Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Holistyczna Szkoła Trenerów Wrocław

  Holistyczna Szkoła Trenerów Wrocław »

  Holistyczna Szkoła Trenerów - tu łączymy ogień z wodą. Prowadź szkolenia biznesowe. Organizuj warsztaty rozwoju osobistego. Zostań holistycznym trenerem. Udział Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość przeżycia wielkiej przygody samopoznania. Nie raz słyszeliśmy to w podsumowaniach uczestników zajęć. Chcemy dać ją Wam i przeżyć ją z Wami. Połączymy ogień z wodą, naukę z zabawą, praktykę z refleksją, wizję z realizacją, materię i energię, biznes i duchowość.

  Data dodania: 01 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź

  SDF Łódź »

  Jesteśmy firmą o profilu szkoleniowo - doradczym. Choć szkolenia biznesowe to nasza domena, to również specjalizujemy się w doradztwie dla firm. Wierzymy, że merytoryczne wsparcie w tak ważnych dziedzinach jak choćby BHP czy doradztwo personalne to bardzo ważne aspekty dla każdego Przedsiębiorcy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, jesteśmy do dyspozycji, Klient jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Wiemy jak ważny w dzisiejszym świecie jest ciągły rozmów i dlatego stawiamy na sprawdzone metody kształcenia pracowników (m. in. e-learing). Współpracujemy z najlepszymi fachowcami z branży. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Osiagaj - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces.

  Osiagaj - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces. »

  Osiagaj. pl - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces.
  Najlespsze porady dzięki którym osiąniejsz sukces w życiu zawodowym i rodzinnym. Na blogu opisuję sprawdzone techniki które zostały poparte badaniami i które działaja na większość ludzi ułatwiajać osiaganie sukcesów tych małych i tych wilkich. Nasze hasła którymi sie kierujemy tworząc treści to: sposoby na sukces, realizacja celow, cele, marzenia, sukces, techniki ludzi sukcesu, nawyki ludzi sukcesu, wpływanie na ludzi

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje i Nauka Śpiewu - Szkoła Wokalno Aktorska Kraków

  Lekcje i Nauka Śpiewu - Szkoła Wokalno Aktorska Kraków »

  Nasza szkoła mieszcząca się w Krakowie prezentuje lekcje śpiewu pod okiem najlepszych instruktorów. Z nami nauka śpiewu jest świetnym zajęciem. Prowadzimy również zajęcia aktorskie dla dzieci oraz szkołę aktorską dla dorosłych w Krakowie. Od 1994 roku wraz z naszymi uczniami wyruszamy w wyjątkową artystyczną podróż, w świat muzyki. Posiadamy dedykowane optymalne klasy dla młodzieży gimnazjalnej. Prowadzimy zajęcia zadań aktorskich, indywidualne zajęcia wokalne, zajęcia z kształcenia słuchu, akompaniament i aranżacja, zajęcia z plastyki ruchu.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl

  Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl »

  Zajmujemy się kursami językowymi z języka angielskiego dla wszelkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy również egzaminy cae, cpe, fce, bec i inne dzięki którym będziesz mógł legalnie pracować zaa granicą, lub w Polsce na dobrze opłacanych stanowiskach. Prowadzimy również business english, świetnie przygotowujący do rozmów w języku angielskich. W zakresie naszej oferty prowadzimy kursy językowe przez internet, w których możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Przygotujemy Cię również do Egzaminów Cambridge.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Katarina Szkoła Języka Niemieckiego Warszaw

  Katarina Szkoła Języka Niemieckiego Warszaw »

  Dzięki naszym kursom językowym w skuteczny sposób nauczysz się języka niemieckiego. Nasza szkoła języka niemieckiego prowadzi profesjonalne zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki naszym kursom językowym przygotujesz się do zdobycia certyfikatów pozwalających na wykonywanie pracy w języku niemieckim, lub nauczanie innych w języku niemieckim. Mamy zespół lektorów języka niemieckiego, którzy posiadają ogromny szereg kwalifikacji potwierdzających wysoki poziom zajęć prowadzonych w naszej szkole językowej w Warszawie.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Au Pair

  Au Pair »

  Au Pair to program stworzony specjalnie dla Ciebie. Jeśli lubisz podróże, masz doświadczenie z opieki nad dziećmi? wybierz się za granicę w roli Au Pair. Au Pair to połączenie nauki oraz podróżowania. Program ten stworzony jest dla osób młodych chcących podszkolić język obcy a także poznać kulturę innego kraju. Zainteresowany? Jeśli tak, zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie umieściliśmy wszystkie informacje, które z cała pewnością Cię zainteresują i pozwolą poznać program au Pair bliżej.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • KURSY KOMPUTEROWE Warszawa, Siedlce

  KURSY KOMPUTEROWE Warszawa, Siedlce »

  Profesjonalne kursy i szkolenia komputerowe - Warszawa, Siedlce.

  Kurs grafika komputerowa, dtp, multimedia, cad:
  - Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Flash
  - Adobe Premiere, Adobe After Effects
  - CorelDraw
  - Autodesk AutoCAD 2D i 3D, Autodesk 3ds max, SketchUp
  - grafika komputerowa - kompleksowo
  - DTP - kompleksowo
  Szkolenia podstawy komputera, aplikacje biurowe:
  - podstawy, Windows, Internet, poczta elektroniczna
  - Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook
  - Microsoft Office - kompleksowo
  - Prezi
  Kursy komputerowe webmaster:
  - HTML5 i CSS3
  - Wordpress, Joomla, Drupal
  - SQL, PHP, JavaScript
  - tworzenie stron WWW - kompleksowo

  Zapraszamy!

  Wszystkie poziomy zaawansowania.
  Możliwość wyboru zakresu materiału.
  Dzienne, wieczorowe, weekendowe.
  Indywidualnie i grupowo.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cywilizacja Starożytnego Sumeru

  Cywilizacja Starożytnego Sumeru »

  Sumer to starożytny kraj, usytuowany na dzisiejszym Bliskim Wschodzie pomiędzy rzekami Tygrys i Eufrat. Właściwa nazwa to Szumer, uproszczona przez naukowców ze względu na zbyt trudną wymowę. Inne nazwy to Szinar lub Synear - nazwy znane ze Staergo Testamentu. Cywilizacja stworzona przez Sumerów jest najstarszą, po której udało się znaleźć ślady. Kolebką państwa Sumerów było miasto Eridu. Inne ważne ośrodki to Uruk, Lagasz, Umma, Szurrupak, Girsu, Kisz, Larsa oraz Ur.

  Głównym czynnikiem warunkującym możliwość przeżycia ludzi w tamtych czasach były rzeki Tygrys i Eufrat (Mezopotamia - po grecku kraj między dwoma rzekami), a tak naprawdę obfite masy wody, przynoszące w czasie roztopów żyzne iły, czyniące obszar doskonałym do uprawiania pól. W rzekach żyło bardzo dużo ryb, a na lądzie nie brakowało zwierzyny.

  Same wylewy rzek to było za mało, by móc stworzyć silną gospodarkę. Aby pozyskać jak najwięcej pustynnych terenów pod uprawę, Sumerowie zaczęli budować kanały irygacyjne, które z czasem połączyły się w ogromne sieci zaopatrujące w wodę ogromne połacie terenów przyrzeczynych. Z czasem kanały te zaczęły pełnić funkcję transportową. Budowa kanałów to jedna z wielu rzeczy uważanych za największe osiągniecie cywilizacyjne tego ludu. Obfite plony pozwalały na wyodrębnienie wielu grup społecznych nie zajmujących się rolnictwem (rzemieślnicy, handlowcy), ponieważ mogli być żywieni z zapasów zbiorowych. Nadprodukowana żywność eksportowano, za co kraj mógł uzyskać towary deficytowe takie jak kamień, złoża metali, wapień oraz kamienie ozdobne, wykorzystywane potem w sztuce. O kanały nawadniające, podobnie jak o surowce władcy państw-miast toczyli między sobą wiele wojen. Jedna z nich przedstawiona jest na słynnej Stelli Sępów.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gitara Dla Ambitnych

  Gitara Dla Ambitnych »

  Blog dla gitarzystów- darmowe porady i lekcje, Kurs Gitarowy, Jak Zagrać-poradnik, akordy, piosenki, śpiewnik, kolędy. Blog dla gitarzystów- darmowe porady i lekcje, Kurs Gitarowy, Jak Zagrać-poradnik, akordy, piosenki, śpiewnik, kolędy. Poznaj skuteczne sposoby, jak nauczyć się grać ulubione piosenki, zakładać struny, stroić gitarę. Jak wybrać pierwszą gitarę, a także wrócić do podstaw po długiej przerwie.
  Opinia jednego z uczestników:
  "Wspaniałe lekcje, pan Paweł naprawdę zna się na rzeczy. Przypomniałem sobie podstawy i wróciłem do dawnych piosenek z czasów studiów. Aż się łezka w oku kręci"-Zygmunt, 43 lata
  "Lekcje u Pana Pawła pomogły mi przygotować się do występu w szkole, graliśmy piosenki Beatlesów na festiwalu i zajęłam 1. miejsce"-Asia, 17 lat.
  http://gitaradlaambitnych.blogspot.com/p/lekcje-na-terenie-warszawy.html
  http://gitaradlaambitnych.blogspot.com/p/doacz-do-kursu.html
  http://gitaradlaambitnych.blogspot.com/p/o-mnie.html

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: