Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

Sortuj po:

 • Biuro Rachunkowe-KAWECCY-Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza

  Biuro Rachunkowe-KAWECCY-Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza »

  Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. z siedzibą w Będzinie jest biurem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości dla małych i dużych podatników; osób fizycznych i firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym.

  Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do Klienta. Wdrażamy odpowiednie procedury i rozwiązania biorąc pod uwagę specyfikę działalności i potrzeby każdego Klienta.

  Korzystając z naszych usług ograniczacie Państwo koszty związane z utrzymaniem pełnej struktury organizacyjnej działu księgowości (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, ubezpieczenie, szkolenia itp.) oraz innych nakładów inwestycyjnych w związku z tym ponoszonych (powierzchnia biurowa, wyposażenie stanowisk pracy itp.).

  TAGI: biuro rachunkowe będzin, biuro rachunkowe sosnowiec, biuro rachunkowe dąbrowa górnicza

  NASZA OFERTA

  księgi handlowe (pełna księgowość),
  książki przychodów i rozchodów,
  ryczałt,
  rejestry zakupu i sprzedaży VAT,
  kadry - płace,
  deklaracje US, ZUS, GUS,
  wyprowadzanie zaległości,
  opracowywanie planów kont i regulaminów pracy dostosowanych do potrzeb Klienta,
  doradztwo w zakresie prowadzonej działalności

  Oprócz podstawowych czynności wymienionych powyżej oferujemy:

  odbiór dokumentów z siedziby Klienta,
  pracę w biurze Klienta na zasadzie oddelegowania naszego pracownika,
  bieżącą kontrolę dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  konsultacje,
  doradztwo i pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej,

  Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Kaweccy s.c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509050305, 505100668
  tel/fax: 32 7619897
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Kraków

  Doradztwo podatkowe Kraków »

  Nie masz zaufanego księgowego, który pomógłby Ci rozwiązać Twoje problemy związane z prawem podatkowym? Nie radzisz sobie z księgowością? Wybierz sprawną obsługę księgową oferowaną przez BIUK - Biuro usług księgowych i podatkowych. Działamy na terenie Krakowa, Wieliczki i Brzezi skutecznie od prawie 20 lat rozwiązując problemy podatkowe naszych klientów i pomagając im prowadzić firmową i prywatną księgowość. Nie szukaj innych, często droższych ofert - mamy wszystko, czego potrzebujesz!

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość warszawa

  Księgowość warszawa »

  Niedawno coraz większym zainteresowaniem cieszą się biura rachunkowe. Jeżeli więc poszukujesz kompetentnej pomocy w prowadzeniu własnej firmy zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Organizujemy dodatkowo sprzedaż kas fiskalnych najlepszych na rynku firm takich jak: POSNET S.A., NOVITUS S.A., INNOVA S.A., TORELL, SHARP, EMAR, FAREX. Kasy fiskalne tych firm jednoczą w sobie ułatwienie obsługi i wysoką jakość. Zajmujemy się dodatkowo dystrybucją kas fiskalnych dla lekarzy i prawników oraz prowadzimy szkolenia z ich obsługi. Najlepsza kasa fiskalna wyłącznie u nas! Zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgi podatkowe

  księgi podatkowe »

  Potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych? Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus Sp. z o.o. ma dla Twojej firmy doskonałą propozycję. Abicus opracuje najlepsze dla Twojej firmy zasady polityki rachunkowości, sporządzi plan kont dostosowany do Twoich potrzeb, będzie reprezentować Twoją firmę w Urzędzie Skarbowym, dokona zapisów w ewidencji syntetycznej i analitycznej i przeprowadzi wiele innych ważnych dziań. Poza tym Abicus to również bogata oferta usług finansowych (np. prowadzenie i przechowywanie dokumentacji) oraz usługi prawne dotyczące m.in. zakładania spółek jawnych.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk

  Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Nasza firma od wielu lat nierozerwalnie związana jest z Gdańskiem - tutaj zaczynaliśmy, i tutaj nadal mamy swoję główne biuro rachunkowe. Rozumiemy jak ważna jest dla nowoczesnych firm kreatywna i innowacyjna księgowość, pozwalająca na uniknięcie często zupełnie nie potrzebnych opłat czy podatków. Bardzo ważnym czynnikiem w tej branży jest doświadczenie, a nasza placówka poszczycić się może tym, że każdy zatrudniony u nas specjalista posiada kilkuletnie doświadczenie w tej branży - odzwierciedla to również fakt, że grono naszych zadowolonych klientów wciąż się powiększa.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław

  Biuro rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Lublin

  Biuro rachunkowe Lublin »

  W tym momencie słowo „biuro rachunkowe” jest niesłychanie popularne. Przeglądając Internet napotykamy na banery które ogłaszają biura rachunkowe, np. szukając biuro rachunkowe Lublin wyszukiwarka demonstruje nam tysiące wyników, a to przecież tylko jedno miasto, a co z resztą?! Jest tego dość sporo. Rachunkowość była i jest poważaną sferą edukacji, a co za tym idzie mamy sporą liczbę wyuczonych ludzi w tej sferze. Nie każdy z nich po studiach otrzymał wymarzoną funkcje w biurze rachunkowym. Szczęściarze pracują w gigantycznych korporacjach jako księgowi a pozostali prowadzą swoje biura rachunkowe. Wydaje się, że każde z tych biur ma szanse przeżyć, dlatego że w tym samym czasie tworzą się nowe przedsiębiorstwa, które niemal zmuszone są do prowadzenia księgowości.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby papierowe

  Torby papierowe »

  Producent toreb reklamowych, a czyli Ekologiczna Unia Europejska to marka lubiana i polecana. Tanio i szybko dostarcza ekologiczne torby z papierowe oraz ekologiczne torby z nadrukiem. Przy obszerniejszych zamówieniach można negocjować ceny. Ekologiczne torby reklamowe to jedyna w swoim rodzaju promocja własnej organizacji przy jednoczesnej ochronie środowiska. Społeczeństwo czuje sympatię do handlowców dbających o środowisko. Własne logo na takiej torbie codziennie przypomina dokonującym zakupów o konkretnej firmie. Producent toreb ekologicznych umożliwia nadruki zarówno na torbach bawełnianych jak i papierowych. Toreb używamy cały czas, więc kiedy pełnią one funkcję reklamową, zapewne spełniają ją starannie. Torby reklamowe mogą mieć różną pojemność i odporność na ciężar, tu sprzedawanych jest sporo modeli.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasa fiskalna warszawa

  Kasa fiskalna warszawa »

  Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą każdego gatunku urządzeń takich jak kasy fiskalne, kasy fiskalne małe, kasa fiskalna mobilna, kasy fiskalne dla lekarzy i prawników, drukarki fiskalne. Wszystkie wiążą w sobie ułatwienie obsługi i solidność. Jeżeli oczekujesz kompetentnej porady, bezzwłocznej dostawy, a przede wszystkim towaru najwyższej jakości zapraszamy do naszego sklepu. Znajdziesz nas wpisując w wyszukiwarkę kasy fiskalne warszawa oraz kasa fiskalna warszawa. Najlepsza kasa fiskalna wyłącznie u nas! Zapraszamy!

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa - Europodatnik

  Księgowość Warszawa - Europodatnik »

  Firma księgowa Europodatnik skupia się na zagadnieniach związanych z prowadzeniem księgowości, sprawami podatkowymi i controllingu Twojej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla dużych i małych firm w Mokotowie i Ochocie. Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy nowoczesne program Optima. Specjalizujemy się w rozliczaniu pracowników, czyli w obsłudze kadrowo płacowej firm. Niezależnie od tego, czy posiadasz dużą korporację, czy jednoosobową działalność, skutecznie poprowadzimy Twoją księgowość.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe, Kredyt, Leasing, Finansowanie Firm Legnica

  Biuro Rachunkowe, Kredyt, Leasing, Finansowanie Firm Legnica »

  Biuro Rachunkowe Finsea oferuje pełen zakres usług księgowych oraz konsulting w zakresie optymalizacji podatkowej przedsiębiorstw.

  Dla naszych klientów poza usługami księgowymi świadczymy usługi pośrednictwa oraz doradztwa w zakresie pozyskiwania finansowania na rozwój firmy.

  W naszej ofercie znajdziesz:
  -kredyt,
  -leasing,
  -dotacje,
  -dofinansowanie,
  -kredyt gotówkowy
  -kredyt hipoteczny
  -kredyt inwestycyjny
  -bezzwrotna dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej
  - bezzwrotna dotacja na stworzenia miejsca pracy dla osoby bezrobotnej
  Zajmiemy się rozliczeniem:
  - Pit
  - Cit
  - VAT
  oraz przygotujemy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy audyt finansowy i wyprostujemy wszystkie zaległości w twojej firmie.

  Pomożemy Ci podczas rejestracji spółki oraz działalności jednoosobowej i przygotujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Usługi Księgowy Łysik Bożena

  Biuro Rachunkowe Usługi Księgowy Łysik Bożena »

  Biuro Rachunkowe Bożena Łysik.
  CERTYFIKAT MINISTERSTWA FINANSÓW Nr 11793/2005.
  Działalność księgowo-usługowa od 2006r.
  Negocjowalne ceny, dogodny dojazd, własny parking.

  ZAKRES USŁUG BIURA RACHUNKOWEGO:
  -Prowadzenie ksiąg rachunkowych:
  -opracowanie zakładowego planu kont,
  -bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych,
  -sporządzanie deklaracji i rozliczeń (CIT / VAT),
  -prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,
  -sporządzanie bilansów, rachunków zysków i strat,
  -sporządzanie dodatkowej sprawozdawczości wg potrzeb firmy

  Ewidencja PKPiR, ryczałt, karta podatkowa:

  -prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, karty podatkowej,
  -doradztwo w zakresie możliwości wyboru jednej z powyższych form ewidencji,
  -ewidencja rejestrów VAT, naliczanie i sporządzanie deklaracji VAT-7,
  -sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego,
  -ewidencja środków trwałych oraz -opracowanie i aktualizacja planu amortyzacji,

  Obsługa podatkowa:

  -sporządzanie wymaganych prawem deklaracji podatkowych ( VAT, PIT …),
  -pełna dokumentacja niezbędna do weryfikacji wyliczonych zobowiązań podatkowych,
  -doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania,
  -prowadzenie korespondencji z urzędami w imieniu Podatnika
  -reprezentacja przed urzędami w zakresie objętym udzielonym pełnomocnictwem (bieżące wyjaśnienia, obsługa
  -przeprowadzanych kontroli),

  Obsługa płacowa i kadrowa:

  -wykonanie list płac z umów o pracę,
  -utworzenie list płac z umów cywilnoprawnych,
  -dopilnowanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych wysyłanych oraz imiennych raportów miesięcznych do ZUS,
  -przesłanie dokumentów podatku dochodowego od pracowników do Urzędów Skarbowych (PIT-11, PIT-40),
  -wykonanie całorocznego obliczenia podatku ( PIT-4R).

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe RR - Księgowość dla firm Gdańsk Sopot Gdynia

  Biuro rachunkowe RR - Księgowość dla firm Gdańsk Sopot Gdynia »

  Biuro rachunkowe Gdańsk, Sopot, Gdynia (Biurorachunkowerr. pl), to idealne rozwiązanie dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres kompetencji oraz bogata wiedza, to przyczyna dużego zainteresowania usługami. Klienci mogą liczyć na bezproblemowy kontakt oraz pomoc w dowolnym momencie. Każdy przypadek traktowany jest w sposób indywidualny, tak aby spełnić oczekiwani nawet najbardziej wymagających osób. Biuro rachunkowe świadczy usługi z zakresu księgowości, kadr, prawa, a także finansów. To m. in. pomoc w rejestracji firm i spółek, nadzór nad bieżącą księgowością prowadzoną u klienta, szkolenia personelu księgowego, sporządzanie umów o pracę i cywilno-prawnych, sporządzanie deklaracji podatkowych, a także wiele więcej. Usługi wykonywane są w sposób sumienny przy zachowaniu pełnej terminowości. Ceny są niezwykle atrakcyjne, a dokładny koszt zostaje przedstawiony po analizie potrzeb przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: