Projekty domów Podkategoria: Projekty domów

Sortuj po:

 • Domów Projekty extradom.pl

  Domów Projekty extradom.pl »

  Budowa własnego domu to ważna i odpowiedzialna decyzja. Jednak dzięki firmom oferującym gotowe projekty domów, możemy teraz bez trudu znaleźć bogate zbiory łatwo dostępnych planów, które prezentują bardzo przystępne i łatwe do wykonania konstrukcje domów. Oferty tego rodzaju obejmują zazwyczaj wszelkiego rodzaju domki jednorodzinne, od najprostszych, przez elegancko urządzone po stylowe domy, które mogą być uznane za perełki współczesnej architektury. Do wyboru – do koloru.

  Decydując się na rozpoczęcie budowy trzeba mieć sporządzoną bardzo długą listę ciekawie zaprojektowanych budynków mieszkaniowych. W przypadku większości takich projektów znajdzie się przy okazji liczne pomocne wskazówki, które pozwalają lepiej zaplanować i rozłożyć sobie wydatki. Dzięki takim listom jesteśmy w stanie sporządzić sobie coś na kształt listy zakupów, pozwalającej nam zgromadzić wszystkie potrzebne części, zanim zaczniemy budować.

  Domy budowane na podstawie gotowych planów są budowane obecnie w całej Polsce i w wielu innych krajach świata. Jeżeli taki projekt zostanie dobrze wybrany, może być gwarancją wygodnego i spokojnego życia.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MNG Architekt Szczecin - projekty, doradztwo, koncepcje

  MNG Architekt Szczecin - projekty, doradztwo, koncepcje »

  MNG Architekt Szczecin to profesjonalne usługi architektoniczne. Oferujemy projekty budowlane wielobranżowe, koncepcje architektoniczne, projekty zagospodarowania terenu, inwentaryzacje nieruchomości.
  Profesjonalne doradztwo architektoniczne oraz nadzór autorski w Szczecinie oraz województwie zachodniopomorskim.
  Dodatkowo zajmujemy się analizą miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz weryfikacją możliwości zabudowy na nieruchomości.
  Praca architekta zależy od skali, rodzaju, charakteru projektu, umowy z klientem i innych czynników.
  W pracy architekta można wyszczególnić etapy: przygotowanie koncepcji architektonicznej, przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę.
  Natomiast jeżeli zachodzi taka potrzeba, to architekt także pomaga w przygotowaniu projektu wykonawczego oraz nadzorze robót budowlanych.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projekty domów

Projekty domów - nowa strona:

Adres: