Narzędzia Podkategoria: Narzędzia

Sortuj po:

 • Węże ciśnieniowe

  Węże ciśnieniowe »

  Oferujemy węże ciśnieniowe dla szerokiego grona mediów. Węże ciśnieniowe tłoczne i odsysające. Węże ciśnieniowe oraz szereg produktów pneumatycznych w tym:
  1. Taśma ptfe dla agresywnych mediów. Taśma ptfe najwyższej jakości teflonu. Taśma ptfe teflonowa o dobrych parametrach uszczelniających.
  2. Węże ssące o solidnej budowie. Węże ssące posiadają stopień palności HB. Węże ssące odprowadzają odpady poprodukcyjne oraz gazy, dlatego też węże ssące nazywane są często wężami wentylacyjnymi.
  3. Przewody spawalnicze dla specyficznych warunków pracy sektora spawalnictwa. Przewody spawalnicze nie są podatne na skręcanie się. Przewody spawalnicze nie ulegają załamaniu się. Przewody spawalnicze o maksymalnej odporności !

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fottech Łożyska

  Fottech Łożyska »

  Firma Fottech Łożyska od kilku lat zajmuje się dostarczaniem łożysk Klientom w Polsce a także za granicą. Realizujemy zamówienia na łożyska różnych marek i typów - w zależności od zapotrzebowania Klienta. Nie magazynujemy łożysk, dzięki czemu nie generujemy dodatkowych kosztów powiększających cenę. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień, dysponujemy zawsze aktualnymi wykazami stanów magazynowych fabryk łożysk. Współpracujemy z takimi producentami jak: ZKL, ZVL, FAG, NKE, GPZ. Możemy także dostarczyć łożyska innych producentów. Łożyska Trójmiasto - tylko Fottech.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koparko ładowarki

  Koparko ładowarki »

  Strona internetowa Maszynybudowlane.com.pl ma zwykły system odszukiwania i dodawania ogłoszeń. Dzięki niemu, w intuicyjny sposób można odnaleźć lub zamówić sprzęt. Gwarantujemy całościową obsługę transakcji zakupu/sprzedaży maszyn budowlanych. Obejmuje ona organizację wyjazdu w celu oceny stanu technicznego wybranej maszyny, planowania transportu, a oprócz tego finansowania z zakresu polskiej bankowości i świadczonych przez nią usług finansowych. Serwis pozwala porównanie ofert leasingowych, które są bardzo przydatne w branży Ponad 2500 ogłoszeń i 4000 użytkowników. Ogłoszenia dystrybucji i wynajmu nowych i używanych koparek, ładowarek i innych maszyn.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Arkady Kraków - wentylatory, silniki i nagrzewnice

  Arkady Kraków - wentylatory, silniki i nagrzewnice »

  Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości silników, wentylatorów, nagrzewnic, elektrowibratorów i wielu innych rodzajów sprzętu potrzebnego w przemyśle. Od 1996 roku odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Oferujemy silniki firm takich jak Basel, Inducta czy Tamel. Posiadamy także wentylatory dla zakładów przemysłowych w tym: promieniowe, wentylatory dachowe, wentylatory osiowe i wentylatory kominkowe. Zapraszamy do zapoznania się naszymi ofertami.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska z Łodzi - MTM

  Łożyska z Łodzi - MTM »

  Od ponad 10 lat, pod niezależna marką MTM - firma Vervo dostarcza najwyższej jakości łożyska. Jesteśmy polską firmą z Łodzi.

  Szeroka część naszej oferty to łożyska stożkowe, które znajdują zastosowanie w przenoszeniu dużych i złożonych obciążeń (występujących zarówno promieniowo, jak i osio wojednym kierunku). Posiadamy dostępne rozmiary metryczne, jak i calowe.
  Oba pod względem budowy są takie same - są w pełni rozłączne.

  Łożyska stożkowe są najczęściej stosowane w motoryzacji oraz wszędzie tam (w danych krajach), gdzie standardowe wymiary podawane są w calach.

  Gwarantujemy zawsze atrakcyjne ceny dla naszych Klientów. Zapraszamy do naszego sklepu MTM B2B.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Suszarnie do drewna

  Suszarnie do drewna »

  Aby drewno mogło zostać poddane obróbce ślusarskiej i nie tylko musi być odpowiednio przetworzone oraz wysuszone. Najlepiej do tego celu nadają się suszarnie do drewna. Dzięki obróbce w tego typu urządzeniach nadaje się do dalszego wykorzystania. Przy wyborze konkretnego urządzenia ważna jest firma. Osobiście polecam firmę ventech. Urządzenia tej firmy są wysokiej jakości a przede wszystkim firma ta dba o zadowolenie swoich klientów. Jest to cecha charakterystyczna dla naszej firmy. Staramy się zawsze dać wszystko co najlepsze.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Narzędzia

Narzędzia - nowa strona:

Adres: