Angielski Podkategoria: Angielski

Sortuj po:

 • Stoiska targowe

  Stoiska targowe »

  Zabudowa stoisk targowych, techniczne wsparcie konferencji, usługi graficzne oraz wynajem mebli i konstrukcji targowych to kluczowe obszary usług przedsiębiorstwa Meliński Minuth z Poznania. Jako Lider Usług Targowych Meliński Minuth uczestniczy przeszło 150 projektów w ciagu roku na kulkudziesięciu imprezach targowych w Polsce i za granicą. Dzięki wdrożonemu w 2001 roku systemowi ISO 9001:2008, zapewnia wysoką jakość i terminowe wykonanie. Rzetelny i kreatywny zespół specjalistów proponuje nowoczesne rozwiązania. Przed rozpoczęciem dzieła analizuje się cele wystąpienia targowego. Wynik pracy w najkorzystniejszy sposób wykorzystuje budżet targowy klienta.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego e-learning

  Kurs angielskiego e-learning »

  Dzięki kursom angielskiego online zapewnianym przez English Language Courses nauka języka staje się bardziej wydajna. English Language Courses to angielski we Wrocławiu uzupełniany opracowaniami przesyłanymi przez Internet. Na demonstrowanym blogu można zapoznać się ze sprawami bieżącymi. Została też zorganizowana platforma e-learningowa. Nauczyciele angielskiego bez przerwy wzbogacają swoje kompetencje i wykorzystują nowoczesne techniki nauczania.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Łódź

  Język angielski Łódź »

  Szkoła językowa Akces – Benefit to bardzo dobre rozwiązanie dla ludzi, pragnących profesjonalnych jak i skutecznych kursów języka angielskiego. Oprócz kursu języka angielskiego Słuchacze Szkoły Akces – Benefit mają sposobność pobierać naukę także z języka niemieckiego, francuskiego bądź hiszpańskiego. Szkoła swe ośrodki posiada na różnych obszarach kraju. Osoby zamieszkujące takie miasta jak Łódź, Warszawa bądź Poznań lub Częstochowa, mają możliwość zapisania się na kursy językowe w oddziałach Akces – Benefit. Specjaliści tam zatrudnieni już od początków współdziałania stają naprzeciw swoim Kursantom. Na przykład każdy przed rozpoczęciem kursu języka angielskiego bądź niemieckiego, ma sposobność uczęszczać na lekcje próbne. Natomiast wszystkie zajęcia mają miejsce w niedużych grupach, dzięki czemu nauka języka przebiega w komfortowych okolicznościach.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław

  Psycholog Wrocław »

  Psychoterapia – jej zasadniczym priorytetem jest rozwijanie osobowości, zdrowie psychiczne oraz wyeliminowanie symptomów chorobowych pacjenta poprzez zmianę myślenia i zachowań. W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pacjenci niezwłocznie mogą zarejestrować się na jednorazową wizytę (także u specjalisty od młodzieży i dzieci). Po odbytym badaniu i postawionej diagnozie można zacząć leczenie u psychiatry. Dla zainteresowanych – E-poradnia, czyli terapia zdalna.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia online

  Tłumaczenia online »

  Którykolwiek tłumaczony tekst wymaga indywidualnej klasyfikacji pod aspektem wielkości specjalnego słownictwa. Oferujemy pełną ofertę nauk. Tylko u nas znakomite dodatki akademickie np DVD. Tylko tłumacząc z naszą firmą wpłaty w ratach miesięcznych. Wynagrodzenie tłumaczenia online jest uzależnione od zakresu trudności tłumaczonego listu oraz trwania tłumaczenia Białystok. Jesteśmy do usług dla użytkowników prywatnych oraz firm. Weryfikacja tłumaczenia online jest darmowa i realizujemy ją od razu po dostarczeniu artykułów. Nieważne, czy firma ma siedzibę na wschodzie, czy na zachodzie – skorzystaj z tej świetnej usługi - tłumaczenia Białystok! Za pomocą Internetu przetłumaczysz opracowanie satysfakcjonująco. Najoptymalniej dobierzemy Klientów wg poziomu zaawansowania. Języki Świata - naszą mocną stroną są kompetentni ludzie oraz również profesjonalni, którzy do każdego zainteresowanego podchodzą indywidualnie, z godnością badają Klientów konieczności i wskazują najwspanialsze wnioski. Języki Świata znajduje się w ekskluzywnym biurowcu w stolicy Podlasia który posiada poczekalnie z napojami. Serdecznie zapraszamy Ciebie do szkoły językowej. Propozycja tłumaczenia Białystok zwrócona jest do zainteresowanych z całego obszaru Polski, którzy za pośrednictwem sieci mogą przesyłać do naszej firmy zdania do tłumaczenia online. Warto skorzystać z naszej pracy i zaklepać u nas tłumaczenia online. Nie prędzej niż po odebraniu szacunkowej ceny tłumaczenia decydujecie o wykorzystaniu naszego tłumaczenia. Dołącz do grupy zadowolonych z naszej pracy osób.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Au Pair

  Au Pair »

  Au Pair to program stworzony specjalnie dla Ciebie. Jeśli lubisz podróże, masz doświadczenie z opieki nad dziećmi? wybierz się za granicę w roli Au Pair. Au Pair to połączenie nauki oraz podróżowania. Program ten stworzony jest dla osób młodych chcących podszkolić język obcy a także poznać kulturę innego kraju. Zainteresowany? Jeśli tak, zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie umieściliśmy wszystkie informacje, które z cała pewnością Cię zainteresują i pozwolą poznać program au Pair bliżej.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl

  Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl »

  Zajmujemy się kursami językowymi z języka angielskiego dla wszelkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy również egzaminy cae, cpe, fce, bec i inne dzięki którym będziesz mógł legalnie pracować zaa granicą, lub w Polsce na dobrze opłacanych stanowiskach. Prowadzimy również business english, świetnie przygotowujący do rozmów w języku angielskich. W zakresie naszej oferty prowadzimy kursy językowe przez internet, w których możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Przygotujemy Cię również do Egzaminów Cambridge.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres: