Ludzie Społeczeństwo Kategoria: Ludzie Społeczeństwo

Ludzie Społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Podłogi,drzwi i tarasy Poznań - Zip-Floors

  Podłogi,drzwi i tarasy Poznań - Zip-Floors »

  Firma Zip-Floors świadczy usługi z zakresu handlu oraz usług w branży budowlanej. Zajmujemy się sprzedażą drzwi, podłóg, paneli i tarasów oraz również montażem drzwi, paneli, podłóg, tarasów. W naszej ofercie posiadamy wielu najlepszych producentów takich jak np. Porta Drzwi, DRE, Polskone, Cal, Krono Original, Balterio, Quick-Step, Tarkett, Egger, Wild-Wood.

  Salon firmy znajduje się w Poznaniu przy ulicy Szarych Szeregów 4 gdzie można na żywo oglądać aktualny asortyment.
  www.zip-floors.pl
  www.panelepoznan.pl
  www.panele.poznan.pl

  Data dodania: 16 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Cudne-Wesele.pl | Spraw by Twoje wesele było cudne

  Cudne-Wesele.pl | Spraw by Twoje wesele było cudne »

  Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Organizacja zarówno ślubu jak i wesela stwarza dużo pracy przy dobraniu odpowiednich podwykonawców takich jak Dj, orkiestra, dom weselny czy też inne mniejsze ale jakże istotne atrakcje czyniące dane wesele niepowtarzalnym. Na naszej stronie w szybki i przejrzysty sposób wybierzesz najlepszych wykonawców, którzy sprawią, że Twój ślub będzie. Dodatkowo służymy pomocną radą poruszanymi na naszym blogu weselnymi poradami. W naszym katalogu znajdziesz nie tylko wykonawców z dużych miast, ale działających również w mniejszych miejscowościach cudne-wesele.pl/#. Dobór odpowiednich wykonawców jest jednym z kluczowych zadań z jakimi musi zmierzyć się młoda para, dlatego też warto przeglądać i porównywać różne oferty. Serdecznie zapraszamy na cudne-wesele.pl

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Organizator Ślubu i Wesela Trójmiasto Warszawa Kraków

  Organizator Ślubu i Wesela Trójmiasto Warszawa Kraków »

  Konsultanci Ślubni Way2Wedding zapraszają do współpracy. Zajmujemy się organizacją ślubów, wesel, eventów, oraz różnego rodzaju imprez.
  Organizacja ślubu to ogromne wyzwanie. Wedding Planner Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto Organizator ślubu Konsultant ślubny. Koszt organizacji wesela nie musi osiągać wysokich progów. Zadaniem wedding plannera jest przede wszystkim negocjowanie średnich rynkowych cen towarów i usług, dzięki czemu koszt organizatora może zostać zamortyzowany w całości, lub znacznej jego części.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zespół weselny ze Śląska. Zespół weselny Tychy.

  Zespół weselny ze Śląska. Zespół weselny Tychy. »

  Vento - Zespół muzyczny ze Śląska zaprasza i oferuje oprawę muzyczną wesela lub innej imprezy towarzyskiej.
  Gramy na terenie całego Śląska - Katowice, Tychy, Zabrze, Bytom, Rybnik i Gliwice oraz w każdej innej śląskiej miejscowości.
  Jeśli planują Państwo urozmaicone przyjęcie weselne to Vento jest dla was najtrafniejszym wyborem. Prawdziwie profesjonalny zespół na wesele na Śląsku. Na weselu gramy przeboje od lat sześćdziesiątych po najnowsze hity muzyczne. Potrafimy dostosować gatunki muzyczne w zależności od rodzaju imprezy tak aby uczestnicy dobrze się bawili.
  Ponadto świadczymy usługi nagłośnienia imprez rozrywkowych i konferencji na Śląsku oraz oferujemy animatora weselnego dla dzieci.

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • DurajReck - Kancelaria adwokacka

  DurajReck - Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w głównej mierze firmom |spółkom wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zakresie stosowania przepisów prawa. Kancelaria adwokacka z Katowic zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem prawnym. Kancelaria zapewnia wszechstronną obsługę prawną. Wiedza, doświadczenie zdobyte w pracy z Klientami sprawiają, że każdy z naszych adwokatów sprosta każdemu zagadnieniu prawnemu. Kancelaria Katowice zatrudnia doświadczonych praników, a wśród załogi znajdzie się {dwokat od prawa pracy, zwalczania nieuczciwej konkurencji, adwokat od fuzji i przejęć spółek, zamówień publicznych. Zapewnienie bezpieczeństwa i pomyślności naszych klientów jest głównym zadaniem naszej kancelarii.
  Nasi adwokaci udzielają porad i konsultacji prawnych, sporządzają opinie prawne oraz występuje przed sądami i urzędami. Prawnicy z naszej kancelarii adwokackiej są przedstawicielami klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych oraz zajmują się obroną w sprawach karnych. Pracownicy naszej kancelarii podchodzą do problemów kontrahenta w sposób indywidualny, uwzględniając stanowisko klienta i jego dóbr. Kancelaria Adwokacka Katowice stara się powiększać zakres świadczonych usług prawnych, by sprostać oczekiwaniom swoich przyszłych klientów.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Filmy Ślubne Poznań - FilmyBarwne.pl

  Filmy Ślubne Poznań - FilmyBarwne.pl »

  Zajmujemy się wideofilmowaniem ślubów i wesel w Poznaniu i całej Polsce. Nasze filmy ślubne to profesjonalne produkcje, odpowiadające na zapotrzebowanie najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy prostą ofertę, obejmującą teledyski ślubne, reportaże z przygotowań, ślubu i wesela, oraz podziękowania dla rodziców. Filmowanie wesel w każdym wybranym pakiecie jest realizowane przez dwóch operatorów, a teledyski ślubne naszego autorstwa zawierają ujęcia plenerowe, dla jeszcze lepszego efektu wizualnego! Wideofilmowanie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i zaawansowanych technologii owocuje różnorodnym i dynamicznym materiałem.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mała ojczyzna Trzepnica

  Mała ojczyzna Trzepnica »

  Strona główna stowarzyszenia miłośników wsi Trzepnica. Zamieszkanie na wsi także może być powodem do dumy. Mieszkańcy naszej miejscowości z pewnością tak uważają, dzięki temu już od promują swoją miejscowość i aktywnie działają w stowarzyszeniu lokalnym na rzecz rozwoju i promocji wsi Trzepnica oraz okolic. O wszystkich naszych działaniach można przeczytać na naszej stronie internetowej. Zapoznasz się tam z historią miejscowości ale także zobaczysz najważniejsze dane i kontakty do instytucji i największych atrakcji miejscowości. Trzepnica to dzika przyroda i możliwość wypoczynku nad pobliskim zbiornikiem wodnym - Zalewem Cieszanowickim, na którym można pływać kajakami i łódkami.

  Data dodania: 10 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie z ubezpieczenia OC za wypadek drogowy

  Odszkodowanie z ubezpieczenia OC za wypadek drogowy »

  Dochodzenie odszkodowań cała RP!

  Odszkodowania Warszawa, Kalisz, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Lubin i wszystkie inne miasta w kraju!

  Nie pobierając dodatkowych opłat skutecznie pomagamy odzyskać odszkodowanie z różnego tytułu.

  Odszkodowania po wypadku to naszą wiodąca specjalizacja.

  Pomożemy uzyskać odszkodowanie po śmierci ojca, matki, syna, córki w wypadku komunikacyjnym.

  Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza świadczy pełen zakres usług na drodze dochodzenia zadośćuczynienia, renty oraz odszkodowania.

  Na koncie posiadamy wiele wysokich wygranych w sprawach o odszkodowanie za wypadek w komunikacji z udziałem pieszych, rowerzystów, motocyklistów, kierowców samochodów.

  Nie dostałeś odszkodowania z PZU lub wypłacona kwota co najwyżej Cię rozśmieszyła?

  Należnych odszkodowań dochodzimy od PZU, Compensa, Warta, Gothear, Aviva i innych dostępnych na rynku ubezpieczycieli.

  Pracujemy tylko w sposób etyczny, zachowując najwyższą jakość obsługi.

  Umowa z Klientem jest napisana w sposób jasny i zrozumiały.

  Nie stosujemy nieuczciwych praktyk oraz ukrytych opłat.

  Nasi Klienci dostają do pomocy prawnika, specjalistę, który w ich imieniu zbiera dokumenty, wysyła pisma, pracuje na strategią działania.

  Odszkodowanie jest wypłacane Klientowi i dopiero wtedy rozlicza się on z nami.

  Nasze wynagrodzenie jest prowizyjne.

  Opisz swoją sytuację w formularzu kontaktowych dostępnym na stronie Dużych Odszkodowań lub zadzwoń na infolinię.

  Za pierwszą poradę nic nie płacisz i nie zobowiązuje Cię ona do dalszej współpracy z nami.

  Skontaktuj się z Dużymi Odszkodowaniami!

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak szybko schudnąć i mieć płaski brzuch

  Jak szybko schudnąć i mieć płaski brzuch »

  Wszystko co związane ze zdrowym trybem życia. Blog o odchudzaniu i prawidłowym odżywianiu. Informacje o tym jak szybko schudnąć, jak zrzucić brzuch i cieszyć się idealną figurą. Poruszane są takie aspekty jak zdrowe odżywianie, ćwiczenia siłowe, fitness, crossfit i bieganie. Spora dawka motywacji i ciekawostek podanych w przystępny sposób.

  Autor jest doświadczonym trener i zawodnikiem, pasjonatem ćwiczeń z jednoczesnym racjonalnym podejściem do życia. Stara się pokazać pozytywne aspekty bycia fit i przekonać także czytelnika, że warto wejść niekiedy na drogę wyrzeczeń, jednak prowadzącą na szczyt, którym jest zdrowa i piękna sylwetka. .

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapis: Wspomaganie rozwoju dziecka

  Terapis: Wspomaganie rozwoju dziecka »

  Gabinet integracji sensorycznej i terapii dzieci w Poznaniu. Kompleksowo świadczy usługi w zakresie diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami i trudnościami rozwojowymi. W ofercie znajduje się integracja sensoryczna, terapia pedagogiczna, terapia ręki, zajęcia rozwojowe Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, zajęcia wspomagające małą motorykę oraz kursy masażu Shantala dla rodziców. Cyklicznie prowadzone są również warsztaty szkoleniowe dla rodziców, nauczycieli i terapeutów z zakresu wiedzy ogólnej i specjalistycznej dotyczącej rozwoju i terapii dzieci. Zapraszamy serdecznie. Poznań, ul. Okonecka 28
  www.terapis.pl

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog Zarabiajamp;Be Happy| Sukces, pasja, motywacja

  Blog Zarabiajamp;Be Happy| Sukces, pasja, motywacja »

  Potrzebujesz wiarygodnych informacji na temat marketingu wielopoziomowego? Szukasz obiektywnych opinii na temat tego biznesu? Na moim blogu znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania i o wiele więcej....
  Znajdziesz opinie na temat wielu produktów, usług, projektów.
  Znajdziesz również recenzję interesujących książek.
  Może chcesz rozpocząć blogować? Szukasz inspiracji, motywacji, a może kopniaka w tyłek ;)?
  Nie obiecuje Ci że osiągniesz niewiarygodny sukces. Wiem jednak że wykonasz pierwszy krok.
  Zapraszam na blog Zarabiaj&Be Happy

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Ludzie Społeczeństwo

Ludzie Społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: