Chemia przemysłowa Podkategoria: Chemia przemysłowa

Sortuj po:

 • Przemysłowe środki czystości

  Przemysłowe środki czystości »

  Szukasz wypróbowanego i doskonałego dostawcy akcesoriów zapewniających higienę w Twoim zakładzie lub fabryce? To kapitalnie! Niezmiernie dobrze trafiłeś, w ofercie naszej firmy wyszukacie między innymi maszyny czyszczące jak i dodatkowo bardzo szerokie spektrum środków higieny. Proponujemy efektywne środki dezynfekcyjne spełniające oczekiwania w najtrudniejszych wiele razy zadaniach. Po dokładną propozycję naszego przedsiębiorstwa zapraszam na witrynę internetową. Zapewniamy satysfakcję z naszych produktów.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zamiatarki akumulatorowe

  Zamiatarki akumulatorowe »

  Karcher to firma znana z produkcji systemów i sprzętu do czyszczenia takich jak odkurzacze parowe, wytwornice pary oraz myjki. Zamiatarki i sprzęt czyszczący tej marki znajduje zastosowanie w firmach zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem, jak i w wielkich firmach przemysłowo-handlowych. Ponadto Karcher dostarcza też systemy nawadniania i środki chemiczne przeznaczone dla domu i ogrodu. Urządzenia Karchera są zdecydowanie wydajniejsze od swoich tradycyjnych konkurentów. Wieloletni dystrybutor firmy Karcher we Wrocławiu to firma Compact, która posiada kompletny wybór urządzeń sprzątających. Oferujemy między innymi: myjki wysokociśnieniowe, agregaty myjące, froterki, odśnieżarki, pompy ogrodowe, zamiatarki.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chemia przemysłowa

  Chemia przemysłowa »

  Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE oferuje wysokiej jakości środki jak i urządzenia czyszczące. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma stała się specjalistą w sprzedaży jak i produkcji maszyn takich jak zamiatarki elektryczne, odkurzacze przemysłowe bądź parowe urządzenia czyszczące. Propozycja firmy CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE to również wszechstronne zaopatrzenie stacji diagnostycznych oraz warsztatów motoryzacyjnych. Są to zarazem wysokiej jakości urządzenia diagnostyczne, jak i różnorakiego typu środki do czyszczenia, na przykład aluminium. Jednak bez względu na typ oferowanego przez firmę CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE artykułu, w każdych okolicznościach Klient może oczekiwać na skuteczne rozwiązania, nie tylko do czyszczenia. Oprócz sprzedaży zmywarek akumulatorowych, odkurzaczy przemysłowych bądź myjek ciśnieniowych, firma realizuje także naprawę urządzeń czyszczących.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Butelki z atomizerem

  Butelki z atomizerem »

  Przedsiębiorstwo WAMA opakowania zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Oferta WAMA obejmuje najwyższej jakości opakowania z tworzyw sztucznych, takie jak butelki ze spryskiwaczem, kanister 1l oraz 500ml i pozostałe opakowania z tworzyw sztucznych, a także akcesoria do opakowań dla przykładu wytrzymałe nakrętki do butelek oraz kanistrów. WAMA opakowania, producent opakowań z tworzyw sztucznych, oferuje dystrybutorom opakowań promocyjne ceny na cały asortyment swoich wyrobów, które oprócz opakowań obejmują również akcesoria do opakowań czy zabawki lub plastikową biżuterię w rodzaju bransoletki z tworzyw sztucznych. WAMA opakowania działa w branży opakowań z tworzyw sztucznych od niespełna 30 lat, wdrażając przez ten czas innowacyjne rozwiązania technologiczne, oferując najwyższe standardy jakości czy zgodność produktów z najnowszymi wymaganiami odnośnie bezpieczeństwa.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy przenośnikowe

  Taśmy przenośnikowe »

  Firma wulkanizacyjna z wieloletnim doświadczeniem w branży serwisowania gumowych części przenośnika taśmowego, udostępniająca szeroką gamę elementów konstrukcyjnych obejmującą taśmy przenośnikowe gumowe i tkaninowo-gumowe. Oprócz wysokiej jakości produktów, zapewniająca doradztwo merytoryczne i usługi serwisowe, realizowane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wiodącą z oferowanych usług jest wulkanizacja taśm przenośnikowych oraz doradztwo w zakresie typów i funkcjonalności taśm przenośnikowych z uwzględnieniem trwałości materiału i skuteczności pracy w kontekście konkretnych warunków. Uzasadnieniem świadczącym o jakości produktów i wysokim poziomie świadczonych usług jest trwała współpraca licznych partnerów produkujących przenośniki taśmowe.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy transportujące

  Taśmy transportujące »

  Firma wulkanizacyjna z solidnym doświadczeniem w zakresie serwisowania gumowych części przenośnika taśmowego, oferująca szeroką gamę produktów obejmującą taśmy przenośnikowe gumowe i tkaninowo-gumowe. Oprócz najlepszych parametrów produktów, zapewniająca doradztwo merytoryczne i usługi serwisowe, wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wiodącą z dostępnych usług jest wulkanizacja taśm transmisyjnych oraz doradztwo w zakresie typów i funkcjonalności taśm przenośnikowych z uwzględnieniem trwałości materiału i efektywności pracy w kontekście konkretnych warunków. Uzasadnieniem świadczącym o jakości produktów i wysokim poziomie świadczonych usług jest trwała współpraca licznych partnerów produkujących przenośniki taśmowe.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siłowniki hydrauliczne

  Siłowniki hydrauliczne »

  Firma Hewea świadczy wyspecjalizowane usługi na polu różnorodnych systemów załadunku i rozładunku pojazdów użytkowych, co poparte jest wieloletnim doświadczeniem, którym dzielimy się z naszymi klientami. Zajmujemy się przede wszystkim takimi tematykami jak hydraulika siłowa, układy hydrauliczne, selektywna zbiórka odpadów, żurawie hydrauliczne. Handlujemy takim sprzętem jak widły do palet, urządzenia bramowe oraz podnośniki koszowe. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie całego kraju, a oprócz handlu wykonujemy jeszcze naprawy urządzeń przez nas oferowanych. Współpracujemy z takimi uznanymi firmami jak Fassi, ATIB Lift.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa hydrauliki

  Naprawa hydrauliki »

  W pracy kierujemy się zasadą rzetelnego podejścia do klienta oraz do wykonywanych zadań. Na rynku działamy od kilku lat i przez ten czas zgromadziliśmy doświadczenie niezbędne w branży. Wiemy czego oczekują nasi kontrahenci i staramy się dostarczać części najwyższej jakości. Działanie układu hydraulicznego opiera się na wymuszonym i sterowanym przepływie cieczy hydraulicznej, która wykonuje pracę. Ruch cieczy jest tu wymuszany przez pompę, natomiast energia jest odbierana przez siłowniki hydrauliczne albo cylindry hydrauliczne - zmieniające energię strumienia cieczy w ruch prostoliniowy albo silniki hydrauliczne, zmieniające energię strumienia cieczy na ruch obrotowy.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • GPI Poland Zbiorniki ze stali nierdzewnej | GPI

  GPI Poland Zbiorniki ze stali nierdzewnej | GPI »

  GPI Poland jest oddziałem holenderskiej firmy GPI BV działającej na rynku europejskim od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie zbiorników ze stali nierdzewnej. Specjalizujemy się w produkcji zbiorników ciśnieniowych, zbiorników procesowych oraz zbiorników magazynowych. Dzięki wykorzystaniu decoil machine jesteśmy w stanie budować duże zbiorniki na miejscu u klienta. Nasze zbiorniki ze stali nierdzewnej budujemy zgodnie z normami PN-EN14015 i PN-EN13445. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który w profesjonalny sposób pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chemia przemysłowa

Chemia przemysłowa - nowa strona:

Adres: