Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

Sortuj po:

 • Adwokat kancelaria adwokacka Lublin - Adam Bernau porady prawne

  Adwokat kancelaria adwokacka Lublin - Adam Bernau porady prawne »

  Adam Bernau Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy karne, cywilne, rodzinne, majątkowe, o odszkodowanie, pracownicze, administracyjne, gospodarcze, egzekucyjne, konsumenckie. W trakcie spotkania znajdziesz odpowiedz na swoje pytania. Zleć przeglądanie akt, szybkie uchwycenie istoty sprawy, zorientowanie się, które dowody i dokumenty są ważne abyś miał w pełni wyjaśnioną sytuację i wskazane możliwe ścieżki działania. Być może chciałbyś uregulować stan prawny nieruchomości, być może potrzebujesz obrońcy w sprawie karnej, być może chcesz uzyskać jedynie poradę prawną aby bardziej świadomie samodzielnie podjąć pewne kroki. Być może poniosłeś jakąś szkodę i chciałbyś otrzymać rekompensatę. Uważasz, że zostałeś skrzywdzony i należy Ci się słuszne zadośćuczynienie. Przyjdź i podziel się swoimi oczekiwaniami. Dowiedz się czego naprawdę potrzebujesz, jakie są możliwe rozwiązania Twojej konkretnej sytuacji. Być może chcesz się rozwieść, uregulować sytuację z dziećmi, kwestie alimentów, władzy rodzicielskiej, zadać jedynie pytania jak zabezpieczyć teraz swoje interesy w przyszłości. Być może planujesz zawrzeć umowę lub już ją zawarłeś. Chcesz się poradzić czy jest ona dla Ciebie korzystna, czy w pełni zabezpiecza Twoje interesy, być może również troszczysz się o interesy swoich najbliższych. Być może pragniesz wyegzekwować swoją należność za słusznie wykonaną pracę, a być może przeciwko Tobie toczy się jakieś postępowanie egzekucyjne i chciałbyś wiedzieć jak ustrzec swój majątek. A może zastanawiasz się czy pracodawca postępuje właściwie w stosunku do Ciebie. Czy umowa o prace pozostaje w zgodzie z przepisami. Czy wypowiedzenie umowy o prace zostało dokonane prawidłowo? Jakie masz w tej sytuacji uprawnienia i możliwości działania? Jakie są terminy, po upływie których mogą nastąpić skutki nie do odwrócenia. Co i kiedy zrobić, aby wyjść z tej sytuacji obronną ręką? Być może otrzymałeś decyzja administracyjną i nie do końca wiesz, jakie działania podjąć?

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa

  Adwokat Warszawa »

  Solidna kancelaria adwokacka Warszawa to przede wszystkim taka, dla pracowników której nabywca jest za każdym razem na pierwszym miejscu, a jego problem wydaje się najważniejszy. W stolicy nie brakuje takich miejsc, ich mieszkańcy mogą zatem odetchnąć z ulgą mając zapewnienie, że pomoże się im dosłownie wtedy, gdy ich położenie nie będzie mogło już być określane mianem w szczególności komfortowego. Osoby, którzy zastanawiają się, czy jest opłacalne skorzystać z pomocy fachowca w sprawach, w których samemu nie jest się ekspertem nie powinny zatem dłużej pielęgnować swoich obaw, jedno spotkanie z adwokatem może bowiem efektywnie pomóc w ich rozwianiu.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Andrzej Świąder

  Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

  Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

  Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

  Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Lublin - Rozwody

  Adwokaci Lublin - Rozwody »

  Rozbudowana oferta kancelarii adwokackiej w Lublinie pokrywa wiele dziedzin prawa, między innymi prawo cywilne, prawo pracy, prawo gospodarcze, i inne.

  Kancelaria adwokacka Lublin świadczy pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych z wielu dziedzin prawa, w szczególności prawa rodzinnego lub karnego. Kancelaria adwokacka mieści się w Lublinie, jednak usługi prawne świadczone przez adwokatów obejmują terytorium całej Polski. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym oraz prawie cywilnym, przez co może się cieszyć opinią rzetelnego adwokata w sprawach o separację, o alimenty, o podział majątku, sprawach o rozwód, a także w przypadku spraw karnych.

  Kancelaria adwokacka w Lublinie oferuje profesjonalne usługi prawnicze skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw.

  Skuteczny adwokat z Lubina to podstawa sukcesu!

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowania po wypadku

  odszkodowania po wypadku »

  O ile poniosłeś szkodę w rezultacie wypadku, błędu medycznego, lub choroby spowodowanej przez wykonywana pracę zachęcamy do zapoznania się z naszymi strategiami działania opublikowanymi na witrynie internetowej, a także zapoznania się z wszystkimi istotnymi informacjami przedstawionymi w jasny oraz czytelny dla każdego sposób.
  Celem naszego działania jest najlepszy wynik, polegający na ujawnieniu pełnego obrazu szkody oraz załatwieniu dla poszkodowanego maksymalnie dużego wynagrodzenia i świadczeń przysługujących przez wypadek. Staramy się doprowadzić do dostania zadośćuczynienia w możliwie jak najlepszym terminie, nie ograniczając się jedynie do przedłożenia odpowiedniego wniosku w sądzie. W celu umówienia się z naszym agentem należy skontaktować się z firmowym biurem obsługi.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania wrocław

  Odszkodowania wrocław »

  Sąsiad zalał Wam własne m? Mieliście kraksa automobilowy nie ze swojej winy? Firma ubezpieczeniowa zastrzegła zapłaty wynagrodzenia? – nie wiecie, co postąpić? Mamy dla was klasyczne algorytm – odszkodowania Wrocław. Jesteśmy biegłą, pilną fabryką, dla jakiej nie ma spraw do rozwiązania. Współdziałamy z hartownymi i wykwalifikowanymi doradcami prawnymi, zawodowcami samochodowymi, biegłymi sądowymi, etc. Naszym klientom dostarczamy darmowe konsultacje, specjalne postępowanie i efektywne działanie. Z nami zaoszczędzicie czas i pieniądze. Odszkodowania Wrocław – my wiemy jak funkcjonalnie i szybko doprowadzić do skutku każdą powierzoną nam sytuację.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań

  Prawnik Poznań »

  Kancelaria adwokacka z Poznania proponuje wszechstronne usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Gwarantowane dogłębne zbadanie zleconej sprawy. Wstępna wycena usługi uściślona już na początku, przez telefon – preferowane ryczałtowe uiszczenie honorarium. Prawnik Marcin Radel doradza w kwestiach prawnych, sporządza pisma procesowe, przygotowuje i opiniuje projekty umów, asystuje przy ich zawieraniu, jest reprezentantem strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie z ubezpieczenia OC za wypadek drogowy

  Odszkodowanie z ubezpieczenia OC za wypadek drogowy »

  Dochodzenie odszkodowań cała RP!

  Odszkodowania Warszawa, Kalisz, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Lubin i wszystkie inne miasta w kraju!

  Nie pobierając dodatkowych opłat skutecznie pomagamy odzyskać odszkodowanie z różnego tytułu.

  Odszkodowania po wypadku to naszą wiodąca specjalizacja.

  Pomożemy uzyskać odszkodowanie po śmierci ojca, matki, syna, córki w wypadku komunikacyjnym.

  Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza świadczy pełen zakres usług na drodze dochodzenia zadośćuczynienia, renty oraz odszkodowania.

  Na koncie posiadamy wiele wysokich wygranych w sprawach o odszkodowanie za wypadek w komunikacji z udziałem pieszych, rowerzystów, motocyklistów, kierowców samochodów.

  Nie dostałeś odszkodowania z PZU lub wypłacona kwota co najwyżej Cię rozśmieszyła?

  Należnych odszkodowań dochodzimy od PZU, Compensa, Warta, Gothear, Aviva i innych dostępnych na rynku ubezpieczycieli.

  Pracujemy tylko w sposób etyczny, zachowując najwyższą jakość obsługi.

  Umowa z Klientem jest napisana w sposób jasny i zrozumiały.

  Nie stosujemy nieuczciwych praktyk oraz ukrytych opłat.

  Nasi Klienci dostają do pomocy prawnika, specjalistę, który w ich imieniu zbiera dokumenty, wysyła pisma, pracuje na strategią działania.

  Odszkodowanie jest wypłacane Klientowi i dopiero wtedy rozlicza się on z nami.

  Nasze wynagrodzenie jest prowizyjne.

  Opisz swoją sytuację w formularzu kontaktowych dostępnym na stronie Dużych Odszkodowań lub zadzwoń na infolinię.

  Za pierwszą poradę nic nie płacisz i nie zobowiązuje Cię ona do dalszej współpracy z nami.

  Skontaktuj się z Dużymi Odszkodowaniami!

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • DurajReck - Kancelaria adwokacka

  DurajReck - Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w głównej mierze firmom |spółkom wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zakresie stosowania przepisów prawa. Kancelaria adwokacka z Katowic zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem prawnym. Kancelaria zapewnia wszechstronną obsługę prawną. Wiedza, doświadczenie zdobyte w pracy z Klientami sprawiają, że każdy z naszych adwokatów sprosta każdemu zagadnieniu prawnemu. Kancelaria Katowice zatrudnia doświadczonych praników, a wśród załogi znajdzie się {dwokat od prawa pracy, zwalczania nieuczciwej konkurencji, adwokat od fuzji i przejęć spółek, zamówień publicznych. Zapewnienie bezpieczeństwa i pomyślności naszych klientów jest głównym zadaniem naszej kancelarii.
  Nasi adwokaci udzielają porad i konsultacji prawnych, sporządzają opinie prawne oraz występuje przed sądami i urzędami. Prawnicy z naszej kancelarii adwokackiej są przedstawicielami klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych oraz zajmują się obroną w sprawach karnych. Pracownicy naszej kancelarii podchodzą do problemów kontrahenta w sposób indywidualny, uwzględniając stanowisko klienta i jego dóbr. Kancelaria Adwokacka Katowice stara się powiększać zakres świadczonych usług prawnych, by sprostać oczekiwaniom swoich przyszłych klientów.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: