzo różnych fraz tematycznych można uzyskać tylko i wyłącznie poprzez systematyczną i codzienną pracę. Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i tylko te działania, które są akceptowane przez wyszukiwarki internetowe dadzą Państwu trwały i zadowalający efekt.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestor zastępczy »

  Firma Projektowanie Nadzór Budownictwo PNB Spółka z o. o. zapewnia kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Jako inwestor zastępczy, sprawujemy nadzór nad realizacją powierzonych nam projektów. Opracowujemy programy funkcjonalno-użytkowe, uzyskujemy pozwolenia na budowę, nadzorujemy wykonawstwo robót budowlano-montażowych, a także przygotowujemy kosztorysy oraz dokumentacje przetargowe. Zatrudniamy inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu cieszymy się dobrą opinią na rynku już od 2007 roku. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo, konsulting it Kraków »

  W Małopolsce działa sporo przeróżnych przedsiębiorstw, dla których realizowane jest szeroko rozumiane doradztwo it. Kraków będący stolicą owego regionu to główny obszar działania noxit.pl, które od kilku lat istnieje w branży. Na stronie internetowej wspomnianej firmy można odszukać rzeczowe wiadomości na temat realizowanych zleceń. W okresie czasu rośnie zapotrzebowanie na różnorakie doradztwo it. Liczba firm, które decydują się na kolaborację, definitywnie wzrasta. Noxit.pl już wielokrotnie podejmował się wyzwania, jakim jest konsulting it. Kraków z racji położenia oddziału tej firmy stanowi kluczowy obszar prosperowania na rynku. W praktyce noxit.pl zdobywa odbiorców w niemal całej Rzeczypospolitej Polskiej.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Promocja kluczem do sukcesu »

  Stanowimy zespół fachowców z ogromną praktyką, a zajmujemy się komunikacją marketingową oraz konsultingiem z zakresu reklamy. Przeprowadzamy rozwinięte kampanie, których celem jest przyniesienie dobrodziejstw Twojej firmie, takie jak chociażby programy motywacyjne dla pracowników warszawalub też wszelakie sprawy marketingowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jaką metodę obrać, by wykonać doradztwo strategiczne w dziedzinie reklamy i nie tylko. Nie są dla nas niewiadomą również kwestie tyczące się reklamy różnymi kanałami – jako agencja BTL doskonale wiemy, jak zaznajomić Cię z kontrahentami tak, by zachęcić ich do współdziałania. Prowadzimy także akcje marketingowe w rodzaju ATL oraz wszelkie sprawy związane z wewnętrzną komunikacją w firmie. Współpracując z naszymi fachowcami nawet najbardziej skomlikowane działania marketingowe są zdecydowanie łatwiejsze.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne Poznań »

  Piotr Pyczak, profesjonalny specjalista z branży doradztwo finansowe, świadczy usługi na terenie Poznania. Nieodpłatna pomoc w doborze najbardziej korzystnych dla odbiorcy ofert inwestycyjnych czy kredytowych. Stała opieka doradcza nad odbiorcami, gwarantowane bonusy za przystąpienie do proponowanych ofert inwestycyjnych czy ubezpieczeniowych. Kooperacja z korporacjami finansowymi typu Open Finance i in. zapewnieniem możliwie największego wyboru usług inwestycyjnych oraz kredytowych. Certyfikowani doradcy finansowi tacy jak np. Piotr Pyczak z Poznania realizują usługi doradcze na najwyższym poziomie, z należytą dbałością o komfort usługobiorców. Prosimy o kontakt za pomocą formularza internetowego zamieszczonego na firmowej stronie www lub telefonicznie: 667983774.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • telekomunikacja »

  Przedsiębiorstwo nie jest dodatkowym operatorem telekomunikacyjnym! Nie przedkładamy rozstrzygnięć pewnej firmy, a wyszukujemy najlepszej propozycji (czyli najodpowiedniej dostrojonej do Twoich potrzeb) pośród każdych osiągalnych na rynku

  NDT radzi wszechstronnie jak faktycznie zyskać maksymalne koszty połączeń i komfort użytkowania. Przedkładajmy całkowicie zmodernizowany układ - jesteśmy po Twojej stronie! Zależy nam na dostaniu przez Ciebie jak największych oszczędności, dlatego że od tego uzależnione jest nasze uposażenie. NDT zajmie się Twoją telekomunikacją profesjonalnie przez co oszczędności będą w dużym stopniu doskonalsze. NDT spoziera na telekomunikację w całości.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Holandii »

  Praca w Holandii skutecznie nas zachęca do wyjazdu, ponieważ oferowane stawki dają nam gwarancję na to, że będzie nas stać na opłaty za mieszkanie, na zakup jedzenia, a także na przyjemności, które również są ważną częścią naszego życia i warto o nich pamiętać. Praca Niemcy także może dać wiele przyjemności a przy tym dobre zarobki. Jeśli chcesz w krótkim czasie zarobić dobre pieniądze, Holandia i Niemcy powinny Ciebie zainteresować. Są to bowiem kraje o rozwiniętej ekonomii i miejscach pracy w wielu branżach.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości - rzeczoznawca majątkowy, wycena nieruchomości »

  Oferujemy profesjonalne doradztwo na rynku nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy z wieloletnim doświadczeniem. Wycena nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych, przemysłowych i rolnych to nasza specjalność. Zajmujemy się pośrednictwem specjalistycznym. Poszukujemy nieruchomości. Weryfikujemy ceny i negocjujemy ceny. Finalizujemy transakcje. Obszar naszego działania to województwo zachodniopomorskie. Działamy na terenie powiatu łobeskiego (Dobra, Łobez, Radowo Małe, Resko, Węgorzyno) oraz powiatów ościennych (Goleniowski, Gryficki, Kamieński, Świdwiński), w rejonie nadmorskim (Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnów, Rewal, Niechorze, Mrzeżyno) oraz w mieście Szczecin.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - porady prawne dla firm »

  Świadczymy usługi w zakresie doradztwa prawnego jak i usług korporacyjnych. Mamy duże doświadczenie w sprawach dotyczących prawa pracy, prawa handlowego, prawa własności intelektualnej jak i zastępstwa procesowego. Liczna rzesza klientów sprawiła, że poszerzyliśmy spektrum naszych usług również o prawo spółek. Tworzenie i sprzedaż gotowych spółek (wraz z biurem wirtualnym i obsługą korespondencji) jest na ten moment jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Dodatkowo klienci mogą liczyć na naszą pomoc w takich sprawa jak obsługę transakcji fuzji, przejęć, połączeń spółek, podwyższanie kapitału zakładowego czy due diligence prawny.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa - Europodatnik »

  Firma księgowa Europodatnik skupia się na zagadnieniach związanych z prowadzeniem księgowości, sprawami podatkowymi i controllingu Twojej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla dużych i małych firm w Mokotowie i Ochocie. Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy nowoczesne program Optima. Specjalizujemy się w rozliczaniu pracowników, czyli w obsłudze kadrowo płacowej firm. Niezależnie od tego, czy posiadasz dużą korporację, czy jednoosobową działalność, skutecznie poprowadzimy Twoją księgowość.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Nieruchomości Szczecin | doradztwo i weryfikacja »

  Audyt nieruchomości to profesjonalna usługa doradcza na rynku nieruchomości. Przedmiot usługi: weryfikacja nieruchomości, doradztwo prawne, weryfikacja stanu prawnego nieruchomości, sprawdzanie umów sprzedaży/najmu oraz weryfikacja cen ofertowych nieruchomości, przy zakupie nieruchomości w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.
  Weryfikacja nieruchomości oraz audyt ceny ofertowej to gwarancja wiedzy o nieruchomości.
  Dla osób planujących zakup działek budowlanych oferujemy weryfikację możliwości zabudowy na danej nieruchomości gruntowej. Analiza miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i warunków zabudowy odbywa się przez doświadczonych doradców.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Usługi Księgowy Łysik Bożena »

  Biuro Rachunkowe Bożena Łysik.
  CERTYFIKAT MINISTERSTWA FINANSÓW Nr 11793/2005.
  Działalność księgowo-usługowa od 2006r.
  Negocjowalne ceny, dogodny dojazd, własny parking.

  ZAKRES USŁUG BIURA RACHUNKOWEGO:
  -Prowadzenie ksiąg rachunkowych:
  -opracowanie zakładowego planu kont,
  -bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych,
  -sporządzanie deklaracji i rozliczeń (CIT / VAT),
  -prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,
  -sporządzanie bilansów, rachunków zysków i strat,
  -sporządzanie dodatkowej sprawozdawczości wg potrzeb firmy

  Ewidencja PKPiR, ryczałt, karta podatkowa:

  -prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, karty podatkowej,
  -doradztwo w zakresie możliwości wyboru jednej z powyższych form ewidencji,
  -ewidencja rejestrów VAT, naliczanie i sporządzanie deklaracji VAT-7,
  -sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego,
  -ewidencja środków trwałych oraz -opracowanie i aktualizacja planu amortyzacji,

  Obsługa podatkowa:

  -sporządzanie wymaganych prawem deklaracji podatkowych ( VAT, PIT …),
  -pełna dokumentacja niezbędna do weryfikacji wyliczonych zobowiązań podatkowych,
  -doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania,
  -prowadzenie korespondencji z urzędami w imieniu Podatnika
  -reprezentacja przed urzędami w zakresie objętym udzielonym pełnomocnictwem (bieżące wyjaśnienia, obsługa
  -przeprowadzanych kontroli),

  Obsługa płacowa i kadrowa:

  -wykonanie list płac z umów o pracę,
  -utworzenie list płac z umów cywilnoprawnych,
  -dopilnowanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych wysyłanych oraz imiennych raportów miesięcznych do ZUS,
  -przesłanie dokumentów podatku dochodowego od pracowników do Urzędów Skarbowych (PIT-11, PIT-40),
  -wykonanie całorocznego obliczenia podatku ( PIT-4R).

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »