Biznes Ekonomia Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biuro rachunkowe RR - Księgowość dla firm Gdańsk Sopot Gdynia

  Biuro rachunkowe RR - Księgowość dla firm Gdańsk Sopot Gdynia »

  Biuro rachunkowe Gdańsk, Sopot, Gdynia (Biurorachunkowerr. pl), to idealne rozwiązanie dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres kompetencji oraz bogata wiedza, to przyczyna dużego zainteresowania usługami. Klienci mogą liczyć na bezproblemowy kontakt oraz pomoc w dowolnym momencie. Każdy przypadek traktowany jest w sposób indywidualny, tak aby spełnić oczekiwani nawet najbardziej wymagających osób. Biuro rachunkowe świadczy usługi z zakresu księgowości, kadr, prawa, a także finansów. To m. in. pomoc w rejestracji firm i spółek, nadzór nad bieżącą księgowością prowadzoną u klienta, szkolenia personelu księgowego, sporządzanie umów o pracę i cywilno-prawnych, sporządzanie deklaracji podatkowych, a także wiele więcej. Usługi wykonywane są w sposób sumienny przy zachowaniu pełnej terminowości. Ceny są niezwykle atrakcyjne, a dokładny koszt zostaje przedstawiony po analizie potrzeb przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź

  SDF Łódź »

  Jesteśmy firmą o profilu szkoleniowo - doradczym. Choć szkolenia biznesowe to nasza domena, to również specjalizujemy się w doradztwie dla firm. Wierzymy, że merytoryczne wsparcie w tak ważnych dziedzinach jak choćby BHP czy doradztwo personalne to bardzo ważne aspekty dla każdego Przedsiębiorcy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, jesteśmy do dyspozycji, Klient jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Wiemy jak ważny w dzisiejszym świecie jest ciągły rozmów i dlatego stawiamy na sprawdzone metody kształcenia pracowników (m. in. e-learing). Współpracujemy z najlepszymi fachowcami z branży. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • BLOG KSIĘGOWY - piszemy o finansach i podatkach

  BLOG KSIĘGOWY - piszemy o finansach i podatkach »

  Blog księgowy to profesjonalny portal na temat księgowości i finansów. W praktyczny sposób przedstawiamy zagadnienia związane z prowadzeniem własnej działalności, interpretujemy przepisy prawne oraz podpowiadamy jak wypełnić dokumenty do urzędu skarbowego. Treści tworzą praktycy: księgowi, bankierzy, doradcy finansowi oraz osoby zajmujące się prawnymi aspektami firm Na blogu znajdziemy także porady, jak krok po kroku założyć i rozwiązać spółkę. Blog posiada też zakładkę "nasze piekiełko" która w zabawny i humorystyczny sposób przedstawia aspekty pracy księgowego w firmie. Posiadamy porównanie programów księgowych, dzięki czemu w łatwy sposób można wybrać najlepszy pogram, dopasowany do własnych preferencji. Blog księgowy to miejsce, w którym można przekonać się, że księgowość jest dla ludzi! www.blogksiegowy.pl/

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia biznesowe, nieruchomości komercyjne

  Darmowe ogłoszenia biznesowe, nieruchomości komercyjne »

  Biznes oferty i ogłoszenia komercyjne dla firm. Wyspa Sukcesu, to intuicyjna otwarta platforma internetowa wspierająca działalność usługowo-handlową. Znajdziesz w niej między innymi propozycje współpracy przedsiębiorców z różnych branż, atrakcyjne towary i usługi dla biznesu oraz zamieścisz własne darmowe ogłoszenia B2B.

  Jeśli szukasz lukratywnych partnerów, chcesz pozyskać kapitał na start-up lub nagłośnić franczyze, to serwis stanowi idealną przystań marketingową dla Ciebie. Tutaj skorzystasz z możliwości nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z całego kraju, dokonasz przejęcia nadwyżek produkcyjnych i zaoferujesz transakcje w zakresie sprzedaży i kupna gotowego biznesu. Dodatkowo dział "Powierzchnie reklamowe" ułatwi Ci dzierżawę przestrzeni promocyjnych, a nawet przedstawienie oferty znakowania produktów albo gadżetów z nadrukiem. Natomiast sekcja obejmująca Nieruchomości komercyjne pozwoli wyeksponować lokale przemysłowe, posesje, apartamenty i posiadłości inwestycyjne, jak również usługi typu administrowanie i zarządzanie nieruchomościami, Home staging, fotografia wnętrz, wycena oraz leasing nieruchomości.

  Każdy zarejestrowany w systemie użytkownik może dodawać za darmo nielimitowaną liczbę drobnych ogłoszeń i swobodnie zarządzać swoimi ofertami biznesowymi.

  Nie zwlekaj, daj kontrahentom powód, aby skontaktowali się właśnie z Tobą. Odkryj moc efektywnej współpracy między firmami i dołącz teraz do grona Wyspy Sukcesu!

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Osiagaj - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces.

  Osiagaj - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces. »

  Osiagaj. pl - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces.
  Najlespsze porady dzięki którym osiąniejsz sukces w życiu zawodowym i rodzinnym. Na blogu opisuję sprawdzone techniki które zostały poparte badaniami i które działaja na większość ludzi ułatwiajać osiaganie sukcesów tych małych i tych wilkich. Nasze hasła którymi sie kierujemy tworząc treści to: sposoby na sukces, realizacja celow, cele, marzenia, sukces, techniki ludzi sukcesu, nawyki ludzi sukcesu, wpływanie na ludzi

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dostawczy samochód zastępczy

  Dostawczy samochód zastępczy »

  Wynajem samochodu dostawczego z oc sprawcy Jeśli decydujemy się na wynajęcie samochodu, nie musimy dysponować żadnym wkładem własnym jak w przypadku leasingu czy brania kredytu na auto z salonu. Dlatego też, na pewno takie rozwiązanie będzie dobre dla osób, które mają problem ze zdolnością kredytową. Można cieszyć się z tego, że możemy posiadać Samochód zastępczy, którym można będzie się poruszać, a jednak nie trzeba było brać na niego żadnego kredytu. Taka opcja jest jak najbardziej dla każdego bardzo korzystna. Można będzie się cieszyć z niezwykłych możliwości, jakie w takiej sytuacji uzyskamy. Warto więc na takie właśnie rozwiązanie postawić, które będzie dla nas najlepsze. Będziemy mogli się wtedy cieszyć z niezwykłych możliwości, jakie uzyskamy
  auto zastępcze z polisy Gefion

  Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa - Europodatnik

  Księgowość Warszawa - Europodatnik »

  Firma księgowa Europodatnik skupia się na zagadnieniach związanych z prowadzeniem księgowości, sprawami podatkowymi i controllingu Twojej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla dużych i małych firm w Mokotowie i Ochocie. Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy nowoczesne program Optima. Specjalizujemy się w rozliczaniu pracowników, czyli w obsłudze kadrowo płacowej firm. Niezależnie od tego, czy posiadasz dużą korporację, czy jednoosobową działalność, skutecznie poprowadzimy Twoją księgowość.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jeansy Lee

  Jeansy Lee »

  Serdecznie wszystkich zapraszamy do naszego sklepu internetowego - J&C markowa odzież. Znajdziecie tam interesujace oferty zakupu nowych spodni - są to jeansy Wrangler, Mustang oraz Lee, po wyjątkowo atrakcyjnych cenach, sięgających połowę cen sklepowych. Wszystkie spodnie są oczywiście nowe, oryginalne i wraz z papierowymi metkami producenta. Wszystko jest starannie zaprezentowane, wraz z dokładnym opisem i wymiarami szczegółowymi oraz zdjęciami z powiększeniem. Wysyłka od 12, 90 złotych. Zapraszam serdecznie, bo jest to prawdopodobnie najkorzystniejsza oferta zakupu jeansów Lee / Wrangler.

  Data dodania: 17 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nowy marketing internetowy - Ad-Card

  Nowy marketing internetowy - Ad-Card »

  JMożliwości marketingu internetowego są dzisiaj znacznie większe niż jeszcze dziesięć lat temu. Szczególnie dynamicznie rozwinęły się nowe technologie. Pojawiły się urządzenia mobilne, rozwój sieci internetowych zapewnia bardzo dobre działanie urządzeń mobilnych, dzisiaj nawet na komórce można przeglądać strony internetowe. Bardzo sprawnie działają wszystkie inne, urządzenia mobilne czyli bez przewodowe. Tą, nową sytuacje wykorzystują specjaliści od reklamy i marketingu, to, że każdy przekaz wszelkich informacji jest dzisiaj nieskomplikowany, służy dzisiaj głównie sprzedaży i promocji. Wypromować i sprzedać można właściwie każdy towar lub usługę, są na to metody. Na naszej stronie opisujemy te metody, skuteczność marketingu internetowego zależy w dużej mierze od znajomości tych metod, nie tylko od znajomości zasad działania internetu, zasady działania internetu to podstawa, ale głównie od możliwości wymyślenia sposobu na promocje jakiegoś towaru lub usługi, do tego potrzebne jest podejście bardzo elastyczne. Nazywa się to kampania, kampania to długofalowy proces, nierzadko złożony z kilku etapów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Usługi Księgowy Łysik Bożena

  Biuro Rachunkowe Usługi Księgowy Łysik Bożena »

  Biuro Rachunkowe Bożena Łysik.
  CERTYFIKAT MINISTERSTWA FINANSÓW Nr 11793/2005.
  Działalność księgowo-usługowa od 2006r.
  Negocjowalne ceny, dogodny dojazd, własny parking.

  ZAKRES USŁUG BIURA RACHUNKOWEGO:
  -Prowadzenie ksiąg rachunkowych:
  -opracowanie zakładowego planu kont,
  -bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych,
  -sporządzanie deklaracji i rozliczeń (CIT / VAT),
  -prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,
  -sporządzanie bilansów, rachunków zysków i strat,
  -sporządzanie dodatkowej sprawozdawczości wg potrzeb firmy

  Ewidencja PKPiR, ryczałt, karta podatkowa:

  -prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, karty podatkowej,
  -doradztwo w zakresie możliwości wyboru jednej z powyższych form ewidencji,
  -ewidencja rejestrów VAT, naliczanie i sporządzanie deklaracji VAT-7,
  -sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego,
  -ewidencja środków trwałych oraz -opracowanie i aktualizacja planu amortyzacji,

  Obsługa podatkowa:

  -sporządzanie wymaganych prawem deklaracji podatkowych ( VAT, PIT …),
  -pełna dokumentacja niezbędna do weryfikacji wyliczonych zobowiązań podatkowych,
  -doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania,
  -prowadzenie korespondencji z urzędami w imieniu Podatnika
  -reprezentacja przed urzędami w zakresie objętym udzielonym pełnomocnictwem (bieżące wyjaśnienia, obsługa
  -przeprowadzanych kontroli),

  Obsługa płacowa i kadrowa:

  -wykonanie list płac z umów o pracę,
  -utworzenie list płac z umów cywilnoprawnych,
  -dopilnowanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych wysyłanych oraz imiennych raportów miesięcznych do ZUS,
  -przesłanie dokumentów podatku dochodowego od pracowników do Urzędów Skarbowych (PIT-11, PIT-40),
  -wykonanie całorocznego obliczenia podatku ( PIT-4R).

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: