Strony związane z hasłem 'biuro':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Mieszkania w Poznaniu, nieruchomości Poznań »

  „DoradcaRN. pl od 1999” - odpowiedzialne biuro pośrednictwa nieruchomości na terenie Poznania cieszy się renomą wśród klientów zdobytą dzięki temu, że w agencji DoradcaRN. pl szanujemy naszych klientów oraz partnerów biznesowych (współpracujących pośredników nieruchomości, zarządców, radców prawnych) starając się konkretnie i rzeczowo organizować spotkania i prezentacje. To z szacunku dla czasu naszych klientów i partnerów, zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem potwierdzamy umówione spotkania, wywiązując się sumiennie z przyjętych uzgodnień i umów. O bardzo dobrej reputacji firmy świadczy grono powracających klientów jak i klientów, którzy trafiają do agencji z polecenia znajomych. Oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w agencji można ubezpieczyć domy, mieszkania w Poznaniu, albo zamówić certyfikat energetyczny dla … właśnie ukończonego domu nad jeziorem Kierskim. Agencja „DoradcaRN. pl od 1999 Nieruchomości Poznań” serdecznie zaprasza do zamawiania usług w polecanej agencji nieruchomości w Poznaniu.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe-KAWECCY-Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza »

  Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. z siedzibą w Będzinie jest biurem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości dla małych i dużych podatników; osób fizycznych i firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym.

  Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do Klienta. Wdrażamy odpowiednie procedury i rozwiązania biorąc pod uwagę specyfikę działalności i potrzeby każdego Klienta.

  Korzystając z naszych usług ograniczacie Państwo koszty związane z utrzymaniem pełnej struktury organizacyjnej działu księgowości (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, ubezpieczenie, szkolenia itp.) oraz innych nakładów inwestycyjnych w związku z tym ponoszonych (powierzchnia biurowa, wyposażenie stanowisk pracy itp.).

  TAGI: biuro rachunkowe będzin, biuro rachunkowe sosnowiec, biuro rachunkowe dąbrowa górnicza

  NASZA OFERTA

  księgi handlowe (pełna księgowość),
  książki przychodów i rozchodów,
  ryczałt,
  rejestry zakupu i sprzedaży VAT,
  kadry - płace,
  deklaracje US, ZUS, GUS,
  wyprowadzanie zaległości,
  opracowywanie planów kont i regulaminów pracy dostosowanych do potrzeb Klienta,
  doradztwo w zakresie prowadzonej działalności

  Oprócz podstawowych czynności wymienionych powyżej oferujemy:

  odbiór dokumentów z siedziby Klienta,
  pracę w biurze Klienta na zasadzie oddelegowania naszego pracownika,
  bieżącą kontrolę dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  konsultacje,
  doradztwo i pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej,

  Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Kaweccy s.c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509050305, 505100668
  tel/fax: 32 7619897
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość kraków »

  Dużą oszczędnością dla przedsiębiorstwa jest korzystanie z propozycji firm zewnętrznych w wypadku wykonywania rachunkowości czy dostarczania przedmiotów transportem morskim. Dzięki temu krakowskie biuro rachunkowe Krakus ma bardzo dużo klientów i równie dużo oferuje. Warto zwrócić uwagę na samym początku na to jakimi referencjami cechuje się to biuro, a później zwrócić uwagę na jego usługi i promocje. Wszelkie te dane można znaleźć na stronie www biura.. Dzięki tym informacjom każdy klient może bez trudu sprawdzić czy propozycja takiego biura mu odpowiada czy jednak nie. Do zadań jakie robi to biuro zalicza się sporządzanie list płac dla pracowników, poprowadzenie ksiąg rachunkowych czy prowadzenie bieżącej ewidencji operacji gospodarczych.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.gamal.eu - Meble kuchenne na wymiar »

  Nasza firma zajmuje się produkcją oraz montażem mebli na zamówienie klienta. Robimy meble zarówno kuchenne, salonowe jak i wszelkiego rodzaju zabudowy, szafy przesuwne, biurka, regały i inne. Meble wykonujemy z najlepszej jakości materiałów. Posiadamy atesty umożliwiające nam robienie mebli kuchennych - do kontaktu bezpośredniego z żywnością. Mamy świetne pomysły aranżacji wnętrz i potrafimy dostosować się do wzorców stereotypowych oraz najnowszych modernistycznych. Przy wszystkich tych cechach, zawsze staramy się na utrzymanie najkorzystniejszych cen.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  TeWa Impex Sp.z o.o. to firma, która od dziesięciu lat bez przerwy doradza swoim Klientom w zakresie różnorodnych usług rachunkowych. Zdobyte przez wiele lat pracy doświadczenie zapewnia wysoką jakość i szybkość świadczonych przez naszą firmę usług.
  Firma pracuje z uwzględnieniem stałego i profesjonalnego wsparcia serwisującego firm IT. Firma Tewaimpex to firma, która od 10 lat nieprzerwanie służy swoim prospektom w zakresie różnorodnych usług rachunkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży zapewnia wysoką szybkość i jakość świadczonych przez naszą firmę usług.
  Biuro pracuje korzystając ze stałego wsparcia usług firm IT. TeWa Impex Sp.z o.o. jest firmą, która od dziesięciu lat nieprzerwanie służy swoim Klientom w temacie różnych usług księgowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży gwarantuje najwyższą jakość i szybkość świadczonych przez naszą firmę usług.
  Biuro pracuje korzystając ze stałego wsparcia serwisowego firm informatycznych.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • projekty domów Poznań »

  Architekci z Nanostudio tak projektują gabinety stomatologiczne, aby były w stanie z nich korzystać też osoby na wózkach. Architekci z tej pracowni wypowiadają się o najnowocześniejszych pomysłach związanych z projektowaniem wnętrz również na łamach czasopism. Nanostudio to lider wśród planistów z Poznania. Gabinety i poradnie to miejsca odwiedzane przez sporo osób. Warto pomyśleć jak zaplanować je profesjonalnie tak by były jak najznamienitszą wizytówką. Aranżacja staje się symbolem jakości usług i architekci z Nanostudio doskonale o tym wiedzą. Ciągle udoskonalają swoje kwalifikacje, aby bazować na najnowszych światowych trendach i umieć je pogodzić z wymaganiami zainteresowanych. Nanostudio z Poznania zatrudnia architektów będących członkami Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki tłumacz »

  W pełni profesjonalne biuro tłumaczeń poleca swoje usługi w dziedzinie tłumaczeń z języka niemieckiego treści zwykłych, jaki tych które wymagają wiedzy na temat specjalistycznego nazewnictwa. Do tych drugich wliczają się między innymi tłumaczenia prawnicze. Ponadto, za pośrednictwem witryny internetowej centrum przekładów będzie można zamówić tłumaczenie niemieckiego online. Dla komfortu klienta i całego procesu, zapłaty także będzie można dokonywać przez sieć. Oprócz tego witryna daje również możliwość wykonania tłumaczenia przez internet czy zapoznania się ze szczegółowym cennikiem.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bydgoszcz »

  Dla naszych klientów przygotowujemy optymalne oferty z zakresu kredytowania i finansowania zakupu nieruchomości.
  Wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.
  Stale rosnąca baza rzetelnie prezentowanych ofert skutecznie spełni oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim.
  Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualne oferty z zakresu kredytowania i finansowania zakupu nieruchomości.
  Stosujemy nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.
  Codziennie rosnąca baza rzetelnie prezentowanych ofert skutecznie zadowoli oczekiwania każdego szukającego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim.
  Dla swoich klientów przygotowujemy optymalne oferty z zakresu kredytowania i finansowania zakupu nieruchomości.
  Stosujemy nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.
  Stale rosnąca baza profesjonalnie prezentowanych ofert skutecznie spełni oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgi podatkowe »

  Potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych? Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus Sp. z o.o. ma dla Twojej firmy doskonałą propozycję. Abicus opracuje najlepsze dla Twojej firmy zasady polityki rachunkowości, sporządzi plan kont dostosowany do Twoich potrzeb, będzie reprezentować Twoją firmę w Urzędzie Skarbowym, dokona zapisów w ewidencji syntetycznej i analitycznej i przeprowadzi wiele innych ważnych dziań. Poza tym Abicus to również bogata oferta usług finansowych (np. prowadzenie i przechowywanie dokumentacji) oraz usługi prawne dotyczące m.in. zakładania spółek jawnych.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Poznań »

  Biuro usług technicznych z Poznania, oferujące konsultacje, analizę wartości nieruchomości. Oferuje certyfikaty energetyczne i wykonuje zlecenia szacunku nieruchomości. Usługi wykonuje wykwalifikowany rzeczoznawca nieruchomości i audytor z uprawnieniami. Jego analizy są pomocne szczególnie w sytuacji transakcji zakupu mieszkania lub gdy istnieje potrzeba zabezpieczenia kredytu hipotecznego. Zaś świadectwa energetyczne będą cenne przy przeprowadzanych remontach. Indywidualne dostosowanie kosztów i terminowości realizacji zleceń. Obsługa osób prywatnych i firm.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Nasza firma od wielu lat nierozerwalnie związana jest z Gdańskiem - tutaj zaczynaliśmy, i tutaj nadal mamy swoję główne biuro rachunkowe. Rozumiemy jak ważna jest dla nowoczesnych firm kreatywna i innowacyjna księgowość, pozwalająca na uniknięcie często zupełnie nie potrzebnych opłat czy podatków. Bardzo ważnym czynnikiem w tej branży jest doświadczenie, a nasza placówka poszczycić się może tym, że każdy zatrudniony u nas specjalista posiada kilkuletnie doświadczenie w tej branży - odzwierciedla to również fakt, że grono naszych zadowolonych klientów wciąż się powiększa.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpańskiego »

  Supertłumacz – Biuro Tłumaczeń Języka Hiszpańskiego oferuje wszystkim klientom różnego typu tłumaczenia z języka hiszpańskiego. Na witrynie espanol24.pl odnajdziemy pełną ofertę firmy oraz szczegółowe dane kontaktowe. Witryna pozwala na otrzymanie darmowej wyceny tłumaczenia. W ofercie Supertłumacza znajdziemy różnorodną gamę tłumaczeń, poczynając od tłumaczeń zwykłych, tłumaczenia umów oraz tłumaczenia specjalistyczne, do których zakwalifikować można tłumaczenia stron WWW. Wykwalifikowana kadra i współpraca obcokrajowców jest silną zaletą biura. Zadowoleni klienci potwierdzają prędkie tempo realizacji najwyższą jakość tłumaczenia.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Wrocław »

  Zarządzanie finansami to bardzo istotna materia. To w tym momencie od niej zależy, czy nasza działalność będzie pomyślnie się rozwijać. Pomaga w tym odpowiednie biuro rachunkowe, których w dużych aglomeracjach takich jak np. Wrocław zdecydowanie nie brakuje. To powoduje, że ciekawość usługami rachunkowymi naszego biura rachunkowego we Wrocławiu bywa wybitnie duże oraz wciąż rośnie. To wspaniała wieść, ponieważ to znaczy, że aglomeracja Wrocław się rozprzestrzenia oraz posiada szansę na stworzenie nowych, ogromnych firm, które będą zatrudniać bardzo dużą liczbę ludzi.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne »

  Biuro matrymonialne "Elza" z Wrocławia to kapitalne miejsce, w którym młodsi oraz starsi mogą odszukać swoją drugą drugą połowę. Blisko jedenaście lat biuro pomaga wielu ludziom w poszukiwaniach współmałżonków, a także przyjaciół od serca. Możecie Państwo w tym miejscu odkryć dziesiątki ofert matrymonialnych i towarzyskich Pań oraz mężczyzn w wieku 20-75 lat z całej Polski i zagranicy. Z naszej oferty skorzystały w tej chwili dziesiątki osób, z kolei naszym największym sukcesem jest kilkadziesiąt zawartych dzięki naszej pomocy małżeństw. Jesteśmy z tego osiągnięcia niezwykle dumni oraz jest to dla nas niebywałe wyróżnienie, oraz motywacja do dalszej pracy nad rozwojem biura.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Kiedy tylko ustanowiono przepisy Unii Europejskiej w zakresie świadczenia usług językowych zarówno pisemnych jak i ustnych pracujemy w oparciu o postanowienia tych norm. Pragniemy dać Państwu gwarancję rzetelnego i prawidłowego wykonania usług. Jeśli mimo to nie są Państwo przekonani zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej próbki (demo tłumaczenia), którą zrealizujemy zupełnie za darmo. Próbka obejmuje do 500 znaków ze spacjami i realizowana jest tylko na rzecz klientów biznesowych. Przekonaj się, że nasze biuro tłumaczeń to trafny wybór!

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz techniczny niemiecki »

  Biuro Tłumaczeń Technicznych oferuje tłumaczenia z dziedziny techniki, mechaniki, elektroniki i elektrotechniki. Co do każdej z tych sfer biuro posiada fachowców z specjalistycznym przygotowaniu i praktyka. Wszystko to decyduje o dokładnym obeznaniu słownictwa charakterystycznego dla medycyny czy prawa. Taka znajomość pozwala realizować wyjątkowo trudne tłumaczenia techniczne. Poza tym biuro odznacza się pełnym zaangażowaniem przy kontaktach z odbiorcami. Rodzaj uporządkowania pracy wpływa efektywnie na punktualność i poziom wykonywania zleceń. Odbiorcy mają stały kontakt internetowy z biurem. Dzięki takiej organizacji biuro wykonuje wiążącą wycenę tłumaczenia już po 30 minutach od przesłania przedmiotowego dokumentu.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski tłumacz »

  Język rosyjski staje się dzisiaj co raz bardziej rozpowszechnionym językiem. Różne dziedziny, takie jak polityka czy też kultura niosą konieczność należytego porozumiewania się tym językiem. Jednak gdy nie posiada się stosownej znajomości języka rosyjskiego, a zachodzi konieczność tłumaczenia pism z tego języka, czy też na odwrót, wskazane jest skierować się do specjalistów. Takimi bez wątpienia są tłumacze działający w internetowym biurze tłumaczeń na stronie Ruskij.pl. Z oferowanych tam tłumaczeń korzystają różnego rodzaju Klienci. Dzięki bardzo dobrej współpracy w relacji tłumacz – kontrahent, wszystkiego typu tłumaczenia wykonywane są tam sprawnie jak też całkowicie fachowo. Jako iż język rosyjski jest językiem występującym praktycznie w każdej płaszczyźnie życia, w tym internetowym biurze tłumaczeń można uzyskać tłumaczenia pism technicznych, marketingowych czy też medycznych.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt »

  Agencja Innebo to grupa pasjonatów a zarazem profesjonalistów, których pasją jest kreowanie budynków, a ponadto wnętrz użytkowania osobistego jak i publicznego. Mamy idealne rozeznanie na rynku domów i mieszkań, talent, a oprócz tego zmysł projektowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować wiele niebanalnych i nietuzinkowych rozwiązań. O ile szukacie państwo architekta do niestandardowych, a ponadto skomplikowanych projektów, wówczas kontakt z naszą firmą jest dla Państwa idealnym wyjściem.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe warszawa »

  Firma OPTANT jest Biurem Rachunkowym działającym w Polsce od 2002 roku, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu usług księgowych, administracji kadr i płac oraz szeroko pojętego doradztwa dla ponad 60 przedsiębiorstw z kapitałem polskim
  jak i zagranicznym. Posiadamy szeroką wiedzę pogłębioną bogatym doświadczeniem wymaganym w obsłudze firm działających w środowisku międzynarodowym, w tym: korporacji, firm zagranicznych wchodzących na nasz rynek jak i firm polskich działających w różnych branżach.
  Usługi świadczone przez nasz zespół wykonywane są z najwyższą starannością, zarówno w języku polskim jak i angielskim, uwzględniając indywidualne oczekiwania Klientów, ich Zarządów i Właścicieli. Nasza wiedza, doświadczenie i zasoby dają naszym Klientom wysoki komfort współpracy i umożliwiają im skupienie się na rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »