Dolnośląskie Podkategoria: Dolnośląskie

Sortuj po:

« poprzednia strona · 2
 • Pizza Wroclaw, pizza we Wroclawiu

  Pizza Wroclaw, pizza we Wroclawiu »

  Tendencja w polskim społeczeństwie wskazuje na to, że jeszcze mniej czasu poświęcamy na samodzielne szykowanie posiłków. Coraz większą famą, w szczególności wśród młodzieży, cieszy się pizza. We Wrocławiu nietrudno o wyszukanie lokalu serwującego pizzę. Zupełnie innym wyzwaniem jest wyszukanie tego o małych stawkach i pysznych kompozycjach. Kiedy intrygują Cię opinie o restauracjach na obszarze Wrocławia, odwiedź serwis AlePizza.com. Jedynie u nas szczegółowe opisy mnogości lokali, opinie klientów, a w szczególności ulotki oraz dane do kontaktu. Pamiętaj, gdy chodzi za Tobą pizza, Wroclaw Twoim miastem, opinie o wielu restauracjach wyszukasz na AlePizza.com

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy szkoleniowe

  Firmy szkoleniowe »

  Postęp umiejętności handlowców, winien zajmować kluczową pozycję w programie rozwoju każdej firmy. Tym właśnie zajmuje się organizacja treningowa . Od wielu lat ich zespół wspiera firmy w progresie istotnych kompetencji kadry managerskiej oraz pracowników działów handlowych. Ich specjalizacją są treningi biznesowe miękkie, podwyższają one kwalifikacje kadry w obrębie atrybutów komunikacyjnych.
  Następnym zakresem aktywności instytucji są szkolenia twarde w zakresie obsługi aplikacji komputerowych oraz szkolenia związane z przepisami prawa.
  Firma posiada również dział odpowiadający za organizację eventów integracyjnych. Jeżeli tylko w najbliższym czasie Urządzają Państwo wyjazd firmowy zapraszamy na witrynę domową instytucji szkoleniowej.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy przenośnikowe

  Taśmy przenośnikowe »

  Firma wulkanizacyjna z wieloletnim doświadczeniem w branży serwisowania gumowych części przenośnika taśmowego, udostępniająca szeroką gamę elementów konstrukcyjnych obejmującą taśmy przenośnikowe gumowe i tkaninowo-gumowe. Oprócz wysokiej jakości produktów, zapewniająca doradztwo merytoryczne i usługi serwisowe, realizowane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wiodącą z oferowanych usług jest wulkanizacja taśm przenośnikowych oraz doradztwo w zakresie typów i funkcjonalności taśm przenośnikowych z uwzględnieniem trwałości materiału i skuteczności pracy w kontekście konkretnych warunków. Uzasadnieniem świadczącym o jakości produktów i wysokim poziomie świadczonych usług jest trwała współpraca licznych partnerów produkujących przenośniki taśmowe.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowania po wypadku

  odszkodowania po wypadku »

  O ile poniosłeś szkodę w rezultacie wypadku, błędu medycznego, lub choroby spowodowanej przez wykonywana pracę zachęcamy do zapoznania się z naszymi strategiami działania opublikowanymi na witrynie internetowej, a także zapoznania się z wszystkimi istotnymi informacjami przedstawionymi w jasny oraz czytelny dla każdego sposób.
  Celem naszego działania jest najlepszy wynik, polegający na ujawnieniu pełnego obrazu szkody oraz załatwieniu dla poszkodowanego maksymalnie dużego wynagrodzenia i świadczeń przysługujących przez wypadek. Staramy się doprowadzić do dostania zadośćuczynienia w możliwie jak najlepszym terminie, nie ograniczając się jedynie do przedłożenia odpowiedniego wniosku w sądzie. W celu umówienia się z naszym agentem należy skontaktować się z firmowym biurem obsługi.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy transportujące

  Taśmy transportujące »

  Firma wulkanizacyjna z solidnym doświadczeniem w zakresie serwisowania gumowych części przenośnika taśmowego, oferująca szeroką gamę produktów obejmującą taśmy przenośnikowe gumowe i tkaninowo-gumowe. Oprócz najlepszych parametrów produktów, zapewniająca doradztwo merytoryczne i usługi serwisowe, wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wiodącą z dostępnych usług jest wulkanizacja taśm transmisyjnych oraz doradztwo w zakresie typów i funkcjonalności taśm przenośnikowych z uwzględnieniem trwałości materiału i efektywności pracy w kontekście konkretnych warunków. Uzasadnieniem świadczącym o jakości produktów i wysokim poziomie świadczonych usług jest trwała współpraca licznych partnerów produkujących przenośniki taśmowe.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siłowniki hydrauliczne

  Siłowniki hydrauliczne »

  Firma Hewea świadczy wyspecjalizowane usługi na polu różnorodnych systemów załadunku i rozładunku pojazdów użytkowych, co poparte jest wieloletnim doświadczeniem, którym dzielimy się z naszymi klientami. Zajmujemy się przede wszystkim takimi tematykami jak hydraulika siłowa, układy hydrauliczne, selektywna zbiórka odpadów, żurawie hydrauliczne. Handlujemy takim sprzętem jak widły do palet, urządzenia bramowe oraz podnośniki koszowe. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie całego kraju, a oprócz handlu wykonujemy jeszcze naprawy urządzeń przez nas oferowanych. Współpracujemy z takimi uznanymi firmami jak Fassi, ATIB Lift.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kubki papierowe z nadrukiem

  Kubki papierowe z nadrukiem »

  Wrocławska firma Akar zajmuje się handlem opakowaniami od dwudziestu lat. Duża wagę przywiązujemy do relacji z klientami na odpowiednim poziomie. Od wielu lat zaopatrujemy sklepy spożywcze oraz spółki cateringowe. Dane w naszym katalogu online z pewnością ułatwią naszym klientom podjęcie decyzji w wyborze oferty. Jesteśmy otwarci na negocjacje cen. W naszej ofercie znajdziecie Państwo opakowania jednorazowe kartonowe, torby, folie, opakowania z nadrukiem. Proponujemy ciekawe zniżki oraz promocje dla stałych klientów. Mamy ponadto duży wybór opakowań konsumpcyjnych, dystrybuujemy materiały opakowaniowe dla gastronomii, a także nową ofertę pojemników, idealnych do sprzedaży dań i napojów na wynos.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi

  Noclegi »

  Z pewnością nie raz przeglądając ulubione strony internetowe natrafiliśmy na ogłoszenia reklamowe tanich obiektów noclegowych typu: tanie noclegi Wrocław, hostel Wrocław albo spanie Wrocław. Z zasady na reklamowe ogłoszenia tego rodzaju nie zwracamy zbyt dużej uwagi, ponieważ w danym czasie nie są one nam potrzebne. Staramy się sobie przypomnieć o nich dopiero w sytuacji, gdy pilnie musimy sobie zorganizować nocleg w określonym mieście, aczkolwiek wtedy najczęściej jest już zbyt późno. Aby znaleźć stosunkowo tani i przytulny hostel lub też hotel warto skorzystać z poleceń najbliższych bądź też zajrzeć do sieci.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • kolonie obozy

  kolonie obozy »

  Martwisz się gdzie spędzić wczasy na jakie naprawdę długo czekałeś. Martwisz się czy dysponujesz stosowną kwotę przeznaczonych na ten cel środków. W tej chwili nie musisz się dręczyć na naszej stronie internetowej można łatwo odszukać wiele przyciągających ofert na spędzenie urlopu. Na stronie odszukacie bardzo fajną wyszukiwarkę własnych ofert w łatwy sposób selekcjonują państwo odmiana przewozu, lotniczy albo autokarowy oraz także dojazd na własny sposób. Program dowolnej spośród wycieczek jest dokładnie opisany na stronie i precyzyjnie wykonywany w ciągu wycieczki. Zaznajomimy się również spośród promocjami i ofertami na ostatnią chwilę. Świadczymy dodatkowo obozy oraz kolonie skierowane dla dzieci i młodzieży. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości bądź pytanie to proszę o kontakt drogą elektroniczna ewentualnie przez telefon. Jeżeli są państwo obywatelami miasta w którym funkcjonuje nasze biuro zachęcamy do przyjścia gdzie nasi uśmiechnięci oraz rzetelni pracownicy przedstawią naszą propozycję i udzielą odpowiedzi na wszelkie pytanie, będą Państwo mogli przejrzeć na zdjęciach miejsca eskapad.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • telekomunikacja

  telekomunikacja »

  Przedsiębiorstwo nie jest dodatkowym operatorem telekomunikacyjnym! Nie przedkładamy rozstrzygnięć pewnej firmy, a wyszukujemy najlepszej propozycji (czyli najodpowiedniej dostrojonej do Twoich potrzeb) pośród każdych osiągalnych na rynku

  NDT radzi wszechstronnie jak faktycznie zyskać maksymalne koszty połączeń i komfort użytkowania. Przedkładajmy całkowicie zmodernizowany układ - jesteśmy po Twojej stronie! Zależy nam na dostaniu przez Ciebie jak największych oszczędności, dlatego że od tego uzależnione jest nasze uposażenie. NDT zajmie się Twoją telekomunikacją profesjonalnie przez co oszczędności będą w dużym stopniu doskonalsze. NDT spoziera na telekomunikację w całości.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Propan butan

  Propan butan »

  Firma Gazela zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości gazów i paliw. Oferujemy takie produkty jak propan butan, argon, tlen i inne gazy techniczne. Prowadzimy stacje autogazu lpg, rozlewnię gazu oraz sprzedajemy przydomowe zbiorniki na gaz o różnej pojemności. Naszą ofertę wzbogaciliśmy również o akcesoria gazowe, osprzęt gazowy, urządzenia do spawania oraz cięcia. Posiadamy w sprzedaży towary między innymi takich producentów jak GCE, Lincoln. Jednocześnie prowadzimy usługi składu podatkowego, w szczególności przy odprawach celnych i zakupie towarów wymagających zezwolenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz uczestniczymy w programie Rzetelna Firma.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Campery

  Campery »

  Przedsiębiorstwo Nachtman sprzedaje nowe przyczepy i campery renomowanych marek, takich jak Fendt, Dethleffs, Knott. Funkcjonujemy na rynku od ponad 30 lat i zajmujemy się również kompleksową obsługą przyczep i pojazdów typu furgon, m.in. serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym części i akcesoriów. Przeprowadzamy naprawy powypadkowe samochodów kempingowych. Świadczymy również usługi w zakresie przygotowania pojazdów do sezonu i stacjonowania w miesiącach zimowych. Dodatkowo instalujemy anteny satelitarne, klimatyzacje, systemy ogrzewania postojowego i kabiny prysznicowe.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kremacja Wrocław

  Kremacja Wrocław »

  Zakład usług pogrzebowych świadczący całodobowy transport zwłok i organizujący kremację w krematorium Wrocław prezentuje stronę. Na stronie oferta produktowa, dystrybucyjna oraz wyszczególnienie usług związanych ze spopielaniem. Strona rozbudowana o dział porad, dane dotyczące krematorium, urn na prochy, technologii pieców do spopieleń, charakterystykę opinii kościołów, wyznań i religii dotyczących kremacji, a także kontekst prawny oraz historyczny.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa hydrauliki

  Naprawa hydrauliki »

  W pracy kierujemy się zasadą rzetelnego podejścia do klienta oraz do wykonywanych zadań. Na rynku działamy od kilku lat i przez ten czas zgromadziliśmy doświadczenie niezbędne w branży. Wiemy czego oczekują nasi kontrahenci i staramy się dostarczać części najwyższej jakości. Działanie układu hydraulicznego opiera się na wymuszonym i sterowanym przepływie cieczy hydraulicznej, która wykonuje pracę. Ruch cieczy jest tu wymuszany przez pompę, natomiast energia jest odbierana przez siłowniki hydrauliczne albo cylindry hydrauliczne - zmieniające energię strumienia cieczy w ruch prostoliniowy albo silniki hydrauliczne, zmieniające energię strumienia cieczy na ruch obrotowy.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowanie z polskiego

  Wypracowanie z polskiego »

  Nasz dwuosobowy team oferuje tworzenieprac z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Piszemy także prace na poziomie studiów wyższych z obszaru przedmiotów humanistycznych. Zamówienia na krótszeprace (do pięciu stron A4) wykonujemy czasem w ciągu paru dni, chociaż jest to zależne od liczby czekających w kolejce prac. Piszemy nie tylko wypracowania z języka polskiego, ale też eseje, recenzje,interpretacje wierszy, referaty artykuły i opowiadania. Staramy się błyskawicznie reagować na Wasze maile i wszelkie zapytania związane ze zleconymi pracami. Na naszej stronie internetowej można znaleźć wszystkie informacje odnośnie warunków współpracy z nami, cennik prac i regulamin korzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dolnośląskie

Dolnośląskie - nowa strona:

Adres: