Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Rolety markizy

  Rolety markizy »

  Strona firmy produkującej rolety okienne, markizy i inne osłony okien. Firma Żalmal działa na rynku od 1990 roku. Oprócz produkcji rolet, żaluzji, markiz i innych osłon okien zajmuje się również montażem wszystkich typów osłon okien.
  Żalmal przyjmuje zlecenia na ternie Warszawy oraz okolic. Od kilku lat działa filia firmy w Ostrołęce, która umożliwia skorzystanie z usług firmy w tym mieście oraz w jego okolicach.
  Główną domeną działalności firmy są dwa produkty: rolety oraz markizy.
  Rolety firmy Żalmal wykonywane są w kasecie aluminiowej lub bez niej. Kaseta aluminiowa jest dużo bardziej odporna na odkształcenia niż bardzo często spotykane na rynku kasety plastikowe.
  Żalmal oferuje szeroką gamę rolet rzymskich i rolet austriackich - mało znanych jeszcze sposobów osłaniania okna, ale na pewno będących pomysłem na oryginalne wnętrze.
  Jedną z ostatnich nowości wśród osłon okien są rolety dzień i noc, znane również jako rolety dwutkaninowe. Materiał tych rolet podzielony jest na poziome pasy, które w różny sposób przepuszczają światło. Różne kombinacje nakładania takich materiałów na siebie pozwala na stwierdzenie, że rolety dzień i noc dają możliwość bardzo dokładnego wyboru zaciemnienia pomieszczenia.
  Markizy proponowane przez firmę Żalmal dzielą się na markizy tarasowe oraz markizy balkonowe. Markiza składa się z mechanizmu markizy, który może być sterowany ręcznie i automatycznie oraz z materiału. Materiał dostępny jest w dwóch wersjach. Jedna to akryl pokryty teflonem, a druga wersja materiału to PCV.
  Firma Żalmal oferuje również inne typy osłon okiennych. Są to między innymi: żaluzje aluminiowe i drewniane, verticale, moskitiery, plisy oraz rolety zewnętrzne.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odżelaziacze i zmiękczacze - Warszawa i nie tylko

  Odżelaziacze i zmiękczacze - Warszawa i nie tylko »

  Kwestia uzdatniania wody jest sprawą niezwykle istotną szczególnie dla tych, którzy używają wodę za studni. Nie tylko, bowiem odbiorcy wody wodociągowej również nieraz potrzebują doczyszczenia swojej wody.W domach jednorodzinnych i wielorodzinnych to z jednej strony troska o zdrowie, z drugiej dbałość o stan urządzeń i instalacji, mających kontakt z wodą, skłania do stosowania nowoczesnych metod i urządzeń, które z wysoką efektywnością uzdatniają wodę. W przemyśle procesy technologiczne często wymuszają przygotowanie wody o odpowiedniej jakości.ECONET od wielu lat rozwiązuje problemy z wodą. Pierwszy etap to fizykochemiczne badania wody, na podstawie których dobieramy technologię wody, instalujemy odpowiednie filtry wody, lampy bakteriobójcze UV, uruchamiamy i pomagamy w eksploatacji stacji uzdatniania wody (SUW), serwisujemy urządzenia gwarancyjnie i pogwarancyjnie. Najczęściej stosowanymi procesami jest filtracja i dezynfekcja wody. Z kolei filtracja może spełniać różne zadania: odżelazianie i odmanganianie – stosując odżelaziacze , najczęściej ze złożem Greensand Plus, zmiękczanie – na zasadzie wymiany jonowej wykorzystując zmiękczacze , poprawę właściwości organoleptycznych wody – smaku, zapachu, barwy, przezroczystości na filtrach węglowych, usuwanie cząstek zawieszonych używając filtrów mechanicznych. Do dezynfekcji warto stosować lampy bakteriobójcze UV, szczególnie produkcji krajowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • EMKAPOL -Drzwi wewnętrzne, zabudowa metalowych futryn

  EMKAPOL -Drzwi wewnętrzne, zabudowa metalowych futryn »

  Firma nasza działa na terenie Krakowa od 2003 roku, a teraz wkracza na teren Tarnowa. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu drzwi wewnętrznych oraz jako jedyni oklejamy metalowe ościeżnice. Wykonujemy również zabudowy (nakładki) na metalowe ościeżnice (futryny).

  ZABUDOWA (NAKŁADKA) REGULOWANA NA METALOWĄ OŚCIEŻNICE
  + NOWE DRZWI NA WYMIAR
  - zabudowa (nakładka) regulowana pasuje kolorystycznie do nowych drzwi,
  - dokładna i solidna konstrukcja pozwala na montaż jej na dowolnej futrynie metalowej,
  - montaż odbywa się bez wyrywania starej metalowej futryny, czyli bez brudu, kurzu i bałaganu,
  - szerokość światła futryny nieznacznie się zmniejsza,
  - wyposażona jest w wysokiej klasy uszczelkę gumową, która nie pozwala na przenikanie hałasu i kurzu,
  - doskonale maskuje starą niekształtną ościeżnice,
  - tworzy jedną całość z nowymi drzwiami,
  - skrzydło drzwiowe jest nowe,
  - pozostaje w tym samym rozmiarze,
  - może być zrobione pod dowolny wymiar,
  - możliwa jest zmiana kierunku drzwi,
  - idealnie komponuje się z regulowaną nakładką.


  OKLEJANIE OŚCIEŻNIC (FUTRYN) METALOWYCH + NOWE DRZWI NA WYMIAR
  - oklejona ościeżnica pasuje kolorystycznie do nowych drzwi,
  - jakość okleiny jest identyczna jak na nowej ościeżnicy,
  - po oklejeniu ościeżnicy przejście nie zmniejsza się,
  - skrzydło drzwiowe jest nowe,
  - pozostaje w tym samym rozmiarze,
  - może być zrobione pod dowolny wymiar,
  - możliwa jest zmiana kierunku drzwi,
  - idealnie komponuje się z oklejoną ościeżnicą.

  Zapraszamy Państwa na naszą strone internetową www.emkapol.strefa.pl
  gdzie uzyskacie Państwo więcej informacji.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoszcz- Bramy garażowe, ogrodzenia, okna i drzwi, rolety

  Bydgoszcz- Bramy garażowe, ogrodzenia, okna i drzwi, rolety »

  Kolbud Dom z Bydgoszczy to firma oferująca bogate wyposażenie domów, mieszkań, wszelkich pomieszczeń biurowych w drzwi, okna, rolety. Działamy od wielu lat na rynku lokalnym, tj. w Bydgoszczy i całym woj, kujawsko-pomorskim. Oferujemy przede wszystkim różnego rodzaju bramy garażowe http://kolbuddom.pl/oferta/bramy-garazowe-1, tj:
  - bramy segmentowe
  - bramy roletowe
  - bramy uchylne
  A także bramy wjazdowe, takie jak:
  - bramy przesuwne
  - bramy rozwierne
  - ogrodzenia posesyjne.
  Współpracujemy z najlepszymi producentami bram garażowych, czyli Wiśniowski, Hörmann, BiG, TOR, stąd mamy pewność, że dopasujemy bramy garażowe do Państwa oczekiwań.
  Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo okna i drzwi. W przypadku okien pcv są to okna plastikowe o profilu Veka http://kolbuddom.pl/oferta/okna-17. Profil ten uznany jest za numer 1 w Polsce. Dodatkowo polecamy drzwi różnego rodzaju, począwszy od wewnętrznych i zewnętrznych, kończąc na stalowych, drewnianych czy garażowych http://kolbuddom.pl/oferta/drzwi-13. Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis bram garażowych w Bydgoszczy i całym województwie. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna

  Domy z drewna »

  Pierwszą decyzją jaką powinno się podjąć zanim rozpoczniemy budowę domu jest: czy będzie to dom z drewna czy murowany. Za strukturami z drewna przemawia sporo faktorów: ułatwienie późniejszej dobudowy, szybkie rozgrzanie wyziębionego domu tudzież nadzwyczajny mikroklimat w środku pomieszczenia, ale najważniejszy to niedługi termin wybudowania. Ostatni wyznacznik sprawia że, na domy drewniane decydują się wielokrotnie inwestorzy, którzy nie mogą sobie pozwolić na prowadzenie budowy poprzez kilka lat. Szybka budowa, toczona przez wyspecjalizowane firmy, jest bowiem rzeczą nie zawsze pożądaną przez poniektórych inwestorów. Chodzi o to, że wiele domów stawianych jest u nas techniką zwaną popularnie ekonomiczną. Na budowie pracuje więc sam inwestor, korzystając z pomocy familii lub znajomych. Kiedy już postanowimy budować, powinnyśmy wyłowić odpowiedni projekt. W wykazach domy z drewna to mały procent wszelkich schematów. Następny etap to już budowanie domu. Tu najważniejsze jest zatrudnienie dobranej załogi wykonawczej, jaka się tym zajmie. Domki.biz - producent. Nasze domki składamy u klienta.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Wrocław

  Remonty Wrocław »

  Remontowe prace na własną rękę często nie bywają decyzją właściwą, toteż by pominąć problemy proponujemy skorzystanie z oferty grupy TGM. Wzmacniając tą tezę prezentujemy temat unikalne remonty Wrocław, Oława, Oleśnica i okolice, a czym się charakteryzują opisujemy na naszej witrynie. Pierwszoplanową dziedziną naszej działalności są usługi remontowe wykonywane dla odbiorców indywidualnych w mieszkaniach, domach czy łazienkach, ale przeprowadzamy także remonty mieszkań nowych stanu deweloperskiego. Gwarantujemy zakres działań i usług pozwalający przeprowadzić zlecony remont i wykończenia wnętrza od A do Z.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.naprawakominow.katowice.pl

  www.naprawakominow.katowice.pl »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, którego obrys inicjatywy otacza wszystkie warianty renowacji kominów. Specjalizacja w tej konkretnej niszy rynkowej pozwoliła nam na uzyskanie zakresu profesjonalizmu, który powoduje iż jesteśmy jednym z najlepszych przedsiębiorstw tego rodzaju w dystrykcie województwa śląskiego. Zawierzyło nam już setki konsumentów, których kominy doprowadziliśmy do minionej doskonałości. Szczegółowo skontrolujemy komin w Państwa budynku i doradzimy jakiego typu czynności renowacyjne są niezbędne. Wykonujemy regeneracje przewodów kominowych od prostych, tego rodzaju jak łańcuchowe przetkanie komina, poprzez bardziej wyszukane i egzekwujące rozleglejszych zdolności jak doszczelnianie kominów, frezowanie kominów aż po montaż wkładów kominowych ze stali nierdzewnej. Nasza oferta w szczególności dedykowana jest dla ludzi dysponujących domami na terenie miasta Katowice jak również okolicznych miast.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • POLWEST - Dekarstwo blacharstwo ocieplanie dachów Poznań

  POLWEST - Dekarstwo blacharstwo ocieplanie dachów Poznań »

  Zapraszamy do zapoznania się ze witryną internetową firmy Polwest. Świadczymy usługi w dekarskie, blacharskie na terenie Poznania i okolicznych miast. Firma funkcjonuje od ponad 30-stu lat bez ustanku podnosząc swoje kwalifikacje. Zdobyte doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, gwarantując naszym kontrahentom rzetelne i fachowe wykonawstwo powierzonych robót.Firma Polwest głównie oferuje usługi dekarskie takie jak: krycie dachów papą termozgrzewalną, dachówką, naprawa pokryć dachowych, ocieplanie dachów, wymiana rynien, opierzenia. Aby zabezpieczyć dachy przed osuwającym się śniegiem, warto zapoznać się z naszą ofertą w zakresie montażu płotków przeciwśniegowych oraz instalacji antyoblodzeniowej. Ponadto oferujemy usługi wykończeniowe, podejmujemy się docieplania poddaszy, osadzania okien, drzwi, montażu płyt gipsowo - kartonowych oraz wielu innych prac.Podczas trwania robót przywiązujemy dużą uwagę na estetykę pracy, bezpieczeństwo. Cechuje nas duża dbałość o szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie www.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne odchudzanie

  Skuteczne odchudzanie »

  Środek pełni rolę dodatku do diety i opiera się na mechanizmie pęcznienia w żołądku, powstrzymując uczucie głodu. Ponadto zawarte w nim elementy także w inny sposób umożliwiają szybkie odchudzanie. Usprawniają ruchy jelit. Co ważne Goodbye Appetite nie zakłóca procesów wchłaniania zdrowotnych komponentów zawartych w połykanym jedzeniu. Reguluje poziom cukru we krwi. Nie ma skutków przeczyszczających i nie pozostawia wrażenia wzdętego brzucha. Wyrób oferowany jest w 2 wersjach: dla kobiet i dla mężczyzn. Został tak pomyślany, by z niego przygotować swego rodzaju koktajle odchudzające. Środek jest umieszczany w pojedynczych opakowaniach, z których każda jest osobną dawką. Trzeba ją rozpuścić w szklance płynu i połknąć. To prosta metoda na utratę wagi w krótkim czasie.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa

  Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Wyłącznie dla Was! Tworzymy zespół profesjonalistów branży projektowania wnętrz. Pracujemy zgodnie z ideą, że To Ty jesteś dla nas najlepszym źródłem inspiracji! Jesteś dla nas najlepszym źródłem inspiracji! Zrealizujemy Twoje marzenia o pięknym i funkcjonalnym domu, mieszkaniu.Twoje zaufanie i zadowolenie to nasz wspólny sukces, nie mniejszy niż radość, jaką niesie samo projektowanie wnętrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery

  Kontenery »

  Jesteśmy firmą produkcyjno-usługową, istniejącą na polskim rynku już od kilkunastu lat. Od samego początku, głównym profilem naszej działalności była produkcja kontenerów usługowych. Oferujemy zarówno kontenery biurowe, sanitarne jak i specjalistyczne np. pod stróżówkę. Poza produkcją, zajmujemy się również montażem kontenerów we wskazanym miejscu - zapewniamy transport, sprzęt budowlany oraz pracowników. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • projekty domów Poznań

  projekty domów Poznań »

  Architekci z Nanostudio tak projektują gabinety stomatologiczne, aby były w stanie z nich korzystać też osoby na wózkach. Architekci z tej pracowni wypowiadają się o najnowocześniejszych pomysłach związanych z projektowaniem wnętrz również na łamach czasopism. Nanostudio to lider wśród planistów z Poznania. Gabinety i poradnie to miejsca odwiedzane przez sporo osób. Warto pomyśleć jak zaplanować je profesjonalnie tak by były jak najznamienitszą wizytówką. Aranżacja staje się symbolem jakości usług i architekci z Nanostudio doskonale o tym wiedzą. Ciągle udoskonalają swoje kwalifikacje, aby bazować na najnowszych światowych trendach i umieć je pogodzić z wymaganiami zainteresowanych. Nanostudio z Poznania zatrudnia architektów będących członkami Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominy

  Kominy »

  Najwyższej klasy kominy są specjalnością firmy Markus. Jesteśmy czołowym producentem systemów kominowych, które sprawdzają się w niemal każdych warunkach. O sukcesie naszej firmy świadczyć może fakt, że w 2008 roku zostaliśmy wyróżnieni i od tego czasu możemy znakować nasze wyroby prestiżowym znakiem CE. Zapewniamy ze swojej strony pełen profesjonalizm oraz indywidualne doradztwo. Montujemy nasze systemy na terenie całej polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Wrocław

  Architekt Wrocław »

  Autorska pracownia projektowo wykonawcza PRO-EKO-ART to firma z dwudziestoletnią tradycją. Specjalizuje się w budownictwie energooszczędnym typu domy drewniane. Proponuje kompleksowe usługi – od sporządzenia projektu po realizację „pod klucz”. Oferowane domy energooszczędne pozwolą klientom firmy na sporą redukcję kosztów, jeśli mowa o szacunkowych wydatkach poniesionych na energię cieplną spożytkowaną do ogrzania budynku. Wysokiej jakości domy ekologiczne na bazie szkieletu drewnianego budowane są dzięki współpracy z wiodącymi na rynku firmami wykonawczymi. Uzupełnienie kompleksowej propozycji usługowej PRO-EKO-ART stanowi usługa nazywana inwestorstwem zastępczym. Świadcząc zamówienia w takiej formie pracownia troszczy się o pełne przygotowanie oraz obsługę powierzonego jej zamówienia.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Elbląg

  Projektowanie ogrodów Elbląg »

  Aranżacją wnętrz dla wielu osób to droga przez mękę, ponieważ mimo dobrego pomysłu, jego realizacja może nie być taka łatwa jak myśleliśmy, że będzie. Dlatego też projektowanie wnętrz sporo ludzi zleca fachowcom. Co jest najważniejsze w aranżacji wnętrza? Po pierwsze kolor. Kolorem można zaprojektować każdy styl. Jasne kolory budują większą przestrzeń, a ciemne optycznie pomniejszają wnętrza. Także projektowanie ogrodów opiera się na łączeniu kolorów. Zielona trawa, a wśród niej fioletowe krokusy podczas przedwiośnia, białe konwalie wiosną czy też kwitnący bluszcz tworzą razem ładne kompozycje.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór nad budową elektrowni wiatrowej

  Nadzór nad budową elektrowni wiatrowej »

  Spółka Tech BioEnergy S.A., doświadczony producent elektrowni wiatrowych, zatrudnia sztab fachowców z domeny energetyki odnawialnej. Szeroki wybór usług Tech BioEnergy S.A. obejmuje dystrybucję biomasy ciepłowniom i pełne doradztwo w zakresie opiniowania projektów elektrowni wiatrowych aż po nadzór nad budową elektrowni wiatrowej. Spółka nawiązuje współpracę z właścicielami projektu inwestycji, deweloperami i inwestorami branżowymi, takimi jak polskie grupy energetyczne czy renomowane fundusze inwestycyjne. Tech BioEnergy S.A. realizuje kompleksowe doradztwo, sporządzanie dokumentacji elektrowni wiatrowych i drobiazgowy audyt przyszłych inwestycji. Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu zaplanowania współpracy: Poznań, nr tel. 618673614.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo

  Budownictwo »

  Zajmujemy się także budową domów jednorodzinnych. Na koncie mamy już wybudowanych ponad 100 domów jednorodzinnych i kilkanaście domów wielorodzinnych. Istniejemy na rynku od 1995 r. Działamy przede wszystkim na terenie całej południowej Polski. Przyjmiemy także zlecenia na remonty oraz prace wykończeniowe mieszkań, domów i biur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i odwiedzenia naszej strony internetowej. Wiemy jak ważne dla klienta są solidność i dokładność, szybkość i terminowość wykonanych prac budowlanych oraz pełne zaufanie do wykonawcy budowlanego, dlatego staramy się pracować rzetelnie i zgodnie z terminem.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Budowa domów Wodzisław Żory Częstochowa

  Saczel ::: Budowa domów Wodzisław Żory Częstochowa »

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego i innych materiałów, na terenie całego kraju
  Należymy do grupy Saczel Częstochowa
  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować tanio i szybko
  Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe,wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych
  Co w naszej ofercie budowy domu:- fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - budowa domu pasywnego U=0,15 [W/m2K]- stan surowy- stan deweloperski- stan pod klucza dzięki współpracy z wieloma firmami również alarmy, klimatyzacje, rekuperacje, sieci internetowe i telewizyjne specjalnie zaprojektowane i wykonane pod kątem Twojego domu
  Podstawowa zaleta to budowa domu w czasie około 4 miesięcy do stanu deweloperskiego
  Pełen system jaki stosujemy przy budowie zapewnia brak mostków termicznych, a współczynnik przenikalności ścian U=0,24 zapewnia Państwu znaczne ograniczenie nakładów na ogrzewanie
  Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel ::: Fabryka ciepłych domów !!!

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Proinwestbud

  Proinwestbud »

  Oferująca pełną gamę usług z obrębu budownictwa firma Proinwestbud z Chorzowa trudni się świadczeniem wysokiej klasy usług planowania i realizacji inwestycji budowlanych na terenie woj. śląskiego. Prace jakie można powierzyć firmie Proinwestbud dotyczą m. in. kosztorysowania budowlanego, nadzoru inwestorskiego, inwentaryzacji budowlanych czy w końcu prowadzenia inwestycji budowlanych jako całości, dzięki wyśmienietej współpracy z szeregiem zweryfikowanych podwykonawców. Właściciel firmy dysponuje odpowiednimi uprawnieniami, i co najważniejsze, stosownym doświadczeniem zawodowym by efektywnie oraz zgodnie z harmonogramem wywiązać się z podejmowanych zleceń. Szersze informacje opisujące charakter działalności Proinwestbudu opublikowane są na witrynie internetowej firmy, do zapoznania się z którą pragniemy Państwa zaprosić.

  Data dodania: 04 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Poznań

  Certyfikaty energetyczne Poznań »

  Biuro usług technicznych z Poznania, oferujące konsultacje, analizę wartości nieruchomości. Oferuje certyfikaty energetyczne i wykonuje zlecenia szacunku nieruchomości. Usługi wykonuje wykwalifikowany rzeczoznawca nieruchomości i audytor z uprawnieniami. Jego analizy są pomocne szczególnie w sytuacji transakcji zakupu mieszkania lub gdy istnieje potrzeba zabezpieczenia kredytu hipotecznego. Zaś świadectwa energetyczne będą cenne przy przeprowadzanych remontach. Indywidualne dostosowanie kosztów i terminowości realizacji zleceń. Obsługa osób prywatnych i firm.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: