Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

Sortuj po:

 • www.pit-format.pl Rozliczenie pit 37, pit 2017

  www.pit-format.pl Rozliczenie pit 37, pit 2017 »

  Począwszy od 1 stycznia aż do 30 kwietnia jako podatnicy mamy obowiązek wypełnić roczny pit 2017 / pit 2018 i rozliczyć podatek dochodowy.
  Pit 37, pit 36, pit 28 a może dodatkowo pit O czy pit 38 – mnogość rodzajów deklaracji podatkowych potrafi okazać się trudnym do wykonania zadaniem dla nie tylko żółtodziobów w dziedzinie przepisów podatkowych.
  W jaki sposób zatem wykonać rozliczenie pit 37, pit 2017 / pit 2018 bez komplikacji i płacenia specjalistom?
  Sposobem na to jest skorzystanie z naszego narzędzia do rozliczeń z fiskusem.
  Wykorzystując darmowy program Pit 2017 FORMAT oszczędzasz naprawdę sporo czasu – wypełnienie deklaracji nie powinno zająć więcej, niż kilka minut. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa sposoby – możesz zdecydować się na aktywną deklarację bądź kreator, który krok po kroku łatwo przeprowadzi Cię przez czynność, jaka do tej pory wymagały sporo czasu oraz nerwów.
  W zasobach programu znajdują się wszystkie rodzaje deklaracji i załączniki, a więc pit 37, pit 36, pit 36L, pit 28, pit 38, pit 39 – bez względu na to, z jakich źródeł pozyskujesz zarobki i jak wiele ich jest, możesz przeprowadzić rozliczenie pit 2017 / pit 2018 za pomocą kilku kliknięć.
  Darmowy program Pit 2017 FORMAT możesz użyć na wszystkich platformach – nieważne, którego systemu operacyjnego używasz, bowiem aplikacja jest dostępna w wersji instalacyjnej i online. Tak więc jest to również propozycja by rozliczyć pit 2017 online.
  Pit FORMAT to oprogramowanie wybierane nie tylko przez indywidualnych klientów, ale też używa go szereg przedsiębiorstw i biur rachunkowych w wersji bardziej rozbudowanej i odpłatnej.
  To szybkie i łatwe pity 2017 / pity 2018tak pit 37, pit 36 jak i pozostałe deklaracje podatkowe.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • program do ewidencji odpadów : Eko-Soft

  program do ewidencji odpadów : Eko-Soft »

  Eko-soft to firma produkująca software dla firm, pomagające w ewidencji odpadów.Nasz software ma za zadanie ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenie obowiązkowej ewidencji odpadów. Oprogramowanie łatwe w użyciu, nieskomplikowane, intuicyjne. Software tworzą dokumenty takie jak karta przekazania odpadu, karta ewidencji odpadów. Jeśli używając naszego programu na bieżąco wprowadzane będą informacje, intuicyjnie da się stworzyć zestawienia zbiorcze, czy np. kontrolować możliwe przekroczenie decyzji dot. wytwarzania odpadów.Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne.Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej z naszej strony i samemu wypróbowania naszego programu. Dostępne są różne wersje w zależności od rodzaju prowadzonej działalności.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja online

  Rekrutacja online »

  Talent Finder to innowacyjne rozwiązanie dla firm, które doceniają wygodę, oszczędność czasu i najlepsze rezultaty w procesie rekrutacji online pracowników. Przedstawiony profesjonalny system do rekrutacji, który został stworzony przez specjalistów i z nim szukanie zmotywowanych i błyskotliwych kandydatów będzie sporo prostsze! To oprogramowanie rekrutacyjne pomoże w uzyskiwaniu talentów, tworzeniu bazy kandydatów, kierowaniu rekrutacjami oraz kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będziesz mógł sporządzić z nim także raporty i analizy. Program do rekrutacji Talent Finder dostępny jest w kilku wersjach, aby móc łatwo dobrać tę, jaka będzie w największym stopniu odpowiadała oczekiwaniom różnych przedsiębiorstw. Poza tym możesz z nią zbudować także nadzwyczaj pozytywny wizerunek w charakterze pracodawcy przyjaznego potencjalnym pracownikom. Dzięki Talent Finder będziesz mógł wreszcie pozbyć się problemów związanych z prowadzeniem rekrutacji!

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirusy komputerowe

  Wirusy komputerowe »

  Serwis internetowy poświęcony tematyce ochrony komputera. Przedstawiamy tu programy antywirusowe, a ponadto piszemy o aplikacjach, które wyrządziły w sieci internetowej niemało szkody. Użytkownicy internetu szczególnie dziś potrzebują edukacji z zakresu bezpieczeństwa. Staramy się pomóc w doborze adekwatnej strategii, która może uchronić czytelników przed niebezpieczną aktywnością takich zagrożeń jak wirusy komputerowe czy nowe trojany. Uznany antywirus może poprawić bardzo dużo w kwestii bezpieczeństwa. Zabezpieczając swój komputer chronimy także innych użytkowników internetu, których maszyny nie zostaną zainfekowane przez naszą firmę. Witryna istnieje już trzy lata i postaramy się rozwinąć ją o dodatkowe działy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Software House

  Software House »

  Czy spotkałeś się w swojej wirtualnej egzystencji z wieloma aplikacjami? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, bardzo prawdopodobne, że były to dzieła naszej firmy. Tak - GOGO Media zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych.
  Mimo to nie ograniczamy się jedynie do tego! Świetnie dajemy sobie radę z tworzeniem i optymalizacją witryn internetowych. Zajmujemy się także szeroko pojętym zagadnieniem dotyczącym multimediów, consultingiem i designem. Nie obce są nam także usługi hostingowe oraz przygotowywanie stron internetowych dla urządzeń mobilnych.
  Jeżeli interesuje Cię któraś z opisanych wcześniej kwestii, czy też po prostu pragniesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami. W jaki sposób? Po prostu - zajrzyj naszą witrynę i odkryj świat GOGO Media.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ERP

  ERP »

  Informatyczne podejście do prowadzenia firmy, to sposóbność na nowoczesne prowadzenie firmy wyróżniająca się w programie Rekord.ERP. Oprogramowanie to jest stworzony Rekord Systemy Informatyczne - informatyczna firma produkujuąca programy ponad 20 lat. Drugim rodzimym produktem firma produkuje również aplikacje dla urzędów. Systemy ERP firmy Rekord to scentralizowane oprogramowanie podzielone na moduły. System ten koordynuje działania w przedsiębiorstwach.
  Oprogramowanie erp firmy Rekord to system, który jest skalowalny, co pozwala na odpowiedni wybór tylko potrzebnych modułów. System Rekord.ERP wyposażony jest w m.in: gospodarka magazynowa, sprzedaż, środki trwałe, płace.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy księgowe, do faktur

  Programy księgowe, do faktur »

  W Polsce, mnóstwo ludzi postanawia rozpoczęcie funkcjonowania własnej działalności. Łączy się ona z znacznym niebezpieczeństwem i odpowiedzialnością. Jednak przedsiębiorcy, jakim uda się przetrwać przez parę lat, mają pewność, iż ich firma utrzyma się na rynku przez sporo lat.Prywatna firma to na pewno poważne sumpty połączone z działaniem. Największy kłopot stanowi na ogół rachunkowość. Na rynku istnieją liczne programy do faktur, zwykle są darmowe i częstokroć ich funkcjonalność jest znikoma. Jeśli pragniesz uzyskać wydajność i ład w swoich fakturach, sprawdź programy księgowe proponowane przez firmę Saldeo. Oferujemy je w promocyjnych abonamentach, a pierwsze 30 dni użytkowania dajemy Ci całkiem gratisowo. Odwiedź naszą stronę i poznaj szczegółowo funkcje naszych programów. Z naszą pomocą skuteczne administrowanie księgowością jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polkas

  Polkas »

  PolKas to firma, która na dzień dzisiejszy jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży systemów informatycznych i urządzeń fiskalnych dla wszelkiego stylu branż m. in. branży aptecznej. PolKas oferuje oprogramowanie dla sklepów, aptek, hurtowni, hoteli, dedykowanych rozwiązań dla medycyny i farmacji, a ponadto systemów erp. Kody te pozwalają na sprawne zarządzanie lokalem przez kontrolę dostaw, sprzedaż oraz usprawnienie obsługi nabywcy.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROGRAM DO WYSYŁANIA BEZPŁATNYCH SMSów z komputera

  PROGRAM DO WYSYŁANIA BEZPŁATNYCH SMSów z komputera »

  DeSMSik to program do wysyłania bezpłatnych wiadomości SMS z komputera. Obsługuje bezpłatną bramkę takich operatorów sieci jak Orange, T-Mobile, Play oraz Plus GSM. Program umożliwia wysyłania smsów do polskich operatorów komórkowych wykorzystując udostępnione przez nich bramki www. Dzięki programowi DeSMSik wyślesz bezpłatne wiadomości SMS do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych oraz masz możliwość korzystania z opcji udostępnionych przez brameki T-Mobile Multimedialna oraz Orange Multi Box.W aktualnej wersji obsługiwane są takie bramki jak:[*] Orange - Podstawowa bezpłatna bramka operatora;[*] Orange Multi Box - Bezpłatna bramka operatora sieci Orange - konieczna rejestracja i aktywacja usługi Multi Box - 30 darmowych SMSów na miesiąc do wszystkich sieci;[*] T-Mobile Sponsorowana - Bezpłatna bramka sieci T-Mobile - konieczna rejestracja - 10 darmowych SMSów dziennie tylko do sieci T-Mobile;[*] T-Mobile Multimedialna - Płatna bramka sieci T-Mobile - konieczna rejestracja oraz zakup żetonów umożliwiający wysyłanie SMSów do wszystkich sieci;[*] Plus GSM - Podstawowa bezpłatna bramka operatora.Program do wysyłania smsówEdukacja i szkolenie kierowcówdariuszdahm.plProgram jest rozprowadzany na zasadzie freeware oznacza to, że dostajesz go za darmo i możesz używać w dowolnej ilości kopii całkowicie bez ograniczeń. Może on być wykorzystywany zarówno w celach domowych, jak i komercyjnych.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mała księgowość łatwa z programem SKP

  Mała księgowość łatwa z programem SKP »

  Zarówno mała księgowość jak i ta bardziej rozbudowana wymaga dokładności, rzetelności i terminowości a ponadto znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i podatków. Nie wolno popełnić jakiegokolwiek błędu merytorycznego czy liczbowego, gdyż w razie kontroli skarbowej może być to powiązane z surową karą dla firmy.
  Jest jednak możliwość usprawnić te czynności i zabezpieczyć się przed popełnieniem błędów. Można bowiem wszystko zrealizować prawidłowo wykorzystując kpir program Super Księgę Podatkową - mała księgowość. To elektroniczny program księgowy, jaki daje okazję małym przedsiębiorstwom wykonywać dokumentacje finansową w formie elektronicznej zdecydowanie szybciej i prawidłowo.
  Taki sposób dokumentowania wszelkich czynności finansowych przedsiębiorstwa, archiwizowanie wszystkich przychodów i rozchodów firmy, daje szansę w razie potrzeby bez jakiegokolwiek problemu uzyskać dostęp do wszystkich ważnych dokumentów, ponieważ trzeba tylko w odpowiedni panel programu wpisać nazwę lub numer dokumentu, by się wyświetlił. Mała księgowość prowadzona z użyciem Super Księgi Podatkowej (SKP), jest więc idealnym rozwiązaniem, jakie daje okazję szybko stworzyć dokumentację finansową w formie faktur, czy też obliczeń podatku VAT. Są to elementy konieczne do wykonania, a w postaci elektronicznej jest to z pewnością łatwiejsze do przeprowadzenia.
  SKP program księgowy to wiele modułów jak np. płace, ZUS, podatek, VAT, rozrachunki, podróże służbowe, fakturowanie i wiele innych tak potrzebnych w prowadzeniu firmy. Obecne można skonfigurować ten kpir program i wybrać tylko te moduły, które są nam potrzebne.
  Pobierzmy wersję testową i sprawdźmy jak łatwa jest mała księgowość z programem SKP. Dodajmy, że użytkownikom przysługuje bezpłatna pomoc konsultantów oraz dostęp do aktualizacji.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Licencja GreenHopper

  Licencja GreenHopper »

  Atlassian jest firmą specjalizująca się w wytwarzaniu oprogramowania wspierającego pracę zbiorową w firmach i produkowanie oprogramowania. W grupie oprogramowania produkowanego przez Atlassian odnajdziesz: JIRA - wykorzystywane do zarządzania błędami, Confluence - niezbędny element komunikacji wewnętrznej firmy, Bamboo - serwer wspomagający proces wytwarzania oprogramowania, Crowd - pomoc w administrowaniu aplikacjami czy Bonfire - narzędzie do błyskawicznego zgłaszania błędów - zapraszamy na nasze strony po szczegóły!

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • naprawa serwis komputerów

  naprawa serwis komputerów »

  Gwoli Jednostki
  RAMB-INF przekazuje rodzajowe układy administracyjne zaś serwisowe, w charakterze natomiast owi opuszczające wyjąwszy wzorce usług serwisowych.
  Outsourcing IT
  Nie musisz angażować prywatnych informatyków, powołać do życia pozycyj do roboty dodatkowo ponosić pomocnych wydatków.
  Nie musisz pomnieć o trwałych modernizacjach programu, przeglądach plus pielęgnacji wyposażenia informatycznego.
  Zdobędziesz przypadek koncentracje się na własnych kwestiach w jednostce.
  Rozpoczniemy współpracę od chwili auditingu wymogów informatycznych Twojej przedsiębiorstwa plus doświadczonego konsultingi.
  Ulżymy wyłonić maksymalne drogi informatyczne na rzecz Twojej biznesy.
  Zwyciężysz większe poczucie bezpieczeństwa, dlatego że z wykorzystaniem stabilnej opiece informatycznej dysponujesz zastrzeżoną ciągłość produkcji w jakichkolwiek założeniach. Możesz wiecznie polegać na poparcie także biegłe doradztwo.
  Dowodzimy porządne posiłki techniczne – uniezależnione od chwili schorzeń, wakacji, azaliż innych nieprzewidzianych składników.
  Wychodząc naprzeciw wypatrywaniom dzisiejszych interesów zharmonizujemy tężyznę oraz ekstensja znamionowanych posług outsourcingu IT aż do subiektywnych nastręczań.
  Barki w podjęciu woli, w jakim rozmiarze outsourcing stanowi wskazany w Twojej firmie!

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Systemy erp

  Systemy erp »

  W znacznej ilości przypadków systemy erp np program Optima pozwalają efektywnie i bezproblemowo zarządzą sprawami inwestycyjnymi firmy, co stanowi niezwykle istotny element w zakresie funkcjonowania każdej poważnej korporacji, która ma spore dążenia. Wystarczy wyłącznie i tylko wdrożyć wskazane rozwiązania i cieszyć się wszystkimi efektami. Najlepiej, gdy ma się też do dyspozycji oprogramowanie Sage Symfonia. To oczywiście najlepsza opcja. System erp np. Comarch CDN XL w każdej dużej firmie, czy korporacji będzie ułatwiał z całą pewnością jej funkcjonowanie. Dzięki serwisowi erp-polkas. pl można znaleźć odpowiednie narzędzia dla siebie i rozpocząć współpracę z firmą.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: