Łódzkie Podkategoria: Łódzkie

Sortuj po:

 • fotograf ślubny łódź - zdjęcia plenerowe łódź

  fotograf ślubny łódź - zdjęcia plenerowe łódź »

  Dzisiaj w dobie fotografii cyfrowej, fotografia ślubna stała się nie tylko fotografią ale i również arcydziełem, dzięki zaawansowanej obróbce możemy stworzyć piękne zdjęcia plenerowe. Fotograf ślubny Michał Jankowski jest właśnie tego rodzaju fotografem. W swoje działalności fotograficznej wykorzystał drugą pasję grafikę komputerową to właśnie dzięki niej wyszedł na łódzkim rynku przed szereg. Na potwierdzenie zapraszam na jego stronę www.fotografiaslubnalodz.com do obejrzenia pełnych galerii zdjęć ślubnych. Na stronie znajdziecie Państwo również ofertę zdjęć plenerowych w łodzi zdjęć z chrztu oraz komunijnych. Cennik fotografii ślubnej który znajduje się na stronie jest otwarty dla wszystkich, a ceny zdjęć są niewygórowane, zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego studia w łodzi, fotograf Michał Jankowski

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Andrzej Świąder

  Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

  Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

  Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

  Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Graffmark - Motywacyjne programy partnerskie i lojalnościowe

  Graffmark - Motywacyjne programy partnerskie i lojalnościowe »

  Graffmark.pl – Sprawdź nasz atrakcyjny program motywacyjny dla firm!
  Nasza oferta to wybór wygodnego, poprawiającego wzrost obrotu oraz zwiększającego ilość klientów i ich przywiązanie do firmy lub artykułów systemu lojalnościowego. Nasza firma jest dostawcą kompleksowych rozwiązań marketingowych dla firm. Wieloletnia praktyka na rynku pomaga nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez współczesny rynek. Prawidłowo zbudowane programy partnerskie, mogą dobitnie zwiększyć przywiązanie klienta do marki oraz jego lojalność wobec niej.
  Nasza oferta zawiera gotowe programy lojalnościowe oraz partnerskie możliwe do momentalnego wdrożenia jak również możemy dany program partnerski spersonalizować pod kątem Państwa wymagań. Dysponujemy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów zakupu, na dodatek zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Łódź

  Szkolenia Łódź »

  Wstępując na przedstawianą stronę znajdziecie Państwo serię zasadnych informacji powiązanych z wielorakimi szkoleniami, które mogą przyczynić się na przykład Państwu do odszukania wymarzonej pracy. Witryna jest utworzona w taki sposób, tak aby nie sprawiać kłopotów z wyszukiwaniem potrzebnych treści. W wyrazistym układzie strony odnaleźć można czas, w których przeprowadzane będą różnorakie szkolenia Łódź - są to głównie bliskie terminy, które dotyczą najbliższych tygodni albo miesięcy. Wskazane jest także przeszukać innego typu sugestie, skonfrontować je ze swoimi zajęciami i wybrać szkolenie bądź zaczekać na lepszy moment. W dobieraniu pomagają opisy wybranych pozycji, gdzie wszyscy zainteresowani odnajdą równocześnie najważniejsze dane, jak i dużo informacji zachęcających do wyselekcjonowania szkolenia Łódź z naciskiem na korzyści dla branży. Oferowane kursy Łódź są wielce przyciągające, bowiem wszyscy uczestnicy muszą cały czas cechować się aktywnością w trakcie szkolenia. Wybieranie szkoleń jest specyficznym wyzwaniem aczkolwiek naprawdę wskazane jest poświęcić czas, tak aby przejrzeć zawartość witryny zanim podejmie się decyzję na temat szkolenia Warszawa. Osoby, które miały okazję skorzystać z oferowanych usług niezwykle sobie chwalą sposób w jaki wykonywane były szkolenia oraz także chętnie rekomendują nasze przedsiębiorstwo w kręgu znajomych.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne, Certyfikat energetyczny

  Świadectwo energetyczne, Certyfikat energetyczny »

  Świadectwo energetyczne jest dokumentem, który jest wymagany przez nasze prawo budowlane. Jest to wymagane wobec każdego mieszkania, jakie powstały dla celów użytkowych, a tym bardziej mieszkalnych. Dokument ten ukazuje kompletną sylwetkę energetyczną danego budynku. Pokazuje ono ile energii trzeba spożytkować, żeby ogrzać albo schłodzić dany budynek. Pisemne poświadczenie takowych parametrów obrazuje prawdopodobne koszty związane z użytkowaniem pod tym kątem w przyszłości. Certyfikat energetyczny można zlecić jednostce Haus1. Wystawiamy go nawet w ciągu 3 dni, jeżeli mieszkasz w Łodzi. Nasze ceny startują już od 100zł za apartament. Ceny są niskie i zawsze dotrzymujemy terminów. Gdy potrzebujesz kogoś do długotrwałej kooperacji, chętnie udzielamy atrakcyjne rabaty.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Domy kanadyjskie Katowice Kraków Częstochowa

  Saczel ::: Domy kanadyjskie Katowice Kraków Częstochowa »

  Jeśli podobają ci się eleganckie i przestronne domy kanadyjskie, lub też wolisz przytulne domy z drewna,
  to zajrzyj na stronę www.kanady.pl. Właścicielem tej witryny jest firma budowlana, która od 1994 roku
  specjalizuje się w przeprowadzaniu klientów przez cały proces budowlany. Jej pracownicy starają się,
  aby każdy klient zrealizował swoje indywidualne potrzeby oraz aby budowa domu była jak najmniej uciążliwa
  i kłopotliwa. Oznacza to, iż firma pomaga w przeprowadzeniu inwestora przez wybór działki, formalności w urzędach,
  wybór projektu architektonicznego, właściwe prace budowlane aż po odbiory końcowe. Rzeczowe podejście do
  tych zagadnień oraz znajomość tematów sprawiają, że prawdą staje się hasło reklamowe firmy: „Budowanie to nasza pasja!”.
  Jeśli zatem chciałbyś w miarę spokojnie przejść przez całą budowę domu, to zdecyduj się na usługi Grupy Saczel.
  Na pewno się nie zawiedziesz! Nie wierzysz? Aby się o tym przekonać zajrzyj na stronę www.kanady.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Cornus

  Projektowanie ogrodów Cornus »

  Naszą pasją jest projektowanie i urządzanie ogrodów, a także systemów nawadniających, trawników. Specjalizujemy się również w projektowaniu oczek wodnych, wraz z całą infrastrukturą do natleniania wody dla rybek. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, a także sporą liczbą realizacji na terenie nie tylko Łodzi, ale także całej Polski. Na naszej stronie mogą Państwo obejrzeć galerię zdjęć z naszych realizacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizator Ślubu i Wesela Trójmiasto Warszawa Kraków

  Organizator Ślubu i Wesela Trójmiasto Warszawa Kraków »

  Konsultanci Ślubni Way2Wedding zapraszają do współpracy. Zajmujemy się organizacją ślubów, wesel, eventów, oraz różnego rodzaju imprez.
  Organizacja ślubu to ogromne wyzwanie. Wedding Planner Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto Organizator ślubu Konsultant ślubny. Koszt organizacji wesela nie musi osiągać wysokich progów. Zadaniem wedding plannera jest przede wszystkim negocjowanie średnich rynkowych cen towarów i usług, dzięki czemu koszt organizatora może zostać zamortyzowany w całości, lub znacznej jego części.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja Łódź

  Rekuperacja Łódź »

  Klimatyzacja, wentylacja oraz pompy ciepła. Skorzystaj z oferty MoyaKlima. Dostarczamy i montujemy klimatyzację na terenie Łodzi i okolic.
  Posiadamy klimatyzatory do domów i biur takich firm jak Stiebel Eltron, Mitsubishi Electric, Fuji Electric, Chigo, Salda czy LG. Na każdy z towarów otrzymują Państwo niezależny, 12-miesięczny okres gwarancji od firmy MoyaKlima.
  Dodatkowo służymy też 24-godzinnym serwisem klimatyzacyjnym. Zapewniamy dotarcie do każdego miejsca na terenie województwa łódzkiego w ciągu 4 godzin.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska z Łodzi - MTM

  Łożyska z Łodzi - MTM »

  Od ponad 10 lat, pod niezależna marką MTM - firma Vervo dostarcza najwyższej jakości łożyska. Jesteśmy polską firmą z Łodzi.

  Szeroka część naszej oferty to łożyska stożkowe, które znajdują zastosowanie w przenoszeniu dużych i złożonych obciążeń (występujących zarówno promieniowo, jak i osio wojednym kierunku). Posiadamy dostępne rozmiary metryczne, jak i calowe.
  Oba pod względem budowy są takie same - są w pełni rozłączne.

  Łożyska stożkowe są najczęściej stosowane w motoryzacji oraz wszędzie tam (w danych krajach), gdzie standardowe wymiary podawane są w calach.

  Gwarantujemy zawsze atrakcyjne ceny dla naszych Klientów. Zapraszamy do naszego sklepu MTM B2B.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Osuszacze ziębnicze

  Osuszacze ziębnicze »

  Vervo sp. z o. o. istnieje od 1999 r.

  Naszą ofertę kierujemy do firm wykorzystujących powietrze w procesach produkcyjnych – od próżni do wysokiego ciśnienia.

  Dostarczamy osuszacze ziębnicze serii Refind, które zostały zaprojektowane pod kątem maksymalizacji sprawności energetycznej i niezawodności. Wszystkie modele są wyposażone w wyjątkowo efektywne wymienniki ciepła zawierające zintegrowany separator kondensatu. Wymienniki ciepła zaprojektowane i opracowane w naszych laboratoriach, łączą najwyższy poziom efektywności z bardzo niskim spadkiem ciśnienia.

  Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu, w zależności od obciążenia sterownik reguluje prędkość obrotową wentylatora. Zapewnia tym samym wysoką skuteczność procesu osuszania niezależnie od warunków pracy.

  Data dodania: 06 08 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Łódzkie

Łódzkie - nowa strona:

Adres: