Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

Sortuj po:

 • Adwokat kancelaria adwokacka Lublin - Adam Bernau porady prawne

  Adwokat kancelaria adwokacka Lublin - Adam Bernau porady prawne »

  Adam Bernau Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy karne, cywilne, rodzinne, majątkowe, o odszkodowanie, pracownicze, administracyjne, gospodarcze, egzekucyjne, konsumenckie. W trakcie spotkania znajdziesz odpowiedz na swoje pytania. Zleć przeglądanie akt, szybkie uchwycenie istoty sprawy, zorientowanie się, które dowody i dokumenty są ważne abyś miał w pełni wyjaśnioną sytuację i wskazane możliwe ścieżki działania. Być może chciałbyś uregulować stan prawny nieruchomości, być może potrzebujesz obrońcy w sprawie karnej, być może chcesz uzyskać jedynie poradę prawną aby bardziej świadomie samodzielnie podjąć pewne kroki. Być może poniosłeś jakąś szkodę i chciałbyś otrzymać rekompensatę. Uważasz, że zostałeś skrzywdzony i należy Ci się słuszne zadośćuczynienie. Przyjdź i podziel się swoimi oczekiwaniami. Dowiedz się czego naprawdę potrzebujesz, jakie są możliwe rozwiązania Twojej konkretnej sytuacji. Być może chcesz się rozwieść, uregulować sytuację z dziećmi, kwestie alimentów, władzy rodzicielskiej, zadać jedynie pytania jak zabezpieczyć teraz swoje interesy w przyszłości. Być może planujesz zawrzeć umowę lub już ją zawarłeś. Chcesz się poradzić czy jest ona dla Ciebie korzystna, czy w pełni zabezpiecza Twoje interesy, być może również troszczysz się o interesy swoich najbliższych. Być może pragniesz wyegzekwować swoją należność za słusznie wykonaną pracę, a być może przeciwko Tobie toczy się jakieś postępowanie egzekucyjne i chciałbyś wiedzieć jak ustrzec swój majątek. A może zastanawiasz się czy pracodawca postępuje właściwie w stosunku do Ciebie. Czy umowa o prace pozostaje w zgodzie z przepisami. Czy wypowiedzenie umowy o prace zostało dokonane prawidłowo? Jakie masz w tej sytuacji uprawnienia i możliwości działania? Jakie są terminy, po upływie których mogą nastąpić skutki nie do odwrócenia. Co i kiedy zrobić, aby wyjść z tej sytuacji obronną ręką? Być może otrzymałeś decyzja administracyjną i nie do końca wiesz, jakie działania podjąć?

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Andrzej Świąder

  Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

  Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

  Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

  Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa

  Adwokat Warszawa »

  Solidna kancelaria adwokacka Warszawa to przede wszystkim taka, dla pracowników której nabywca jest za każdym razem na pierwszym miejscu, a jego problem wydaje się najważniejszy. W stolicy nie brakuje takich miejsc, ich mieszkańcy mogą zatem odetchnąć z ulgą mając zapewnienie, że pomoże się im dosłownie wtedy, gdy ich położenie nie będzie mogło już być określane mianem w szczególności komfortowego. Osoby, którzy zastanawiają się, czy jest opłacalne skorzystać z pomocy fachowca w sprawach, w których samemu nie jest się ekspertem nie powinny zatem dłużej pielęgnować swoich obaw, jedno spotkanie z adwokatem może bowiem efektywnie pomóc w ich rozwianiu.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Lublin - Rozwody

  Adwokaci Lublin - Rozwody »

  Rozbudowana oferta kancelarii adwokackiej w Lublinie pokrywa wiele dziedzin prawa, między innymi prawo cywilne, prawo pracy, prawo gospodarcze, i inne.

  Kancelaria adwokacka Lublin świadczy pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych z wielu dziedzin prawa, w szczególności prawa rodzinnego lub karnego. Kancelaria adwokacka mieści się w Lublinie, jednak usługi prawne świadczone przez adwokatów obejmują terytorium całej Polski. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym oraz prawie cywilnym, przez co może się cieszyć opinią rzetelnego adwokata w sprawach o separację, o alimenty, o podział majątku, sprawach o rozwód, a także w przypadku spraw karnych.

  Kancelaria adwokacka w Lublinie oferuje profesjonalne usługi prawnicze skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw.

  Skuteczny adwokat z Lubina to podstawa sukcesu!

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowania po wypadku

  odszkodowania po wypadku »

  O ile poniosłeś szkodę w rezultacie wypadku, błędu medycznego, lub choroby spowodowanej przez wykonywana pracę zachęcamy do zapoznania się z naszymi strategiami działania opublikowanymi na witrynie internetowej, a także zapoznania się z wszystkimi istotnymi informacjami przedstawionymi w jasny oraz czytelny dla każdego sposób.
  Celem naszego działania jest najlepszy wynik, polegający na ujawnieniu pełnego obrazu szkody oraz załatwieniu dla poszkodowanego maksymalnie dużego wynagrodzenia i świadczeń przysługujących przez wypadek. Staramy się doprowadzić do dostania zadośćuczynienia w możliwie jak najlepszym terminie, nie ograniczając się jedynie do przedłożenia odpowiedniego wniosku w sądzie. W celu umówienia się z naszym agentem należy skontaktować się z firmowym biurem obsługi.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania wrocław

  Odszkodowania wrocław »

  Sąsiad zalał Wam własne m? Mieliście kraksa automobilowy nie ze swojej winy? Firma ubezpieczeniowa zastrzegła zapłaty wynagrodzenia? – nie wiecie, co postąpić? Mamy dla was klasyczne algorytm – odszkodowania Wrocław. Jesteśmy biegłą, pilną fabryką, dla jakiej nie ma spraw do rozwiązania. Współdziałamy z hartownymi i wykwalifikowanymi doradcami prawnymi, zawodowcami samochodowymi, biegłymi sądowymi, etc. Naszym klientom dostarczamy darmowe konsultacje, specjalne postępowanie i efektywne działanie. Z nami zaoszczędzicie czas i pieniądze. Odszkodowania Wrocław – my wiemy jak funkcjonalnie i szybko doprowadzić do skutku każdą powierzoną nam sytuację.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań

  Prawnik Poznań »

  Kancelaria adwokacka z Poznania proponuje wszechstronne usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Gwarantowane dogłębne zbadanie zleconej sprawy. Wstępna wycena usługi uściślona już na początku, przez telefon – preferowane ryczałtowe uiszczenie honorarium. Prawnik Marcin Radel doradza w kwestiach prawnych, sporządza pisma procesowe, przygotowuje i opiniuje projekty umów, asystuje przy ich zawieraniu, jest reprezentantem strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie z ubezpieczenia OC za wypadek drogowy

  Odszkodowanie z ubezpieczenia OC za wypadek drogowy »

  Dochodzenie odszkodowań cała RP!

  Odszkodowania Warszawa, Kalisz, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Lubin i wszystkie inne miasta w kraju!

  Nie pobierając dodatkowych opłat skutecznie pomagamy odzyskać odszkodowanie z różnego tytułu.

  Odszkodowania po wypadku to naszą wiodąca specjalizacja.

  Pomożemy uzyskać odszkodowanie po śmierci ojca, matki, syna, córki w wypadku komunikacyjnym.

  Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza świadczy pełen zakres usług na drodze dochodzenia zadośćuczynienia, renty oraz odszkodowania.

  Na koncie posiadamy wiele wysokich wygranych w sprawach o odszkodowanie za wypadek w komunikacji z udziałem pieszych, rowerzystów, motocyklistów, kierowców samochodów.

  Nie dostałeś odszkodowania z PZU lub wypłacona kwota co najwyżej Cię rozśmieszyła?

  Należnych odszkodowań dochodzimy od PZU, Compensa, Warta, Gothear, Aviva i innych dostępnych na rynku ubezpieczycieli.

  Pracujemy tylko w sposób etyczny, zachowując najwyższą jakość obsługi.

  Umowa z Klientem jest napisana w sposób jasny i zrozumiały.

  Nie stosujemy nieuczciwych praktyk oraz ukrytych opłat.

  Nasi Klienci dostają do pomocy prawnika, specjalistę, który w ich imieniu zbiera dokumenty, wysyła pisma, pracuje na strategią działania.

  Odszkodowanie jest wypłacane Klientowi i dopiero wtedy rozlicza się on z nami.

  Nasze wynagrodzenie jest prowizyjne.

  Opisz swoją sytuację w formularzu kontaktowych dostępnym na stronie Dużych Odszkodowań lub zadzwoń na infolinię.

  Za pierwszą poradę nic nie płacisz i nie zobowiązuje Cię ona do dalszej współpracy z nami.

  Skontaktuj się z Dużymi Odszkodowaniami!

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • DurajReck - Kancelaria adwokacka

  DurajReck - Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w głównej mierze firmom |spółkom wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zakresie stosowania przepisów prawa. Kancelaria adwokacka z Katowic zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem prawnym. Kancelaria zapewnia wszechstronną obsługę prawną. Wiedza, doświadczenie zdobyte w pracy z Klientami sprawiają, że każdy z naszych adwokatów sprosta każdemu zagadnieniu prawnemu. Kancelaria Katowice zatrudnia doświadczonych praników, a wśród załogi znajdzie się {dwokat od prawa pracy, zwalczania nieuczciwej konkurencji, adwokat od fuzji i przejęć spółek, zamówień publicznych. Zapewnienie bezpieczeństwa i pomyślności naszych klientów jest głównym zadaniem naszej kancelarii.
  Nasi adwokaci udzielają porad i konsultacji prawnych, sporządzają opinie prawne oraz występuje przed sądami i urzędami. Prawnicy z naszej kancelarii adwokackiej są przedstawicielami klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych oraz zajmują się obroną w sprawach karnych. Pracownicy naszej kancelarii podchodzą do problemów kontrahenta w sposób indywidualny, uwzględniając stanowisko klienta i jego dóbr. Kancelaria Adwokacka Katowice stara się powiększać zakres świadczonych usług prawnych, by sprostać oczekiwaniom swoich przyszłych klientów.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny JHC Adwokaci

  Radca prawny JHC Adwokaci »

  Kancelaria adwokacka JHC Adwokaci zaprasza, świadczymy usługi radcowskie. Zatrudniamy kilku radców prawnych na terenie miasta Opole, Nysa, Kluczbork, Głuchołazy, Strzelce Opolskie.
  Wszyscy nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną.
  Zgodnie z zapisami wspomnianej ustawy o radcach prawnych, zawód radcy może wykonywać osoba, która spełnia określone wymagania: ukończył magisterskie studia prawnicze w Polsce lub uznane w Polsce równoważne studia zagraniczne, korzysta z pełni praw publicznych, ma pełną zdolność do czynności prawnych, jest nieskazitelnego charakteru, daje rękojmię prawidłowego wykonywania zawodu oraz odbył aplikację radcowską w Polsce i złożył egzamin radcowski. Aplikacja radcowska trwa trzy lata i jest prowadzona przez okręgowe izby radców prawnych.

  Data dodania: 05 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grzesiowscy

  Kancelaria Adwokacka Grzesiowscy »

  Kancelaria adwokacka i kancelaria Radcy prawnego Grzesiowscy w Gorzowie Wielkopolski świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego karnego i rodzinnego oraz doradztwo prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów administracji publicznej oraz prywatnych firm i przedsiębiorców. świadczymy usługi, porady prawne oraz obsługę prawną w pełnym zakresie. Kancelaria adwokacka oraz Kancelaria Radcy prawnego zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim przy ul Warszawska 14.

  Data dodania: 25 01 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: