Przemysł Podkategoria: Przemysł

Sortuj po:

 • KM-TECHNOLOGY Ogrodzenia Balustrady

  KM-TECHNOLOGY Ogrodzenia Balustrady »

  KM-TECHNOLOGY Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami ślusarskimi, nasza firma zajmuje się między takimi rzeczami jak balustrady balkonowe i balustrady schodowe, konstrukcje stalowe, ogrodzenia kute, bramy, sprzedaż elementów kutych naprawa maszyn itp. Działamy na terenie Koszalina i okolic. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub emailowego w celu zapoznania się z aktualnymi cenami.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór nad budową elektrowni wiatrowej

  Nadzór nad budową elektrowni wiatrowej »

  Spółka Tech BioEnergy S.A., doświadczony producent elektrowni wiatrowych, zatrudnia sztab fachowców z domeny energetyki odnawialnej. Szeroki wybór usług Tech BioEnergy S.A. obejmuje dystrybucję biomasy ciepłowniom i pełne doradztwo w zakresie opiniowania projektów elektrowni wiatrowych aż po nadzór nad budową elektrowni wiatrowej. Spółka nawiązuje współpracę z właścicielami projektu inwestycji, deweloperami i inwestorami branżowymi, takimi jak polskie grupy energetyczne czy renomowane fundusze inwestycyjne. Tech BioEnergy S.A. realizuje kompleksowe doradztwo, sporządzanie dokumentacji elektrowni wiatrowych i drobiazgowy audyt przyszłych inwestycji. Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu zaplanowania współpracy: Poznań, nr tel. 618673614.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo Szczecin

  Kowalstwo Szczecin »

  Metaloplatyka Marcin Zeszot- specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu bram, ogrodzeń oraz elementów ozdobnych. W naszym katalogu wybierzesz najlepsze rozwiązania jak bramy stalowe Szczecin, metalowe czy bramy garażowe Szczecin z pewnością zaproponujemy optymalny projekt . U nas zamówisz również napędy do bram Szczecin, oraz całą potrzebną automatykę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wprowadzamy nowe rozwiązania i o krok wyprzedzamy naszą konkurencję. Decydując się na nasze rozwiązania ogrodzenia stalowe Szczecin wybiera się najwyższą jakość w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • aplikacje wodne

  aplikacje wodne »

  Jeżeli chcesz zakupić sprzęt do aplikacji wodnych, przedsiębiorstwo Mitsubishi będzie strzałem w 10. Idealnie zaopatruje działy wodne, spożywcze, motoryzacyjne czy też tworzywa sztuczne. Duże doświadczenie oraz profesjonalna obsługa powodują, iż każdy klient jest w 100% zadowolony z oferowanych usług. Pompy do wody działające praktycznie cały czas, wykonane są z najwyższą precyzją, stawiając przedsiębiorstwo Mitsubishi jako lidera na polskim rynku, a ich aplikacje wodne, jako jedne z najlepszych rozwiązań na świecie. Dużo więcej informacji odnajdziesz na stronie internetowej www.mpl.pl

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęgło do tokarki

  Sprzęgło do tokarki »

  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Almar zlokalizowane jest w Bralinie. Ma bardzo duży wybór sprzęgieł mechanicznych i elektromagnetycznych. Oprócz tego można zlecić regenerację sprzęgieł. Maszyny do mechanicznej obróbki złożone są z wielu układów i zespołów. Dzięki nim nadajemy rzeczom odpowiednie gabaryty i kształty, likwidujemy szorstkość powierzchni. W Almarze można dostać różne elementy do maszyn. Są one nowoczesne i pozyskiwane są od popularnych wytwórców. Proponowane są na przykład: sprzęgło VBA, ETM, KLDO, sprzęgło Binder Magnete i Storm. Ważnym elementem obrabiarek są hamulce. Bardzo dobrej jakości hamulce elektromagnetyczne też wchodzą w skład wachlarza towarów Almar. Na witrynie internetowej zaprezentowane są części zamienne posegregowane na partie.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • D&TB System - wykonawca maszyn i urządzeń.

  D&TB System - wykonawca maszyn i urządzeń. »

  Firma D&TB System Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem. Profil działalności firmy jest bardzo szeroki:- budowa maszyn i urządzeń (węzły betoniarskie, systemy transportowe np. transport kruszyw, transport materiałów gotowych, linie produkcyjne np.do produkcji prefabrykatów betonowych np.: wetcast, urządzenia do recyclingu wełny mineralnej, śmieci). - budowa konstrukcji stalowych w tym hal kompleksowo .- budowa instalacji przemysłowych (wentylacja obiektów przemysłowych, filtracja np. powietrza w procesach przemysłowych przy dużym zapyleniu mgła olejowa z obrabiarek eurocopter, BMW, Mercedes, EUROCOPTER, odpylanie np. instalacji rozładowczych klinkieru, rurociągi przesyłowe np. sprężone powietrze). - linie technologiczne (produkcja kostki brukowej, sortownie odpadów, obróbka skór zwierzęcych norczych ).- montaż przemysłowy (hale, kompletne zakłady, automatyka i elektryka, uruchomienia) zamówienia indywidualne.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blokada parkingowa cena

  Blokada parkingowa cena »

  Jesteśmy ekipą profesjonalistów, którzy wiedzą co to znaczy bardzo dobrze wykonane produkty . Jesteś szefem i potrzebujesz wydzielić miejsca parkingowe dla swoich pracowników oraz gości firmy? Poprzez zamontowanie blokad parkingowych czy też słupków parkingowych wydzielisz miejsca parkingowe tylko dla swoich pracowników. Dzięki firmie Euro Spaw masz taką możliwość to właśnie z myślą o Tobie tworzymy profesjonalne produkty a w nich m. in: blokady parkingowe, słupki parkingowe oraz zapory. Produkt pochodzący prosto od producenta daje Tobie 100% gwarancji na funkcjonalność wyrobu. Blokady parkingowe i słupki wyprodukowane w naszej firmie cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów, którzy zakupili już nasze produkty. Do całego procesu produkcji naszych blokad jak i słupków parkingowych stosujemy tylko i wyłącznie materiał najwyższej klasy. W naszej ofercie również znaleźć można palniki na olej przepracowany nowej generacji, który również Państwu polecamy. Interesują Ciebie blokady czy słupki parkingowe, może palnik na olej przepracowany? Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej stron www. blokadyparkingowe. eu na której znajdziesz szczegółowe informacje o każdym naszym produkcie oraz zapoznać się z cennikiem. Słupki parkingowe sprzedaż, olej przepracowany, blokady parkingowe sprzedaż

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy targowe

  Systemy targowe »

  Architektura membranowa to najważniejszy obszar działalności firmy ALU TECH. Wykorzystywana przez nas trudnopalna membrana jest wielowarstwową tkaniną. Zapewnia niezawodną ochronę przed promieniami słonecznymi, opadami atmosferycznymi oraz wiatrem. Posiada wszelkie poświadczenia jakości i bezpieczeństwa. Systemy plandekowe są uwielbiane przez właścicieli ogrodów przydomowych oraz organizatorów wydarzeń plenerowe. W ofercie ALU TECH także systemy reklamowe, wyprofilowane zgodnie z wytycznymi klienta. Każdy system wystawienniczy to połączenie ergonomiczności i stabilności. Kadra specjalistów dysponuje innowacyjnymi maszynami oraz gruntowną wiedzą w tej dziedzinie.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład mechaniczny - Lewtech

  Zakład mechaniczny - Lewtech »

  Przemysłowe urządzenia czyszczące posiadają w sobie de fakto kilka dobrego. Odkurzacze przemysłowe należą do tej w tym momencie kategorii, więc warto wykorzystać je na własnym przykładzie. Instalacje odpylania pod tym względem są również nieprawdopodobnie ważne, dzięki nim takie urządzenia mogą powrócić do codziennego stanu, gdy się zepsują. Warto więc zlecić takie zadania specjalistom, by wszystko zostało zrealizowane pod tym względem profesjonalnie. Prócz tego powinno się wspomnieć, że zakład produkcyjny też świadczy usługi w zakresie elektro-automatyki jak na przykład śluzy celkowe.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Arkady Kraków - wentylatory, silniki i nagrzewnice

  Arkady Kraków - wentylatory, silniki i nagrzewnice »

  Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości silników, wentylatorów, nagrzewnic, elektrowibratorów i wielu innych rodzajów sprzętu potrzebnego w przemyśle. Od 1996 roku odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Oferujemy silniki firm takich jak Basel, Inducta czy Tamel. Posiadamy także wentylatory dla zakładów przemysłowych w tym: promieniowe, wentylatory dachowe, wentylatory osiowe i wentylatory kominkowe. Zapraszamy do zapoznania się naszymi ofertami.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trójnóg

  Trójnóg »

  W obecnych czasach, każdy zakład przepompowania czy oczyszczalnia ścieków, aby działać skutecznie i pewnie, potrzebuje stosownych urządzeń. Do takiego rodzaju maszyn zaliczane są słupowe żurawie, żurawiki lub różnego rodzaju trójnogi. Wszystkie podane wyżej urządzenia, ma w swojej ofercie firma PROMA – JACEK DANIEL. Dzięki sporemu doświadczeniu, eksperci z PROMA – JACEK DANIEL, mają sposobność by zaopatrzyć Klienta w funkcjonalne żurawie, które znacznie wpłyną na jakość działania konkretnej oczyszczalni. Biorąc pod uwagę na przykład trudności z brakiem miejsca do instalowania słupowych żurawi czy też żurawików, PROMA – JACEK DANIEL proponuje, prócz żurawi stacjonarnych, również żurawie przenośne. Także pozostałe trudności wynikające z przyczyn technicznych, dzięki przedstawianym przez PROMA – JACEK DANIEL sprzętom mogą być zniwelowane.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska z Łodzi - MTM

  Łożyska z Łodzi - MTM »

  Od ponad 10 lat, pod niezależna marką MTM - firma Vervo dostarcza najwyższej jakości łożyska. Jesteśmy polską firmą z Łodzi.

  Szeroka część naszej oferty to łożyska stożkowe, które znajdują zastosowanie w przenoszeniu dużych i złożonych obciążeń (występujących zarówno promieniowo, jak i osio wojednym kierunku). Posiadamy dostępne rozmiary metryczne, jak i calowe.
  Oba pod względem budowy są takie same - są w pełni rozłączne.

  Łożyska stożkowe są najczęściej stosowane w motoryzacji oraz wszędzie tam (w danych krajach), gdzie standardowe wymiary podawane są w calach.

  Gwarantujemy zawsze atrakcyjne ceny dla naszych Klientów. Zapraszamy do naszego sklepu MTM B2B.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Osuszacze ziębnicze

  Osuszacze ziębnicze »

  Vervo sp. z o. o. istnieje od 1999 r.

  Naszą ofertę kierujemy do firm wykorzystujących powietrze w procesach produkcyjnych – od próżni do wysokiego ciśnienia.

  Dostarczamy osuszacze ziębnicze serii Refind, które zostały zaprojektowane pod kątem maksymalizacji sprawności energetycznej i niezawodności. Wszystkie modele są wyposażone w wyjątkowo efektywne wymienniki ciepła zawierające zintegrowany separator kondensatu. Wymienniki ciepła zaprojektowane i opracowane w naszych laboratoriach, łączą najwyższy poziom efektywności z bardzo niskim spadkiem ciśnienia.

  Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu, w zależności od obciążenia sterownik reguluje prędkość obrotową wentylatora. Zapewnia tym samym wysoką skuteczność procesu osuszania niezależnie od warunków pracy.

  Data dodania: 06 08 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

Przemysł - nowa strona:

Adres: